Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2016 o 01:14, Kadaj napisał:

O zbawco, czekałem aż w końcu ktoś napisze posta, by nie wrzucać jednego pod drugim.
xDDD


Prawdziwy wąpiór spamu się nie boi. :3

Co by tu ograć w nowym roku...
#egzystencjalnedylematynoworoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 01:22, meryphillia napisał:

Prawdziwy wąpiór spamu się nie boi. :3

A ja przecież jestem oszukistą. ;p

Dnia 01.01.2016 o 01:22, meryphillia napisał:

Co by tu ograć w nowym roku...
#egzystencjalnedylematynoworoczne

Żeby tylko noworoczne. To są codzienne dylematy. Ja pewnie wrócę do randkowania. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po dłuższej przerwie wracam z nowym PC, poprzedni zdecydował się spalić po przesłużeniu 7 lat ;]

Szczęśliwego nowego roku wszystkim tym, co tu jeszcze siedzą.
Standardowo: oby nowy rok był lepszy niż poprzedni. Co często nie jest sztuką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 01:56, Outlander-pro napisał:

Standardowo: oby nowy rok był lepszy niż poprzedni. Co często nie jest sztuką ;]


No ba, że będzie lepszy.
Pod koniec lutego w końcu premiera fabryczek na Steamie, a i pewnikiem w połowie roku pojawia się informacje o Distant Worlds 2 co już w ogóle wzniesie 2016 na wyżyny. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w FM wylali z pracy; jak byłem liderem i miałem spore szanse na awans(co się generalnie stało, ale już z innym menago); cóż, zmienił się prezes i postanowił wylać klubową legendę.;s
A teraz siedzę sobie na wczasach już kilka miesięcy i dostaję oferty maksymalnie z League One, normalnie beka. Posiedzę jeszcze trochę i jak będzie taka kpina nadal, to chyba pierwszy raz w historii CM/FM gra poleci z dysku poprzez zirytowanie mnie...

Poza tym równie świetny dzień; zawędrowałem na sylwestra znajomków i po raz enty utwierdziłem się w przekonaniu że nie istnieją chyba na świecie ludzie, z którymi mogę dłużej przebywać 4fun; plus jest taki, że odkryłem że mogę przez jacka podpiąć słuchawki do moto g, i tak oto kilka godzin minęło mi na słuchaniu swojej ulubionej depresyjnej playlisty, po czym zaraz po północy spokojnie oddaliłem się do domku.;3
Plan na resztę wolnego: do 15:20 w poniedziałek będę spał; wstawał ze standardowej trumienki i kładł się na kanapie, potem zamiana, może z przerwą na jakiś obiad; w sumie mogę tylko to robić, spanie, praca, spanie, praca; pomęczę się z miesiąc żeby już całkiem ześwirować i może w końcu obojętność zejdzie na odpowiedni poziom do wejścia pod ciężarówkę czy coś w tym stylu.

Over&Out

20160101023700170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 02:46, Nephren-Ka napisał:

i może w końcu obojętność zejdzie na odpowiedni poziom do wejścia pod ciężarówkę czy
coś w tym stylu.


W nocne niebo lepiej się popatrz, a nie jakieś bezeydury w głowie. :3

Dzisiaj ładna koniunkcja Księżyca z Jowiszem, a i cztery księżyce tego drugiego da radę zobaczyć przy dobrej lornetce.
Jeszcze po lewej od nich ładnie Arcturus świeci koło którego z dobrą lornetką można kometę wypaczać sobie.

Aż od razu chce się Distant Worlds odpalić i powiększać imperium kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 03:01, meryphillia napisał:

W nocne niebo lepiej się popatrz, a nie jakieś bezeydury w głowie. :3


-22 stopnie, nie chce mi się nawet(chociaż zimno lubię).
Beznadzieja; sens życia = jedno wielkie zero; ciężarówka <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 03:15, Nephren-Ka napisał:

-22 stopnie, nie chce mi się nawet(chociaż zimno lubię).
Beznadzieja; sens życia = jedno wielkie zero; ciężarówka <333


Nab.

Kometa co prawda nie wygląda na mojej lornetce zbyt spektakularnie (bo jest rozmazaną plamą :D), ale jednak kometa, to kometa. :3

Ah, szkoda że nie pamiętam bym widział Halleya w 86, a do 61 pewnikiem oślepnę od ciorania w fabryczki, o ile dotrwam w ogóle. :F
Mogłaby nadlecieć jakaś "jednostrzałowa" i poświecić nieco, by ładne widoczki na niebie można było podziwiać. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 03:28, meryphillia napisał:

Nab.


Jak zawsze.;s

Dnia 01.01.2016 o 03:28, meryphillia napisał:

Kometa co prawda nie wygląda na mojej lornetce zbyt spektakularnie (bo jest rozmazaną
plamą :D), ale jednak kometa, to kometa. :3


Nie mam lornetki; ani lunety; ani teleskopu.

Btw, zoba-zoba: https://youtu.be/UgRUzEdPfHA Fajny materiał; widzę, że będzie co oglądać.;3

Dziś tylko -13; zabawne że w mediach straszyli że będzie 20, co przecież miało miejsce wczoraj.
FM jednak nie poleciał, znalazłem sobie po roku czekania pracę w Southend, które właśnie było na przedostatnim miejscu w League One; nieco zakupów za free i już-już jestem prawie że w strefie barażowej; Altrincham pewnie spadnie, to się spotkam z nimi może za sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 00:13, Nephren-Ka napisał:

Btw, zoba-zoba:


A kysz!
Nie psuj mi zachwytów, gdy będę oglądał już całość. :3
Jak pisałem już kiedyś, nie psuję sobie zabawy oglądając zwiastuny, itp. itd filmów które mnie interesują.

Dzisiaj taki growy marazm, że nawet fabryczki nie zdołały na długo wciągnąć na nowo rozpoczętej rozgrywce. :/
Mielizna intelektualna pozwoliła tylko zainstalować trzy dni temu pancerne małpeczki i tam przesiadywać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 00:35, meryphillia napisał:

A kysz!
Nie psuj mi zachwytów, gdy będę oglądał już całość. :3
Jak pisałem już kiedyś, nie psuję sobie zabawy oglądając zwiastuny, itp. itd filmów które
mnie interesują.


To ma 20 minut, więc ani to zwiastun, ani trailer, itp.;p

Dnia 02.01.2016 o 00:35, meryphillia napisał:

Dzisiaj taki growy marazm, że nawet fabryczki nie zdołały na długo wciągnąć na nowo rozpoczętej
rozgrywce. :/
Mielizna intelektualna pozwoliła tylko zainstalować trzy dni temu pancerne małpeczki
i tam przesiadywać. ;D


Mnie bez premium słabo kusi; a nie dali żadnego free-noworocznego, to niech spadają; tyle co wlazłem i na promo czołg kupiłem, co to mi się z arl-a ciężkiego odkrył.;d
Miałem plan żeby pograć trochę jedynym tru-drzewkiem(czyli niemiaszkami ofc), ale przejechałem się ze 2 razy stockowym E-75 i jest taka tragedia, że chyba granie w sapera byłoby ciekawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2016 o 02:46, Nephren-Ka napisał:

A mnie w FM wylali z pracy; jak byłem liderem i miałem spore szanse na awans(co się generalnie
stało, ale już z innym menago); cóż, zmienił się prezes i postanowił wylać klubową legendę.;s

Hue hue.
A mnie jeszcze chyba w którymś CMie wywalili z Milanu po wygraniu Ligi Mistrzów, bo zarząd stwierdził, że czas na zmiany. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 00:46, Nephren-Ka napisał:

Mnie bez premium słabo kusi


Mnie też przeca, ale grać w coś trzeba., a nic nie jest mnie w stanie na dłużej wciągnąć ostatnio. :/
Divinity: Original Sin zdołało nawet i z dysku polecieć w między czasie (kiedyś może spróbuje jeszcze ograć) tak przynudziło opowiadaną historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 00:47, Kadaj napisał:

Hue hue.


Bardzo śmieszne.;p

Dnia 02.01.2016 o 00:47, Kadaj napisał:

A mnie jeszcze chyba w którymś CMie wywalili z Milanu po wygraniu Ligi Mistrzów, bo zarząd
stwierdził, że czas na zmiany. ;d


Ja pierwszy raz wyleciałem w taki sposób, myślałem że mając dobre wyniki i poparcie kibiców prezes nigdy nie zwalnia(tym bardziej, że gram Anglikiem, a on chciał...Anglika ;3).
Pewnie też bym poleciał z Premiership, ale może chociaż reputacja by skoczyła i nie musiałbym się cofać jedną ligę do tyłu...

@Mery
Chcesz fajnej fabuły i questów, to Wiedźmin 3 czeka, nic tylko odpalić i sobie zagrać.^^
Dałbyś lepiej jakieś rady, jak grać tym E-75 i nie łapać doła po kolejnych porażkach.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Chcesz fajnej fabuły i questów, to Wiedźmin 3 czeka, nic tylko odpalić i sobie zagrać.^^


Nie, dopóki nie przejdę dwóch pierwszych, czyli pewnie za 3-5 lat. :3

Dnia 02.01.2016 o 01:22, Nephren-Ka napisał:

Dałbyś lepiej jakieś rady, jak grać tym E-75 i nie łapać doła po kolejnych porażkach.;s


Jechać przed siebie i strzelać? :D
Nie daję porad bo i co mam niby poradzić w tej brudnej gierce, jak ja tam od dobrych 8-9 miesięcy tylko topie/wysadzam się zaraz po starcie artą i oczywiście słodko i gromko besztam zwierzyniec. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 01:29, meryphillia napisał:

Nie, dopóki nie przejdę dwóch pierwszych, czyli pewnie za 3-5 lat. :3


Spoko-loko, gra jest tak przygotowana żeby nie trzeba było znać fabuły wcześniejszych części.
Aczkolwiek...sam mam taki plan jak Ty, i idzie mi z tym równie kiepsko. Póki co nie wyszedłem jeszcze z
Kaer Morhen w pierwszej części.;3

Dnia 02.01.2016 o 01:29, meryphillia napisał:

Jechać przed siebie i strzelać? :D


Próbowałem, kiepsko się sprawdza.;s

Dnia 02.01.2016 o 01:29, meryphillia napisał:

Nie daję porad bo i co mam niby poradzić w tej brudnej gierce, jak ja tam od dobrych
8-9 miesięcy tylko topie/wysadzam się zaraz po starcie artą i oczywiście słodko i gromko
besztam zwierzyniec. ]:>


Coś Ci ocena osobista strasznie wolno spada jak na takie granie, wiec coś tu kręcicie towarzyszu.;p

Heh, walka o baraże nużąca dość(pewnie przez moją genialną drużynę...), ale i tak nieźle wygląda sinusoida zmian od momentu kiedy przejąłem klub. Ale dość, może jakaś szczelina w d3 teraz.;3

20160102013708780

2016010201391915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

Aczkolwiek...sam mam taki plan jak Ty, i idzie mi z tym równie kiepsko. Póki co nie wyszedłem
jeszcze z
Kaer Morhen w pierwszej części.;3


Na moje trzy próby z pierwszą odsłoną, tylko raz udało mi się wyjść z tego miejsca, więc widzę że mam podobny problem. :D

Dnia 02.01.2016 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

Coś Ci ocena osobista strasznie wolno spada jak na takie granie, wiec coś tu kręcicie
towarzyszu.;p


Bo akurat ta statystyka ma jakiekolwiek znaczenie w ocenie gracza plus granie artą ma jakiś wielki na nią wpływ.
Jak takiś dociekliwy obadaj sobie na noobmeterze czym grałem większość bitew z ostatnich 9 miesięcy, a zobaczysz że nie ściemniam. :3


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 01:57, meryphillia napisał:

Na moje trzy próby z pierwszą odsłoną, tylko raz udało mi się wyjść z tego miejsca, więc
widzę że mam podobny problem. :D


Nie no, dawno temu już raz grę skończyłem; mogłem grać wtedy chyba tylko na minimalnych ustawieniach i po jakimś czasie chciałem przejść jeszcze raz na już ciut lepszym kompie, ale awaria hdd pokrzyżowała mi szyki(a już co nieco pograłem); teraz pasowałby przejść dwie pierwsze części przed trójką.

Dnia 02.01.2016 o 01:57, meryphillia napisał:

Bo akurat ta statystyka ma jakiekolwiek znaczenie w ocenie gracza plus granie artą ma
jakiś wielki na nią wpływ.


Myślałem że wszystko wpływa.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, no chyba że takie buty...

Mi się nigdy nie udało dłużej zagrać, bo... "zawsze coś". ;]
Nie to, że gra mierna, bo przeca nawet nie wiem czy mierna skoro nie zagrałem więcej niż 2h, a skoro po latach udało się przejść nudnawe Neverwinter Nights, to i pewnie Wiesława tez w końcu kiedyś uda się zaliczyć.
O ile fabryczki, czy inne kosmiczne imperia pozwolą. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować