Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2015 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Kolega Kadaj chyba w United siedzi, i swoje dziwne taktyki uskutecznia.;p

Dziwne nie dziwne, ważne że skuteczne. ;p

Swoją drogą dość egzotyczny rywal mi się w grupie LM trafił. :#

2015121302075445

20151213020802187

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wampirki, co u was słychać ciekawego? Ja aktualnie obrabiam zdjęcia pod aukcje (święta idą i wszyscy nagle sobie przypomnieli, że mogą nam dać roboty od groma żebyśmy nie sypiali) a jak skończę będzie rano i pójdę dalej do pracy :) więc moja strona trumienki dzisiaj nie zazna ciepła mojego ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2015 o 01:41, haderQ napisał:

Cześć wampirki, co u was słychać ciekawego? Ja aktualnie obrabiam zdjęcia pod aukcje
(święta idą i wszyscy nagle sobie przypomnieli, że mogą nam dać roboty od groma żebyśmy
nie sypiali) a jak skończę będzie rano i pójdę dalej do pracy :) więc moja strona trumienki
dzisiaj nie zazna ciepła mojego ciała :D

Gdzie i w czym robisz? przyznaj się.

Choć swoją drogą to smuci fakt że przez 4 dni od postu Kadaja nikt nie raczył szerzyć spamu po nocy.
Co jest na tryb dzienny wszyscy poszli, czy święta ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2015 o 02:46, Braveheart napisał:

Choć swoją drogą to smuci fakt że przez 4 dni od postu Kadaja nikt nie raczył
szerzyć spamu po nocy.

Może po prostu znaleźli sobie inne miejsce na dzielenie się z ludźmi radością spamowania. : <

Dnia 17.12.2015 o 02:46, Braveheart napisał:

Co jest na tryb dzienny wszyscy poszli, czy święta ? :>

W tym roku święta trochę spóźnione, przybędą dopiero 22 grudnia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2015 o 02:46, Braveheart napisał:

Co jest na tryb dzienny wszyscy poszli, czy święta ? :>


Podejrzewam, że pouciekali z forum :D Niestety, aktywnych pozostało chyba tylko z kilkanaście osób, u mnie w ulubionych tematach (a to są i tak często najbardziej popularne tematy na forum) dzisiaj zostały poruszone tylko 3 :D
Odcięcie komentarzy pod newsami od forum praktycznie je zabiło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 00:26, pawbuk napisał:

u mnie w ulubionych tematach (a to są i tak często najbardziej popularne tematy
na forum) dzisiaj zostały poruszone tylko 3 :D

Szczęściarz. W moim przypadku tylko jeden temat w ulubionych jako tako żyje - konkretnie ten o telefonach. ;P Tak naprawdę ostatnio moja aktywność na forum ogranicza się głównie do odsyłania do właściwych tematów Obywateli.

A tak z innej beczki, ostatnio znalazłem sobie dość oryginalne hobby - tworzenie artykułów o językach na Wikipedii. Przedwczoraj napisałem artykuł o języku squamish, używanym przez Indian, który jest krytyczne zagrożony wymarciem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 00:26, pawbuk napisał:

Podejrzewam, że pouciekali z forum :D Niestety, aktywnych pozostało chyba tylko z kilkanaście
osób /.../


Zawsze i na każdym forume jest więcej lurkerów, niż wypowiadających się.
Zmiany na gramie na pewno spowodowały odpływ jakiejś tam części co bardziej zirytowanych użytkowników, ale czy można wtedy twierdzić, że byli prawdziwymi użytkownikami skoro ostatecznie forum zwisa im i powiewa. :3

Dnia 18.12.2015 o 00:26, pawbuk napisał:

Odcięcie komentarzy pod newsami od forum praktycznie je zabiło :/


Po czasie przyznaję rację, że nietrafiony pomysł.
Wcześniej nawet zaglądałem na główną od czasu do czasu i wypowiadałem się przy okazji jakiejś interesującej mnie tematyki.
Aktualnie dopiero dzisiaj po dwumiesięcznej przerwie zajrzałem, a i tez nie znalazłem chęci by spamnąc komentarzem przy czymś interesującym...
A że ma to związek z panującym zimowym marazmem u mnie, to i tutaj jakoś nie udaje się przyspamować. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 00:21, Kadaj napisał:

Może po prostu znaleźli sobie inne miejsce na dzielenie się z ludźmi radością spamowania.

Nie ważne gdzie. Ważne, że się spam szerzy :D
Tradycje, panie, tradycje ;]

Dnia 18.12.2015 o 00:21, Kadaj napisał:

W tym roku święta trochę spóźnione, przybędą dopiero 22 grudnia. xD

Na fixie jedziesz.

@Prince_Miki
Matko i córo. Nasz Miki znowu się zagubił w tym wątku i o drogę pyta. Co ty tutaj robisz?
Zbłądziło dziecko czy jaki grzyb? bo ja już nie wiem. Chyba się chłopaczyna zagubił, że znów nie ma mamy i zbyt wiele tutaj spamerskich nocnych kreatur i po prostu nasz bidny miki nie daje rady presji jaka tutaj jest. Z miejsca dostaje wylewu krwi do mózgu. Mało tego, to wszystko powiązane jest z jakimi skrzepami xD
Idź w objęcia Orfeusza. On ci pomoże buahuahuaha ]:-> ];->

@Pawbuk

"Podejrzewam, że pouciekali z forum :D Niestety, aktywnych pozostało chyba tylko z kilkanaście osób, u mnie w ulubionych tematach (a to są i tak często najbardziej popularne tematy na forum) dzisiaj zostały poruszone tylko 3 :D
Odcięcie komentarzy pod newsami od forum praktycznie je zabiło :/"


Nie bój się, wszyscy tak mają. Frekwencja spamu na tym forum była poniżej standardu i jakichkolwiek norm. Niestety nowe forum stało się hmmmmm kolejnym spadkiem szerzenia tego znamienitego czynu. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zmiany na gramie na pewno spowodowały odpływ jakiejś tam części co bardziej zirytowanych użytkowników, ale czy można
> wtedy twierdzić, że byli prawdziwymi użytkownikami skoro ostatecznie forum zwisa im i powiewa

Każdy ma swoją cierpliwość i to że kiedyś komuś bardzo zależało, a dziś już nie zagląda to nie znaczy że nie byli prawdziwymi użytkownikami.
Poza tym wystarczy że spora część ludzi, zniechęcona tym co się wprawia, wchodzić nie kilka razy dziennie, a raz na kilka dni. Będzie mniej dyskusji to ludzie jeszcze rzadziej będą wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 01:23, Volvox napisał:

Każdy ma swoją cierpliwość i to że kiedyś komuś bardzo zależało, a dziś już nie zagląda
to nie znaczy że nie byli prawdziwymi użytkownikami.


Mi tam rybka jak dany serwis wygląda i funkcjonuje.
Jeśli nadal sprawia mi radochę z jego korzystanie i znajduje się na nim paru osobników z którymi można sobie do czasu do czasu radośnie pogaworzyć, to niby czemu miałbym z niego rezygnować.

Nie żebym się naśmiewał czy odgrywał starego zgreda, ale IMO to kwestia wieku.
Gdy jest się młodym to i oczywistym że brak atencji może oburzać aż do obrazy i o focha nie trudno z tak błahego powodu.
Z wiekiem zwiększa się jednakże "tumiwisizm" i człowiek przestaje irytować się pierdołami jeśli zasadniczy element nadal sprawuje nieco radochy.
Dlatego też aktualny wygląd i funkcjonalność gramu, choć nieco irytujący nie odgrywa jakieś zasadniczej roli w mojej chęci z korzystania z serwisu.
Jeśli u kogoś odgrywa aż tak bardzo, to albo właśnie dopiero dogląda pierwszego wąsa albo coś słabo się starał w lubieniu serwisu, że tak prozaiczna duperelka jest w stanie spowodować jego "odpływ".

Dnia 18.12.2015 o 01:23, Volvox napisał:

Poza tym wystarczy że spora część ludzi, zniechęcona tym co się wprawia, wchodzić nie
kilka razy dziennie, a raz na kilka dni. Będzie mniej dyskusji to ludzie jeszcze rzadziej
będą wchodzić.


Tutaj tez wracamy do czynnika wiekowego bardzo często.
Gdy stresem dnia jest problem jutrzejszej klasówki z matematyki, to i oczywiście ma się dużo wolnego czasu na korzystanie z wszelakich internetowych społeczności.
Gdy jednak przebije się człowiek przez studia i zacznie stresować się zarobkiem na chlebek i innymi bardziej życiowymi problemami w rezultacie czego spada mocno w dół wcześniejsza bogata aktywność w internetowych społecznościach.
Normalna rzecz, że z czasem użytkownicy maja mniej czasu na korzystanie z serwisu, więc akurat mnie nie dziwi systematyczny odpływ ludzi z serwisu.
W sieci zostało jeszcze nieco miejsc w których niegdyś się wypowiadałem, a obecnie świeca pustkami od miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

Gdy jest się młodym to i oczywistym że brak atencji może oburzać aż do obrazy i o focha
nie trudno z tak błahego powodu.

Niektórym na stare lata to wraca. ;d

A ja sobie przeglądam promocje na stronce, o której pewnie nie mogę tu wspomnieć, może trafi się coś ciekawego do grania. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem wąpierze. Jaka noc u Was? Pod Częstochową trochę wiało i padał deszcz, teraz pogoda przestawia się na FOG EDITION, więc mało co widać za okienkiem. Pracy przede mną wciąż sporo więc kolejny raz nie ma szans na trumienkowe ogrzewanie ;)

@Braveheart - pytałeś czym się zajmuje - robię zdjęcia towarów, obrabiam je i wystawiam na allegro dla kilku sklepów - importera zabawek made in China, dwóch producentów torebek i jednego producenta (a w sumie Pani producent) ubrań dla kobiet oraz dla outletu komputerowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 01:19, haderQ napisał:

Czołem wąpierze. Jaka noc u Was? Pod Częstochową trochę wiało i padał deszcz, teraz pogoda
przestawia się na FOG EDITION, więc mało co widać za okienkiem. Pracy przede mną wciąż
sporo więc kolejny raz nie ma szans na trumienkowe ogrzewanie ;)


Trochę pada, ale dość ciepło jest ;)
Na całe szczęście do pracy nie muszę na razie chodzić, więc po prostu przeżywam i analizuję dzisiejszą premierę nowego epizodu Gwiezdnych Wojen :D
Jestem zdziwiony, ale mojej narzeczonej film sie bardzo spodobał - nigdy wcześniej nie przejawiała jakiegokolwiek zainteresowania fantasy :D Co więcej, zajawka filmu Warcraft też jej przypadla do gustu, co wprawilo nmie w jeszcze większe zdumienie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 01:19, haderQ napisał:

Czołem wąpierze. Jaka noc u Was?

Taka jak zwykle, co widać na załączonym obrazku. ;d

Straszna cenzura, swoją drogą. : <

20151219014100920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 01:19, haderQ napisał:

Czołem wąpierze. Jaka noc u Was?

Serwus!
Ja wróciłem z pracy, troszkę ogarnąłem w mieszkaniu, zrobiłem kolacyjkę i teraz głowię się nad prezentem dla lubej... pierwszy raz nie wiem co jej kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 01:43, Akwyx napisał:

teraz głowię
się nad prezentem dla lubej... pierwszy raz nie wiem co jej kupić.

Tentacle hentaja na DVD! Czy tam BR, zależy co macie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2015 o 01:48, Kadaj napisał:

> teraz głowię
> się nad prezentem dla lubej... pierwszy raz nie wiem co jej kupić.
Tentacle hentaja na DVD! Czy tam BR, zależy co macie. ;d

Myślę, że z hentaja by się ucieszyła, chociaż nie wiem czy akurat tentacle by przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

[...]ale IMO to kwestia wieku.
Gdy jest się młodym to i oczywistym że brak atencji może oburzać aż do obrazy i o focha
nie trudno z tak błahego powodu.
[...]właśnie dopiero dogląda pierwszego wąsa [...]
[...]wracamy do czynnika wiekowego[...]


Korzystanie z argumentów wiekowych w dyskusji jest bardzo słabe. Zwłaszcza w internecie.

>Jeśli u kogoś odgrywa aż tak bardzo

To nie chodzi o strzelenie focha, bo marginesy są o 10 pikseli większe. Chodzi o drobne rzeczy (błędy, wygoda, przejrzystość itp.) które zmniejszają przyjemność w korzystaniu z forum. Nie każdy, nie od razu, zrezygnuje, ale dyskomfort będzie czynnikiem który, gdzieś tam, wpłynie na decyzje czy zaglądnąć na forum, czy może jednak zrobić coś innego. Jeśli ktoś będzie zerkał rzadziej to tym bardziej będzie mu mniej zależeć i z czasem się wykruszy.

Dnia 18.12.2015 o 01:39, meryphillia napisał:

Normalna rzecz, że z czasem użytkownicy maja mniej czasu na korzystanie z serwisu, więc
akurat mnie nie dziwi systematyczny odpływ ludzi z serwisu.


Przecież internauci nie pojawili się pewnego dnia i potem już tylko starzeli. Każdego dnia dochodzą nowi, młodzi ludzie, którzy mogliby zaglądać na Forum. Jeśli tego nie robią, to znaczy, że coś jest nie tak.
Poza tym wielu znanych forumowiczów, w czasie swojej największej aktywności, było w wieku "po studenckim" (czasem nawet bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko Volvox! Ty stary ex moderatorze z niezmiennnym awatarem odkąd pamiętam...... Ty jeszcze tutaj żyjesz ? :`D myślałem ze cos gorszego niz forumowa śmierć cię dopadła.... ;] zawieszony w nocy jestem w innej sferze. Wpadam tutaj teraz niczym Miki i spam jednorazowy szerzę ale wiecta ze wciąż tu jestem. Wciąż czuwam. Nie ma mnie w domu od piątku. Nowe star warsy zjedzone w dniu premiery. Nawet człowiek nie miał czasu na podzielenie się wrażeniami.... ehhh dopiero jutro do domu wrócę...... do swej pieczary.... tym czasem znikam z tych zacnych sfer niczym ten ostatni bard a na koniec powiem żeby prawdziwa moc była z wami.


Moc życia jak i też moc spamu oczywiście. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować