Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2015 o 02:11, Nephren-Ka napisał:

Żeby nie mieć jednak za wielkich nadziei, właśnie wycięto mi jedynego dobrego napastnika
na 4 tygodnie.xD

Chcesz zobaczyć peszek? To jest dopiero peszek! Nawet na podium się nie załapał, bo najwięcej spotkań rozegrał. xD

20151203000834359

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

> A ja dwa tygodnie temu zacząłem znowu próbę przejścia Fallouta 3.
> No i na tamtym tygodnniu się jak na razie zakończyło... ;P
> Chciałbym przejść w końcu, ale tak szybko mnie męczy znowu, że nie wiem czy i tym
razem
> podołam.

Podziwiam, F3 wśród graczy ma opinię gry straszliwie nudnej. Pamiętam, że po premierze
Wiem o tym, rozumiem że inni też mają powody aby być smutnym, itp(i przeważnie też staram
się te powodu zrozumieć, nawet jak wydawać by się mogły błahe).
Z drugiej strony, fajna wydaje się być perspektywa żebym sobie mógł zabrać takie aspekty
tylko dla siebie.;s

Jeżeli je zagarniesz dla siebie. Tylko i wyłącznie "The Prime Evil" się staniesz :D

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Wtedy jak miałbym tak jak zawsze, a inni może mieliby lepiej.

Uwierzę, Nie
Tak nie da się.

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Assasins Creed...mam to samo.;d Mam takiego znajomego który zagrywał się niemal we wszystkie
części tej gry(chyba poprzestał na pirackiej odsłonie, bo ta dziejąca się we Francji
odstraszała wymaganiami, bugami i optymalizacją)

Pod tym względem AC Unity we francji to kupa roku.

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

A Wiedźmin, cóż, to jeden z moich ulubionych światów. Dwa tomy opowiadań były pierwszą
poważną książką którą przeczytałem będąc dzieciakiem(nie liczę lektur szkolnych, które
czytałem wszystkie, ale podobało mi się raczej niewiele).
Zawsze chciałem żeby zrobili jakieś gry w tym świecie na Infinity Engine. Nie udało się,
ale i tak mnie cieszy że mam możliwość sobie po tym świecie połazić na ekranie komputera,
i to w produkcjach bardzo dobrej jakości.

T takie moje małe zapytanie odnośnie Wiedźmina.

A Bigos lubisz ?

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Do 3 części póki co mi się nie spieszy, chociaż mógłbym w nią już grać jakbym się uparł.
Brakuje mi karty graficznej(na moim zabytkowym HD 6850 może i się nawet uruchomi, ale
spodziewałbym się ścinek nawet w najniższych detalach)

Spak komputer. Niech Moc poczuję, Tak o zagrzej aby karta..... zdechła. Byś spamu tworzyć nie mógł.
>

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Co do ogólnego hajpu na Wiedźmina, to nie widzę w tym nic złego. Jak ktoś kupi
grę(bo mega grafa!!! ;d) i wciągnie się dzięki temu w ten świat, to bardzo fajnie.

To nie uchodzi... wciągnąć się w świat bo grafa jest a jak już czytać to ciężej bo sam jest upośledzoną kocią karmą i nie może sobie w tej karmie czyli mózgu nic wyobrazić.

Dnia 02.12.2015 o 01:05, Nephren-Ka napisał:

Co by tu jeszcze...a, Star Wars! Nawet temat SW jest na forum całkiem nieźle aktywny(chociaż
ostatnio to coś dominują tam rozmowy o klockach lego ;p) i czytuję sobie regularnie.
Sam filmy lubię, widziałem je w sumie pewnie po kilka razy(aczkolwiek zacząłem późno,
będąc dzieckiem nie wpadłem nigdy na SW w telewizji),

Ja Ci teraz dylemat trudny zadam z jakim zmaga się mój Mistrz Yoda

Między pedałem napalonym a gorącą laską leżysz..... do kogo tyłem odwrócisz się.?? :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od niechcenia postanowiłem wyszukać aktora, który grał bandziora z szeroką szczęką w filmie Tango i Cash. Nazywał się Robert Z''Dar, chorował na cherubizm (stąd ta szczęka), zmarł w marcu tego roku. Wyszukałem sobie kilka filmów z jego udziałem m.in. Maniakalny Glina 1, 2 i 3 (Maniac Cop). Urocze slashery, przyjemnie się je ogląda. Główny antybohater jest niegorszy od Jasona Voorheesa. Jeszcze mi trzecia część została do oglądnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2015 o 00:21, pawbuk napisał:

Nie za wcześnie zacząłeś ten nocny spam? :D

Tak to jest z tymi niedzielnymi nocnymi. Nawet do północy nie mogą doczekać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, strasznie niecierpliwa torba ze mnie, przepraszam ;)

Obejrzałem właśnie horror sci-fi Event Horizon. Z 1997 roku, wyjątkowo udany. Ech, jeszcze bym sobie coś obejrzał. Może Maniakalnego Glinę 3 teraz walnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem swoją pierwszą ścieżkę w Clannad. Obrazków niestety (a może dla niektórych na szczęście ; p) nie będzie, bo póki co funkcja robienia screenów jest zepsuta. : <

Ze śmiesznostek - gra ma wbudowany słownik pojęć, gdzie obok przydatnych definicji japońskich pojęć i odniesień kulturowych znajduje się też wytłumaczenie czym jest kaseta video. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 22:55, KannX napisał:

Dzisiaj od niechcenia postanowiłem wyszukać aktora, który grał bandziora z szeroką szczęką
w filmie Tango i Cash. Nazywał się Robert Z''Dar, chorował na cherubizm (stąd ta szczęka),
zmarł w marcu tego roku. Wyszukałem sobie kilka filmów z jego udziałem m.in. Maniakalny
Glina 1, 2 i 3 (Maniac Cop). Urocze slashery, przyjemnie się je ogląda. Główny antybohater
jest niegorszy od Jasona Voorheesa. Jeszcze mi trzecia część została do oglądnięcia :)

A cóż to za spamerska kreatura szerzy go wcześniej niż się tego każdy mógł spodziewać ??!! :O [jestem pod wrażeniem xD]
Taki gotowy na nocny spam trip ? :D w gorącym spamie widzę kompany.. Lecz gdzie Ty ? już spać poszedłeś ?
Przed wcześnie zaczął i przedwcześnie skończył. Ej to nie uchodzi.

Co do filmów to widzę zacne tytuły nadrobiłeś ;] Oj zacne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze. Co u was słychać? Jak wam mija ta spokojna, bezdeszczowa noc? Ja nostalgicznie - oglądam na YT mecze Włókniarza z lat 90. To były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie Goldfingera :) Oglądam teraz na Jedynce wszystkie Jamesy jak lecą. Goldfinger jest trzecim filmem z serii i jak na razie najlepszy z trójki. Pierwszy Bond - Doktor No był wyjątkowo słaby, jak nie Bond. W drugim (Pozdrowienia z Rosji) były już gadżety w walizeczce, pojawił się też Q. Jednakże dopiero trzeciego Bonda można nazwać Bondem pełnoprawnym - jest ''ulepszony'' Aston, pistolet z linką, nadajnik chowany w bucie - jest dobrze krótko mówiąc ;)

Pierwsze 2 części wyjątkowo słabe - oglądałem je kilka (naście) lat temu i zapamiętałem je lepszymi niż były. Dużo gadania, urwane wątki, ślamazarne tempo. Ale Goldfinger już daje radę :)

A teraz jadę drugą część Hellraisera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

Jeżeli je zagarniesz dla siebie. Tylko i wyłącznie "The Prime Evil" się staniesz :D


Mam wszystkie części Diablo, więc już w jakimś procencie jestem tym "The Prime Evil".;p

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

Uwierzę, Nie
Tak nie da się.


Ano, chyba raczej się nie da, ale pofantazjować można.;s

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

Pod tym względem AC Unity we francji to kupa roku.


Nie wiem czy tak do końca, mimo tego że na pewno miał zawaloną optymalizację, to fabularnie ta gra mogła być jak najbardziej ok(piszę że mogłaby, bo nie grałem i nie mam swojego zdania). Zresztą nowa część której akcja dzieje się w Londynie też niby jest w kółko tym samym co inne gry z serii, a jednak ludzie grają w to z przyjemnością(marudząc przy tym ofc). Cóż, ja mogę tyle powiedzieć, że jedna z moich ulubionych gier(ogólnie, nie w jakimś gatunku) to Might and Magic VII, która ma raczej przeciętne oceny(bo wtórna, bo brzydka). A ja się w toto zagrywałem, i co jakiś czas przechodzę sobie po raz enty.;s

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

T takie moje małe zapytanie odnośnie Wiedźmina.
A Bigos lubisz ?


Wyjaśnisz, czym się łączy Wiedźmin z bigosem? ;d Sam znajduję w swojej głowie kilka możliwych nitek porównań(acz są to nitki baaardzo luźne), ale jestem ciekaw Twojego zdania na ten temat.
A bigos, jasne że lubię. Poza tym umiem go przyrządzać i wychodzi mi chyba całkiem niezły. Aczkolwiek to proces długotrwały, bo jak wiadomo najlepszy bigos to tak, który(jak jest już gotowy ofc) kilkakrotnie przejdzie proces ''zamrażanie-odgrzewanie na patelni''. Świetnie to wychodzi w okresie świąt bożego narodzenia, kiedy się tak ''męczy'' bigos w końcu grudnia - wtedy na nowy rok jest idealny.;d

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

Spak komputer. Niech Moc poczuję, Tak o zagrzej aby karta..... zdechła. Byś spamu tworzyć
nie mógł.


Nie da rady raczej, musiałbym chyba chłodzenie ręcznie wyłączyć. Zresztą palenie karty jakoś za bardzo mi nie pasuje, bo nie mam już na nią gwarancji, ergo mogłoby mi to uszkodzić coś innego w kompie(a to też nie byłoby miłe). A potem jechać dłuższy okres czasu na grafice w którą wyposażony jest procesor, a bleeeee(chociaż myślę, że chyba we wszystkie gry które mam teraz dałbym radę na tym grać bez problemów ;d).

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

To nie uchodzi... wciągnąć się w świat bo grafa jest a jak już czytać to ciężej bo sam
jest upośledzoną kocią karmą i nie może sobie w tej karmie czyli mózgu nic wyobrazić.


To chyba taki argument który jest inwalidą, bo wtedy chyba tylko ludzie grający w rogaliki mogliby o sobie powiedzieć, że mają wyobraźnię.;p
Ludzie potrafią zachwycać się różnymi rzeczami, ale i tak na dobrym poziomie musi być cała reszta żeby to przeszło. Przecież W3 czy inne gry które są świetne wizualnie za nic w świecie nie odniosłyby sukcesu, jakby wszystko inne miały skaszanione.;d

Dnia 03.12.2015 o 06:02, Braveheart napisał:

Ja Ci teraz dylemat trudny zadam z jakim zmaga się mój Mistrz Yoda

Między pedałem napalonym a gorącą laską leżysz..... do kogo tyłem odwrócisz się.?? :3


Uciekłbym, pedały wszak są zbudowane z jakieś metalu i gumy/tworzywa sztucznego, a jeśli byłby to do tego pedał napalony, to nie chciałbym się poparzyć.;p

@Kadaj - to nie jest peszek, po prostu coś kiepsko zespół prowadzisz.;p Napastnik United to powinien mieć na koniec sezony ze 40 bramek, i zdecydowanie wyprzedzać wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

to nie jest peszek, po prostu coś kiepsko zespół prowadzisz.;p Napastnik
United to powinien mieć na koniec sezony ze 40 bramek, i zdecydowanie wyprzedzać wszystkich
innych.

Liczą się sukcesy zespołu, a nie indywidualne popisy poszczególnych zawodników. xD

Poza tym wtedy musiałbym ze 200 ligowych bramek w sezonie walnąć. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 02:08, Kadaj napisał:

Liczą się sukcesy zespołu, a nie indywidualne popisy poszczególnych zawodników. xD


Terefere.;p

Dnia 05.12.2015 o 02:08, Kadaj napisał:

Poza tym wtedy musiałbym ze 200 ligowych bramek w sezonie walnąć. ;p


Korzystając z tych koksów którzy się generują i ustawiając grę specjalnie pod kogoś konkretnego nie potrzeba byłoby aż tylu bramek zespołowych.;p
Widziałem gdzieś kiedyś na forum SI jak ktoś się uparł żeby ustawić taktykę Barcelony w 100% pod Messiego i tam masę bramek strzelił, także da się.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Spamu zginie ale przed śmiercią spłodzi legion śmiertelnych potomków.
A ślady jego przyjścia znaczyć będzie Spamem.... :3 :3 :3

Spamerskie pomioty widzę buszują po nocy szerząc go ale nie robiąc tego bajecznie. No cóż. Nephren-ka, na post Twój będę musiał odpisać później bo tak wpadłem tutaj zajrzeć czy tradycji staje się za dość i czy ktoś otworzył drzwi do wątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 02:16, Nephren-Ka napisał:

Korzystając z tych koksów którzy się generują i ustawiając grę specjalnie pod kogoś konkretnego
nie potrzeba byłoby aż tylu bramek zespołowych.;p

Tylko że ja tak nie gram. Mój najlepszy napastnik zwykle zdobywa około 20% bramek całego zespołu. :3

Wiem że mógłbym ustawić drużynę pod jednego napastnika, ale to nie moja filozofia. ;p

Do tego ten Lennon wcale koksem nie jest, ale to Anglik i prawdziwy wychowanek. ^^


@Braveheartie

Dnia 05.12.2015 o 02:16, Nephren-Ka napisał:

Pan Spamu zginie ale przed śmiercią spłodzi legion śmiertelnych potomków.

Że niby ktoś z nas odnajdzie sens życia w tworzeniu spambotów? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2015 o 02:30, Kadaj napisał:

@Braveheartie
> Pan Spamu zginie ale przed śmiercią spłodzi legion śmiertelnych potomków.
Że niby ktoś z nas odnajdzie sens życia w tworzeniu spambotów? xD

Nie inaczej spamerskie dziecię. :D Nie inaczej.
Zalać trzeba internety spamem większym niż definicja samego spamu.
Jak ćpun szerzę spam niczym HIV brudną igłą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecię Spamu się przebudziło.... czas na kolejne spamerskie eksperymenty :P

To w ramach inspiracji bo od BG2 pauza jest. Bo trzeba dalej siać mord. W końcu jesteśmy boskim dzieckiem ;]

Za oknem szarość.exe , delikatny wiatr.exe
Teraz tak za okno spojrzałem na niebo to mam gwiaździstą noc.exe kto wie może jutro będzie ładna pogoda :P

Czy w ogóle zdajecie sobie sprawę ze swego spamerskiego potencjału ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uh Oh...
Świeżutki system, co by tu zaraz szybciutko coś znowu zepsuć, by nie działało jak powinno. :3

Co tam niedzielni bezsenni poza tym?

Edit: Nawet forume jakoś żwawiej zaczęło działać.
Chyba że to zasługa programistów w czasie mej nieobecności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Uh Oh...
Świeżutki system, co by tu zaraz szybciutko coś znowu zepsuć, by nie działało jak powinno. :3


Ustaw sobie żeby wszystkie skróty otwierały się w notatniku, to na początek powinno wystarczyć.;d

Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Co tam niedzielni bezsenni poza tym?


Marazm i beznadzieja.

Dnia 06.12.2015 o 02:03, meryphillia napisał:

Edit: Nawet forume jakoś żwawiej zaczęło działać.
Chyba że to zasługa programistów w czasie mej nieobecności... :D


Nie wydaje mi się, u mnie forum działa cały czas tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować