Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2016 o 01:34, haderQ napisał:

Efekt kompa za 5k? Co to za gra, która daje taki efekt? Z całym szacunkiem dla obu konsol
"nowej" generacji, ale żadna z nich takiego efektu nie daje. /ciach/


Hah, według niego taki właśnie ma, bo jak odpalił Wiedźmina 3 czy GTA 5 to łooooooo i w ogóle nigdy takiej grafy nigdzie nie widział.;d
Skądinąd to przy odpaleniu W3 fajnie zaczyna takie PS4 dmuchać ciepłym powietrzem z otworów wentylacyjnych, lepszą ma moc niż każda farelka jaką w życiu widziałem.

Dnia 10.01.2016 o 01:34, haderQ napisał:

A co do tv, to akurat nie problem - mam w domu 32 i 40 cali. Pomimo tego, że od 40 siedzę
dalej niż od 32, to wygodniej i ogólnie dużo lepiej gra mi się na mniejszym ekranie.
Może dlatego, że mam aktualnie na stanie tylko X360. Do X360 czy PS3 którą użytkowałem
przez 2 lata nie potrzeba super tv - 32 cale Samsunga wystarczą w zupełności.


Jak się ma tv to nie problem, ja niemal w ogóle nie oglądam i swojego nie mam, a to co stoi w domu to jeszcze jakiś kineskopowy model i pewnie nawet by się nie dało konsoli podłączyć.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

Jak się ma tv to nie problem, ja niemal w ogóle nie oglądam i swojego nie mam, a to co
stoi w domu to jeszcze jakiś kineskopowy model i pewnie nawet by się nie dało konsoli
podłączyć.;d

Przebijam, nie mam telewizora wcale, nawet kineskopowego. Ostatni popsuł się prawie dekadę temu, a że na PS2 już nic ciekawego nie wychodziło, nie miałem potrzeby kupować nowego. ;d

A w spamie obrazkowym ciąg dalszy z FF Type-0 HD, do końca weekendu powonieniem się z kampanią uporać. :3

201601100150290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

Hah, według niego taki właśnie ma, bo jak odpalił Wiedźmina 3 czy GTA 5 to łooooooo i
w ogóle nigdy takiej grafy nigdzie nie widział.;d
Skądinąd to przy odpaleniu W3 fajnie zaczyna takie PS4 dmuchać ciepłym powietrzem z otworów
wentylacyjnych, lepszą ma moc niż każda farelka jaką w życiu widziałem.


Wyprowadź go z tego błędu i pokaż mu różnice, które bardzo dobrze widać na filmikach np. Digital Foundry. Biedny Twój kolega ;) na PS4 świetnie wygląda takie The Order czy Driveclub, ale Wiedźmin to trochę za dużo na moje oko.

Dnia 10.01.2016 o 01:41, Nephren-Ka napisał:

Jak się ma tv to nie problem, ja niemal w ogóle nie oglądam i swojego nie mam, a to co
stoi w domu to jeszcze jakiś kineskopowy model i pewnie nawet by się nie dało konsoli
podłączyć.;d


Do takich modeli jak Twój to PS2, do tego Gran Turismo 4, Final Fantasy, Black i nie ma Cię na dziesiątki godzin :) A i najważniejsza gra na PS2 - Red Dead Revolver, czyli gra przed RDR na X360 i PS3 :)

@meryphillia w co grałeś na PSX? Pamiętasz któreś tytuły?

@Kadaj - świetna gra - zarzynałem swoje PSP tym tytułem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:21, haderQ napisał:

kolejny przykład, że Rockstar robi gry od A do Z :)

Ja jakoś nie podzielam miłości. W ostatnich latach grałem w GTA IV, LA Noire i Maxa Payne''a 3 - żadnej nie skończyłem, wszystkie były meh. ;d

Dnia 10.01.2016 o 01:21, haderQ napisał:

świetna gra - zarzynałem swoje PSP tym tytułem :D

Pomijając marnej jakości filmiki i słabo wyreżyserowane scenki, wcale się nie czuje, że to gra z handhelda. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tego przewaliło przez konsole, z racji czasów jakie to były, głównie piraty ze Stadionu Xlecia. :D
Ale do dzisiaj mam oryginały ulubionych gierek, kupione w UK, czyli min: trzy wersje regionowe Gran Turismo 2, Wip3out, Wipeout 2097, Warzone 2100, Vagrant Story, Metal Gear Solid, Soul Blade i parę innych.

GT2 czasami nawet odpalam na emulatorze, bo tak patrząc z perspektywy lat, to jednak była najlepsza część serii, choć dzisiaj już trąci myszką mocno (co akurat mi zbytnio i tak nie przeszkadza, tym bardziej że nadal brak podobnej gry na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam nazwy, ale poza GT2 właśnie była tam gra o czołgach - zagrywaliśmy się z kumplami po lekcjach w nią, często dłużej niż w GT. A dla mnie na PC najbliższe temu jest Project Cars.

@Kadaj - oj tam czepiasz się, dla mnie to FF T0 + Tactics Ogre + turowy FF + Gran Turismo + Motorstorm i świat zewnętrzny przestał istnieć. Jak dorabiałem jako stróż (hłehłe) to non stop PSP z przedłużoną przez szwagra ładowarką było na chodzie. 12 godzin zmiany z przerwą na kawy i wc non stop grałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 01:39, meryphillia napisał:

Noo.
pierwsza bitwa od tygodnia i juz trafił sie team do besztania pomimo ostatecznej wygranej.]:


Trzeba było też coś niecoś dołożyć przeciwnikom, że dali się ograć(więc w teorii byli jeszcze gorsi).

Dnia 10.01.2016 o 01:39, meryphillia napisał:

Bardzo dobra rada.


Zwłaszcza nocną porą, w środku zimy.;3

Dnia 10.01.2016 o 01:39, meryphillia napisał:

Choć zimą to akurat bardziej humor mi poprawia pół tabliczki czekolady, niż lody.


A na mnie to nie działa; lubię czekoladę(podobnie jak i wszelkiej maści różne jedzenie), ale nijak nie potrafi mi to poprawić nastroju.;s

Dnia 10.01.2016 o 01:39, meryphillia napisał:

Co do konsol, to mam neutralne zdanie.


Same here.
No ale Paaaanie, PS4 to przecież jak komp za 5k, taaaaaaaaaaaaaaakiej grafy jak tam to się wcześniej nie widywało.;3

@Kadaj - nie przebijasz, bo to nie jest mój tv, więc też nie mam, więc mamy remis.;p

@haderQ - nie da się wyprowadzić, jakakolwiek próba dyskusji kończy się na tym, że zjadłem wszystkie rozumy a i tak nic nie wiem.;3
Zresztą ten sam znajomek ma też teraz fazę na dietę, i zamierza jeść niemal same ryby; nawet nie zaczynałem tematu, że obecnie te jakże smaczne stworzonka to świetne magazyny dla wszelkiej maści metali ciężkich(czego w Ziemskich wodach nie brakuje, oj nie), bo również w tym temacie zostałbym wyśmiany.;s

A konsoli sam nie chcę raczej, wolę pc z jego wszystkim tak dobrymi jak i złymi stronami. Niedługo skończę już budowę swojego(została mi grafika i jakieś mniej istotne dodatki) i będę miał spokój w tym temacie na dłuższy czas(przy czym i tak łapę się na standardowym myśleniu, po co w ogóle mi to).;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 02:11, haderQ napisał:

Ja nie pamiętam nazwy, ale poza GT2 właśnie była tam gra o czołgach - zagrywaliśmy się
z kumplami po lekcjach w nią,


Pewnie całkiem przyjemny Panzer Front, choć nieco gier z czołgami było na PSXie.

Dnia 10.01.2016 o 02:11, haderQ napisał:

Trzeba było też coś niecoś dołożyć przeciwnikom, że dali się ograć(więc w teorii byli jeszcze gorsi).


Nah.
Zawsze najlepiej beszta się swoje zwierzątka. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tudzież na najazd islamistów =P

Nie, ale serio - kocham film Ostatni Mohikanin, czekałem, aż jakiś duży polski sklep będzie miał ten sprzęt w swojej ofercie [w normalnej cenie - tu jest ok, bo za oceanem można to to dostać za 35-55 dolków, zaleznie od sklepu i promocji]. Ok nie jest z drewna, nie jest niebieska - ale to funkcjonalne narzędzie. Mógł bym kupić niemiłosiernie drogą replikę filmową, albo zamówić ręcznie robioną - ale pewnie była by mało funkcjonalna i wisiała by tylko jako delikatna ozdóbka [no i cena by mnie zrujnowała, takie propy to czasem w tysiące dolarów idą]. Tu mam dwa w jednym - survivalowe narzędzie i ozdóbkę na ścianę.
Inna bajka, że chętnie tym powywijam. Jak tylko zacznie się lato i wyjadę gdzieś z ekipą w góry czy pod namiot to z chęcią kupię 2-3 manekiny treningowe do zdemolowania tym sprzętem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 02:29, Zekzt napisał:

Tudzież na najazd islamistów =P


:D

Już bez przesady...
Polska to nie Europa Zachodnia, więc nie ma obaw przed najazdem muzułmańskim.

Ale dzięki za inspiracje w marazmie growym.
Dawno nie polowałem na turbany w Armie. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kisiel poziomkowy, Spotify i FM to idealne połączenie na resztę nocy. :3
Czas odzyskać twarz po poprzednim sezonie. Tylko City to jakieś potwory, 10 wygranych z rzędu. Jeszcze mi się nie trafiło, żeby AI tak prowadziło klub w PL. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah.
Lubię takie poczucie humoru. ]:>

Przyjeło się w Salem, że jeśli serwer leży więcej niż osiem godzin, to twórca gry daje prezent każdemu.
Wcześniej był to zegarek, którego jedną z cech jest możliwość błyskawicznego przyspieszenia postaci, co oczywiście znakomicie nadaje się przy okazji ucieczki przed kimś, tudzież próbie jego dogonienia i złomotania.
Niestety twórca po ostatnim gifcie poczuł się zniesmaczony z racji ilości zegarków które pojawiły się na rynku graczy.
Tak więc tym razem stwierdził że prezent będzie inny.
Nie wiem czy ludzie akurat tego się spodziewali. :D

By nie było, "prezent'' mimo wszystko jest przydatny jako nawóz na polach lub do sadzenia kwiatków i warzywek.

20160110030454342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 02:51, Kadaj napisał:

Kisiel poziomkowy, Spotify i FM to idealne połączenie na resztę nocy. :3
Czas odzyskać twarz po poprzednim sezonie. Tylko City to jakieś potwory, 10 wygranych
z rzędu. Jeszcze mi się nie trafiło, żeby AI tak prowadziło klub w PL. :o


Coś Panie chyba mało w serię graliście, że nie pamiętacie takich sytuacji.;p
Zawsze w takich klimatach przypomina mi się sezon kiedy seryjnie wygrywałem mistrza dla United, i któregoś roku Newcastle jeden raz zremisowało(ze mną), a resztę spotkań wygrało.;d
Zresztą podobne serie dawniej robił mi przeważnie...Manchester United właśnie, jak prowadziłem cokolwiek innego w Anglii.

Sam ciągle walczę o awans, i ofc musiał przytrafić się remis, ofc z ostatnim w tabeli Altrincham, ofc po bramce w 90+3; ale i tak nieźle, seria bez porażki trwa nadal; a w przerwie reprezentacyjnej Włosi zrobili mi prezent i pozwolili się wyprzedzić w tabeli.;3

@Zekzt - dobrze że napisałeś z czego ta pałka pochodzi, bo przez kilka dobrych minut usiłowałem sobie przypomnieć...i nie mogłem, a takie wiem co to, ale nie pamiętam strasznie męczy.;s

20160110032227859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2016 o 03:27, Nephren-Ka napisał:

Coś Panie chyba mało w serię graliście, że nie pamiętacie takich sytuacji.;p

To u mnie jest inaczej, bo sezony, w których nie powadzę żadnego zespołu w PL zwykle wyglądają jak na obrazku, a gdy zdobywam tytuł, wicemistrz zbiera około 80 punktów (oczywiście nie liczę sytuacji, gdy zespoły przeze mnie opuszczone dominują przez jakiś czas, zanim AI je rozwali ;d).

No i 1:0 z City na OT, już nie mają 100% punktów. xD

20160110033659500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, obiecałem sobie, że w weekend będę chodził wcześniej spać, aby dziś móc wstać rano wyspany. Jak można wywnioskować, cały misterny plan poszedł wiadomo gdzie - wczoraj oglądałem TV do 1:00, a zasnąłem o 2:00. ;-)

Swoją drogą, kilka dni temu przydarzyła mi się dość ciekawa sytuacja - znikąd naszło mnie, aby przetestować działanie Internetu na leciwym, nieużywanym przez kilka dobrych lat Sony Ericssonie T610 (ciekawe, czy któryś z Gramowiczów jeszcze pamięta ten zacny sprzęcik ;-)). Oczywiście, jak można się domyślić, bateria była prawie całkowicie rozładowana i telefon wyłączył się po niecałej minucie. Poszedłem zatem po ładowarkę i lekko zdębiałem - nie było jej w szufladzie, w której zawsze leżała. Przeszukałem cały dom - bez skutku. Jak na ironię, znalazłem przy okazji chyba 6 ładowarek Nokii, a tej jednej, specyficznej od SE nigdzie nie było. Cóż, szkoda, bo byłoby to ciekawe doświadczenie, gdyż, jak wiadomo, za czasów, kiedy używałem go (okolice 2007 roku), dostęp do sieci w komórkach był rzadkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

Heh, obiecałem sobie, że w weekend będę chodził wcześniej spać, aby dziś móc wstać rano
wyspany. Jak można wywnioskować, cały misterny plan poszedł wiadomo gdzie - wczoraj oglądałem
TV do 1:00, a zasnąłem o 2:00. ;-)


Pomyśleć, że jak idę spać w okolicach 2, to mam wrażenie że to dość normalnie.;d

Dnia 11.01.2016 o 00:00, Prince_Miki napisał:

Swoją drogą, kilka dni temu przydarzyła mi się dość ciekawa sytuacja - znikąd naszło
mnie, aby przetestować działanie Internetu na leciwym, nieużywanym przez kilka dobrych
lat Sony Ericssonie T610 (ciekawe, czy któryś z Gramowiczów jeszcze pamięta ten zacny
sprzęcik ;-)).
/ciach/


Jak do takiego zabytku się sieć podłącza? Wi-Fi to może nie mieć(ba, wiele nowszych telefonów nie ma); no chyba że przez sieć...komórkową, ale to już nie to samo(chociaż internet ten sam ;d).


W FM awans(i to z pierwszego miejsca, które utrzymałem remisując z Millwall w ostatniej kolejce); i teraz mam szał zakupów; ofc trwał krótko i już jestem 15k funtów na minusie w płacowym, ale mam zespół że łoojezusmaria; wziąłem na pierwsze sparingi Atletico, Porto i Lyon(wszystko wyjazdy), same wygrane.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię, gdy projektantom gier zupełnie odbija przy ostatniej walce. Nie wiem co ćpała osoba, która wymyśliła końcowego bossa w Type-0 HD, ale to musiało być coś mocnego. T_T

Chyba trzeba będzie sobie zakończenie na Youtube obejrzeć. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować