Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ho, ho, pierwszy post tej nocy już minutę po pólnocy :D

Dnia 23.02.2016 o 00:01, Prince_Miki napisał:

Co do American Truck Simulator - jest on pierwszy na mojej liście growych zakupów po
nabyciu nowego lapka. Z wielką chęcią pojeździłbym po południowej części USA (nie jest
tak przereklamowana, jak Kalifornia). ;P


Ja kupiłem jeszcze przed premierą, ale pograłem mozę z 15 minut na klawie, bo nie chce mi się kierownicy podłączać :D Coś mi się widzi, że jak w przyszłym roku się przeprowadzę, to sobie zrobię stanowisko pod kierownicę z prawdziwego zdarzenia:
- fotel Playseat Alcantara
- kierownica Logitech G29
- telewizor 50 cali
- PS4

Wtedy wreszcie będę mógł sobie pojeździć ;) A do gier pokroju ETS2 złożę sobie jakiś tani miniPC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 00:10, pawbuk napisał:

Ho, ho, pierwszy post tej nocy już minutę po pólnocy :D

Zdarzało się, że postowałem nawet i równo o północy. ;D

Dnia 23.02.2016 o 00:10, pawbuk napisał:

Ja kupiłem jeszcze przed premierą, ale pograłem mozę z 15 minut na klawie, bo nie chce
mi się kierownicy podłączać :D /.../

W takim razie witaj w klubie - sam też mam w domu kierownicę (zakupiona w 2007), ale korzystam z niej baaardzo rzadko. Jestem leniwy i niezbyt widzi mi się rozkładanie i składanie całego sprzętu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 00:16, Prince_Miki napisał:

Zdarzało się, że postowałem nawet i równo o północy. ;D


Ostatnio taka posucha na forum, że każda aktywność cieszy ;)

Dnia 23.02.2016 o 00:16, Prince_Miki napisał:

W takim razie witaj w klubie - sam też mam w domu kierownicę (zakupiona w 2007), ale
korzystam z niej baaardzo rzadko. Jestem leniwy i niezbyt widzi mi się rozkładanie i
składanie całego sprzętu. ;-)


U mnie na razie poszła do pudła i na szafę :D Czeka po prostu na lepsze czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza Nekopara zaliczona. :3
Trochę krótkie to było (mam wrażenie, że pierwsza część się tak szybko nie skończyła), ale nadal urocze. No i już wiadomo, o czym będzie trzecia część. xD

20160223020640920

20160223020648295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 02:08, Kadaj napisał:

No i już wiadomo, o czym będzie trzecia część. xD


Będzie o większej ilości hentajów? :3

Pobeształem nieco pancerne makaki, czas jakieś imperium rozbudować nieco.
A za trzy dni powrót do fabryczkowania namiętnego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 02:32, meryphillia napisał:

Będzie o większej ilości hentajów? :3

Będzie jeszcze większy haremik! ;d

A w ramach różnorodności dorzucę jeszcze jeden obrazek z drugiej części dodatku do Pillars of Eternity - całkiem sympatycznego, fabuła mi się podobała bardziej niż w Part 1 , a i lokacje z zadaniami pobocznymi były ciekawsze. :3

20160223041325875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż pojawi się jakieś zbiorcze wydanie tego PoE i też kiedyś obadam.
Aktualnie i tak nie mam fazy na komputerowe pseudoRPG; za dużo innych ciekawych gierek na dysku do ogrywania radosnego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2016 o 04:45, meryphillia napisał:

Poczekam aż pojawi się jakieś zbiorcze wydanie tego PoE i też kiedyś obadam.
Aktualnie i tak nie mam fazy na komputerowe pseudoRPG; za dużo innych ciekawych gierek
na dysku do ogrywania radosnego. ;]


Skończył się ten mini-sezon nowego X-Files, oglądałeś czy nie przebiło się do wolnej luki czasowej słodkiego nic nie robienia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 01:04, Nephren-Ka napisał:

Skończył się ten mini-sezon nowego X-Files, oglądałeś czy nie przebiło się do wolnej
luki czasowej słodkiego nic nie robienia? ;p


Nie znalazłem jak na razie chęci zbytniej na oglądanie czegokolwiek.
Za dużo innych ciekawych rzeczy do nicnierobienia na tapecie. ;P

Raczej w tym roku jeszcze na pewno obejrzę. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 01:09, meryphillia napisał:

Raczej w tym roku jeszcze na pewno obejrzę. ;D


Ja nie oglądałem, ale poczytałem co nieco, fani marudzą na finał.;s

A tymczasem...nie wiesz może jak zrobić update biosu karty graficznej żeby nie musieć jej po chwili wyrzucić do kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hue hue. Stuknęło mi właśnie 40 sezonów kariery w FM2014. W roku 2053 najbogatszą ligą jest francuska (nie wiem jakim cudem). Już nie tylko PSG i Monaco, ale również Lyon, Marsylia, Bordeaux, Auxerre robią transfery za kilkadziesiąt milionów. Patrzę kto jest zainteresowany moimi najlepszymi zawodnikami - głównie kluby z Ligue 1, czasem się tylko jakieś Barcelony, Reale czy Bayerny przewijają. Normalnie kosmos. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 02:11, Kadaj napisał:

Hue hue. Stuknęło mi właśnie 40 sezonów kariery w FM2014. W roku 2053 najbogatszą ligą
jest francuska (nie wiem jakim cudem). Już nie tylko PSG i Monaco, ale również Lyon,
Marsylia, Bordeaux, Auxerre robią transfery za kilkadziesiąt milionów. Patrzę kto jest
zainteresowany moimi najlepszymi zawodnikami - głównie kluby z Ligue 1, czasem się tylko
jakieś Barcelony, Reale czy Bayerny przewijają. Normalnie kosmos. ;d


jaki tam kosmos, po prostu wszelcy szejkowie zainwestowali kasę. Albo imigranci okazali się być jednak przedsiębiorczymi ludźmi i Francja w tej rzeczywistości na tym zyskała.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

Ja nie oglądałem, ale poczytałem co nieco, fani marudzą na finał.;s


Siostra oglądała i sugeruje, że to nie może być koniec historii.
Czyli być może badają nośność serialu po tylu latach i być może za jakiś czas pojawi się coś więcej.

Dnia 28.02.2016 o 01:53, Nephren-Ka napisał:

A tymczasem...nie wiesz może jak zrobić update biosu karty graficznej żeby nie musieć
jej po chwili wyrzucić do kosza?


A to w ogóle grafiki mają własny BIOS?
Pewnie da radę to zrobić za pomocą jakiegoś programu dołączanego do grafiki.

Ja tam nigdy się czymś takim nie bawiłem w żadnej z kart graficznych, jakie miałem.
Wystarczyła zawsze aktualizacja samego sterownika, by wszystko hulało i poprawnie wyświetlało ogrywane fabryczki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 02:13, Nephren-Ka napisał:

jaki tam kosmos, po prostu wszelcy szejkowie zainwestowali kasę.

Żaden z tych klubów nie ma prezesa z Bliskiego Wschodu. Jest za to nawet jeden Fin. xD

Dnia 28.02.2016 o 02:13, Nephren-Ka napisał:

Albo imigranci okazali
się być jednak przedsiębiorczymi ludźmi i Francja w tej rzeczywistości na tym zyskała.;d

Właśnie sprzedałem rezerwowego napastnika do Lyonu za 47,5 mln, w sumie mi to nie przeszkadza. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 02:16, meryphillia napisał:

Siostra oglądała i sugeruje, że to nie może być koniec historii.
Czyli być może badają nośność serialu po tylu latach i być może za jakiś czas pojawi
się coś więcej.


Też mi się tak wydaje; ale trochę nie zachęcają wydarzenia, jakie są przedstawione.;s

Dnia 28.02.2016 o 02:16, meryphillia napisał:

A to w ogóle grafiki mają własny BIOS?
Pewnie da radę to zrobić za pomocą jakiegoś programu dołączanego do grafiki.


Mają mają, i to chyba od zawsze.;d
Opcja z programem raczej odpada, to byłoby zbyt proste.;s

Dnia 28.02.2016 o 02:16, meryphillia napisał:

Ja tam nigdy się czymś takim nie bawiłem w żadnej z kart graficznych, jakie miałem.
Wystarczyła zawsze aktualizacja samego sterownika, by wszystko hulało i poprawnie wyświetlało
ogrywane fabryczki... ;)


U mnie wszystko działa, tylko wiatraki co chwilę sobie przyspieszają na maksa i wtedy je słychać dość wyraźnie.
Ot kupiłem sobie nową kartę to mam; jak zwykle musi być z czymś jakiś problem, bo jeszcze nie miałem tak żeby jakiegokolwiek nie było...;/
Ofc próbowałem różnych sterowników, czy najnowszych, czy tych dołączonych do karty i jest to samo. Ludkowie piszą coby bios zaktualizować i to pomaga. Tylko że jak się coś walnie to karta do kosza. A mam o tym pojęcie na poziomie ujemnym.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 02:27, Nephren-Ka napisał:

Też mi się tak wydaje; ale trochę nie zachęcają wydarzenia, jakie są przedstawione.;s


Ojtam, ojtam.
Po prostu kilka dodatkowych odcinków do starej serii i tyle i z takim podejściem oglądać i wszystko będzie cool (choć Scully może nie aż tak soczysta, jak te 20 lat temu =] ).

Dnia 28.02.2016 o 02:27, Nephren-Ka napisał:

Opcja z programem raczej odpada, to byłoby zbyt proste.;s

Dnia 28.02.2016 o 02:27, Nephren-Ka napisał:

Ofc próbowałem różnych sterowników, czy najnowszych, czy tych dołączonych do karty i
jest to samo. Ludkowie piszą coby bios zaktualizować i to pomaga. Tylko że jak się coś
walnie to karta do kosza. A mam o tym pojęcie na poziomie ujemnym.;3


Nie wiem jak obecnie, ale do starego GF5900 miałem program gdzie dało się i zwiększyć taktowanie, prędkość wiatraka i gazylion innych pierdół.
Kojarzę jakiś program też do update BIOSu, ale to chyba był do płyty głównej.
Przy późniejszych grafikach już byłem za leniwy i nie instalowałem tego zbędnego śmiecia software''owego, ale gdy z trzy lata temu składałem siostrze komputer, to pamiętam że przy Radeonie też było jakieś tego typu programowe ustrojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2016 o 02:51, meryphillia napisał:

Ojtam, ojtam.
Po prostu kilka dodatkowych odcinków do starej serii i tyle i z takim podejściem oglądać
i wszystko będzie cool (choć Scully może nie aż tak soczysta, jak te 20 lat temu =] ).


Jakby to było do starej serii, to byłby Doggett i Reyes na głównym planie.;p
Ja walczę cały czas z ostatnim sezonem(którego nigdy do tej pory nie oglądałem), jak się uda wygrać to wezmę się pewnie za tą nową mini serię.

Dnia 28.02.2016 o 02:51, meryphillia napisał:

Nie wiem jak obecnie, ale do starego GF5900 miałem program gdzie dało się i zwiększyć
taktowanie, prędkość wiatraka i gazylion innych pierdół.


Takie programy nadal są, i były chyba wcześniej.;p

Dnia 28.02.2016 o 02:51, meryphillia napisał:

Kojarzę jakiś program też do update BIOSu, ale to chyba był do płyty głównej.


Takie też są, inaczej ciężko czasami o obsługę jakiegoś nowego procesora który pasuje do podstawki.

Dnia 28.02.2016 o 02:51, meryphillia napisał:

Przy późniejszych grafikach już byłem za leniwy i nie instalowałem tego zbędnego śmiecia
software''owego, ale gdy z trzy lata temu składałem siostrze komputer, to pamiętam że
przy Radeonie też było jakieś tego typu programowe ustrojstwo.


Generalnie to też załatwiłem sprawę przez aplikację producenta i jest wszystko ok(póki co). Można grać w co się chce, obie gry czołgowe testowałem chwilkę na maksymalnych ustawieniach i poniżej 60 klatek nie schodziły efpeesy.

Graficzny spamik - nowy, piękny skórzany-ćwiekowany pancerz i dwuręczny toporek z zaklęciem dającym lifesteal, mogę się nieco mniej bać mobków w Wurmie.;d

Poza tym w końcu zakupiłem półkę na książki(i przy okazji Trylogię Husycką, żebym miał co postawić na niej). Będę musiał tylko dorobić drzwiczki z czegoś przezroczystego na każdą część i będzie nieźle.
Teraz tylko problem, gdzie ulokować wielkie pudło z ek pierwszego Baldura, które leży sobie na starej półce, która będzie na wylocie na dniach.;s

20160229004638968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 00:49, Nephren-Ka napisał:

Generalnie to też załatwiłem sprawę przez aplikację producenta i jest wszystko ok(póki
co).


A widzisz, miałem rację. :3

Dnia 29.02.2016 o 00:49, Nephren-Ka napisał:

Graficzny spamik - nowy, piękny skórzany-ćwiekowany pancerz i dwuręczny toporek z zaklęciem
dającym lifesteal, mogę się nieco mniej bać mobków w Wurmie.;d


A mnie znowu czeka dyniobranie w Salem.
Aż mi się gry nie chce włączyć z tego powodu, by sprawdzić czy w ogóle jest jeszcze do czego wracać. ;D

Fabryczki od trzech dni na steamie zbierają praktycznie same pochlebne opinie, a ja... chyba się przefabryczkowałem. ;(
Nie mogę się ostatnio jakoś wkręcić; co próbuję pograć nieco na aktualnym sejwie, to po półgodziny łapie się na autystycznym wycinaniu drzew od 10 minut... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 01:05, meryphillia napisał:

A widzisz, miałem rację. :3


Każdy czasami ma.;p

Dnia 29.02.2016 o 01:05, meryphillia napisał:

A mnie znowu czeka dyniobranie w Salem.
Aż mi się gry nie chce włączyć z tego powodu, by sprawdzić czy w ogóle jest jeszcze do
czego wracać. ;D


Hmm, to tam się cropsy na polach nie psują jak długo się zostawi już dojrzałe?
Ja nowego dyniowego pola ostatnio nie zasadziłem, mam ich już ponad 1k i starczy mi to na dłuższy czas(robi się z tego jedzenie w połączeniu z filetami mięska, dynia służy jak zapychacz podbijający ilość potrawy ;d).
Teraz sobie radośnie forażuję i botanizuję w poszukiwaniu monet, a to co znajdę i tak sprzedaję i coś tam cały czas wpada. Mam plan żeby zebrać ponad 20s(mam 12), a potem kupić za to premium i postawić deeda na terenie na którym kiedyś grałem ze znajomym(ofc opłacić go na jak najdłużej, gdzie pewnie wyjdzie mi jakieś ~1s za miesiąc), i coś tam może nawet pobudować. Nic pewnie z tego nie wyjdzie, ale pomarzyć można.;s

Dnia 29.02.2016 o 01:05, meryphillia napisał:

Fabryczki od trzech dni na steamie zbierają praktycznie same pochlebne opinie, a ja...
chyba się przefabryczkowałem. ;(
Nie mogę się ostatnio jakoś wkręcić; co próbuję pograć nieco na aktualnym sejwie, to
po półgodziny łapie się na autystycznym wycinaniu drzew od 10 minut... ;(


Przerwę zrób, Wiedźmina może przejdź czy coś, i jak powrócisz, to ochota będzie większa może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

Hmm, to tam się cropsy na polach nie psują jak długo się zostawi już dojrzałe?


Nie psują się.
Ale ostatnio przebrzydły twórca wprowadził nowy ficzer, czyli kruki.
te cholery natomiast potrafią zepsuć "jakość" pola, co jest upierdliwe mocno przy następnym sadzeniu. :F

Dnia 29.02.2016 o 01:15, Nephren-Ka napisał:

Przerwę zrób, Wiedźmina może przejdź czy coś, i jak powrócisz, to ochota będzie większa
może.


Wiedźmin to raczej nie, bo nie mam zbytnio ochoty na przełażenie gier o długim wątku fabularnym.
Ostatnio ogrywam sporo mapki w pierwszym Stronghold Crusader i dłubię nieco znowu na starym sejwie w OTTD.
Na fabryczki jest nawet chęć, ale podczas grania coś nie wychodzi z tymi chęciami. :/
10h na sejwie, a ja nawet niebieskich fiolek jeszcze nie produkuję tylko ciągle łupie drzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować