Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2016 o 01:31, meryphillia napisał:

Nie psują się.


Tak padają mity o tym, jaka ta gra trudna.;p
Skądinąd kilka osób z alliance w którym jestem pogrywało w Salem, ale wynudzili się i zaczęli Wurmować.;d

Dnia 29.02.2016 o 01:31, meryphillia napisał:

Wiedźmin to raczej nie, bo nie mam zbytnio ochoty na przełażenie gier o długim wątku
fabularnym.


A jaki to tam długi wątek, jak się gra to rachu-ciachu i po wątku.;d

Dnia 29.02.2016 o 01:31, meryphillia napisał:

Ostatnio ogrywam sporo mapki w pierwszym Stronghold Crusader i dłubię nieco znowu na
starym sejwie w OTTD.


O, pierwszy Stronghold był spoko, ukończyłem nawet kampanię(mimo irytujących misji w których nie dało się budować). Niby grafika paskudna, ale fajnie się budowało mury, a potem słuchało jak łucznicy z tych murów szyją strzałami do wrogów.;d

Dnia 29.02.2016 o 01:31, meryphillia napisał:

Na fabryczki jest nawet chęć, ale podczas grania coś nie wychodzi z tymi chęciami. :/
10h na sejwie, a ja nawet niebieskich fiolek jeszcze nie produkuję tylko ciągle łupie
drzewa...


Może wychodzi Ci z podświadomości jakaś osobowość drwala.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2016 o 01:54, Nephren-Ka napisał:

Tak padają mity o tym, jaka ta gra trudna.;p
Skądinąd kilka osób z alliance w którym jestem pogrywało w Salem, ale wynudzili się i
zaczęli Wurmować.;d


Trudność Salem raczej nie polega na zbytnim rozbudowaniu.
Ludzie natomiast pouciekali z głównego serwera, po tym jak gra stała się bardziej "carebearfriedly".

Dnia 29.02.2016 o 01:54, Nephren-Ka napisał:

O, pierwszy Stronghold był spoko, ukończyłem nawet kampanię(mimo irytujących misji w
których nie dało się budować). Niby grafika paskudna, ale fajnie się budowało mury, a
potem słuchało jak łucznicy z tych murów szyją strzałami do wrogów.;d


Pierwszego podstawowego Strongholda nie męczyłem zbyt wiele, ale bicie Saracenów zawsze było u mnie jedną z bardziej hołubionych zabaw, więc Crusader podoba mi się bardzo.
Szkoda, że dwójka taka nijaka...

Dnia 29.02.2016 o 01:54, Nephren-Ka napisał:

Może wychodzi Ci z podświadomości jakaś osobowość drwala.;d


Górnika, kolejarza, pogromcy robaków... znalazłoby się jeszcze parędziesiąt ukrytych zawodów marzeń. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bu. Nowa gra mi się crashuje pod koniec 10 rozdziału, przez co nie mogę zobaczyć co będzie dalej. Słabo z tymi blaszakami, skoro już nawet vn nie obywają się bez patcha. : <

Pozostaje mi jedynie nacieszyć się spamem obrazkowym na forum. :3

20160303014211578

20160303014215842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przez przypadek trafiłem na grę, która byłaby ideałem dla połączonych sympatii gamingowych Merego i Kadaja: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=polish&id=451739495 :D

A poza tym wybuchła mi kawiarka.;3 Ot, coś tam się zatkało, zawór bezpieczeństwa który powinien usunąć nadmiar pary wodnej również i walnęło. Efekt - 3/4 kuchni w kawie, plama i dziura w suficie, konieczność zakupu nowej kawiarki.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2016 o 00:26, Nephren-Ka napisał:

Dziś przez przypadek trafiłem na grę,


WTF?! o_O

hahaha
Bez kitu Japończycy, to jakaś rasa obcych z innej galaktyki, którym przed wiekami rozbił się statek o naszą biedną planetę. xD

Dnia 06.03.2016 o 00:26, Nephren-Ka napisał:

Efekt - 3/4 kuchni w kawie, plama i dziura w suficie, konieczność zakupu nowej kawiarki.;d


Hah.
To zemsta boga CLANG za brak działania na polu budowy fabryczek godzinami. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2016 o 00:38, meryphillia napisał:

hahaha
Bez kitu Japończycy, to jakaś rasa obcych z innej galaktyki, którym przed wiekami rozbił
się statek o naszą biedną planetę. xD


To akurat ponoć amerykańska produkcja bardziej niż japońska(zresztą, nie ma macek ;d).

Dnia 06.03.2016 o 00:38, meryphillia napisał:

Hah.
To zemsta boga CLANG za brak działania na polu budowy fabryczek godzinami. :3


Trochę jednak w nich budowałem, niech się mści na tych którzy piszą negatywne recenzje na Steam.;p

Ech, pograłbym w coś singlowego. Takiego Wiedźmina dokończył, żeby się za dwóję zabrać i mieć po co kupić trójkę.
Albo FM 2016 zamówił(szkoda mi 140zł...to sobie kupiłem książkowego Wiedźmina na półkę - którą nawiasem mówiąc kupiłem tydzień temu - za dwa razy tyle). A wychodzi na to, że tylko autystycznie botanizuję pola w Wurmie.;s

A tak zupełnie z czapy, wpadłem niedawno na świetne zdanie: ''The Flat Earth Society has members all around the globe.'' ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2016 o 01:02, Nephren-Ka napisał:

To akurat ponoć amerykańska produkcja bardziej niż japońska(zresztą, nie ma macek ;d).


Też mnie się kreska owych "czołgów" wydawała dosyć niejapońska.

Dnia 06.03.2016 o 01:02, Nephren-Ka napisał:

Trochę jednak w nich budowałem, niech się mści na tych którzy piszą negatywne recenzje
na Steam.;p


Pomijając opinie "nie polecam, bo mi nie działa", to akurat większość negatywów dotyczy trafnej bolączki gry, czyli braku konkretnych celów.
Większość graczy mimo wszystko preferuje gry z konkretnym celem rozgrywki.
Zresztą te parę negatywnych opinii i tak znika w pochwałach ludzi, którzy grają dopiero pierwszy raz i zazwyczaj ich doznania sa takie jakie powinny być, czyli "jeszcze zrobię to i tamto, a i może to... o kurde minęło już osiem godzin" :D.

Dnia 06.03.2016 o 01:02, Nephren-Ka napisał:

A wychodzi na to, że
tylko autystycznie botanizuję pola w Wurmie.;s


A ja siedzę od paru dni jak głupi pawian dziki w brudnych tankietkach.
Ziom trafnie zauważył, że gdy mam czatbana, to częściej gram w ten syf podly. :F

Dnia 06.03.2016 o 01:02, Nephren-Ka napisał:

A tak zupełnie z czapy, wpadłem niedawno na świetne zdanie: ''The Flat Earth Society
has members all around the globe.'' ;d


Idealnie odnosi się do tej kretyńskiej teorii spiskowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2016 o 01:02, Nephren-Ka napisał:

To akurat ponoć amerykańska produkcja bardziej niż japońska

Wielu zachodnich twórców próbuje się podpiąć pod sukces japońskich vn na Steamie. Niestety zwykle (pomijając kilka perełek) dostaje się ekstremalnie krótkie, słabo opowiedziane historie z wyraźnie gorszymi rysunkami i tragicznym voice actinigiem (o ile w ogóle jest, już lepiej jak go nie ma ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2016 o 01:55, meryphillia napisał:

Marazm ostatnimi czasy taki, że nawet na nocny spam nie ma chęci. :F


Zaiste; ale żeby wszystkich tak to już dziwne.;s

Ja tam sobie sadzę autystycznie drzewa w Wurmie, i zbieram sadzonki; czeka aż z jakiegoś serwera sprzed wieków ściągnie mi się paka koszulek to FM 2016, który niedawno kupiłem(mam już facepacki i loga które ściągały się chociaż normalnie). Chyba zacznie karierę jak za starych czasów, od razu Man United.;d

A przy okazji że niedawno 10 był, będzie kolejna porcja książek(tym razem niemal całe GoT i oba Hyperiony); zakup pułki to był głupi pomysł, bo teraz muszę ją zapełnić.;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2016 o 01:45, Nephren-Ka napisał:

Hah, widzę że wszyscy zaczęli grać w czołgowe-hentaje

Może kiedyś w to zagram, jak będzie w bundlu za dolca. Oby do tego czasu karty dorobili. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2016 o 02:09, Nephren-Ka napisał:

Zaiste; ale żeby wszystkich tak to już dziwne.;s


Norma w tymże wątku, a ostatnimi czasy to już w ogóle. :F

Dnia 12.03.2016 o 02:09, Nephren-Ka napisał:

Ja tam sobie sadzę autystycznie drzewa w Wurmie, i zbieram sadzonki;


A ja wyrzuciłem WoTa z dysku :3 (szybciutko zapełniłem go netlabelami, by puste miejsce nie kusiło do ponownej instalacji :D) i nabrałem chęci na fabryczkowanie namiętne, co od trzech dni czynię z zapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy szef kuchni serwuje krótkie sprawozdanie z budowy imperium. :3

Czas na zmiany i przebudowę. Po 14 latach pożegnałem się z bramkarzem, wkrótce będzie trzeba wymienić parę żelaznych środkowych obrońców. Gorzej że następców na ławce rezerwowych ani w zespole U-21 nie widać. Wprawdzie mam na oku jednego fajnego zawodnika, ale Blackburn żąda za niego >50 mln, niech spadają. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2016 o 02:29, Kadaj napisał:

Dzisiejszej nocy szef kuchni serwuje krótkie sprawozdanie z budowy imperium. :3


A ja próbuje się opanować i nie włączać fabryczek, bo miałem zamiar iść wcześnie spać.
A wiem jak to się skończy gdy postanowię "jeszcze pięć minut fabryczek przed snem"... :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2016 o 02:48, meryphillia napisał:

A wiem jak to się skończy gdy postanowię "jeszcze pięć minut fabryczek przed snem"...

Pewnie tak samo jak moje "jeszcze jeden mecz". xD

Swoją droga jestem pod wrażeniem, jak owe fabryczki dobrze sobie radzą na Steamie. Zawsze myślałem, że to jakaś niszowa gierka, o której słyszeli jedynie przyjaciele królika. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2016 o 02:57, Kadaj napisał:

Pewnie tak samo jak moje "jeszcze jeden mecz". xD


Hehe.

Dnia 13.03.2016 o 02:57, Kadaj napisał:

Swoją droga jestem pod wrażeniem, jak owe fabryczki dobrze sobie radzą na Steamie. Zawsze
myślałem, że to jakaś niszowa gierka, o której słyszeli jedynie przyjaciele królika.
;p


Przed Steamem sprzedało się ponad 100k egzemplarzy, więc nie tak znowu mało, jak na faktycznie niszową grę.

To co mnie najbardziej cieszy, to oczywisty fakt że dla większości ludzi gra okazuje się faktycznie niesamowicie wciągającą grą, o której nie mogą przestać myśleć, jak można wyczytać w pozytywnych komentarzach. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast fabryczkować namiętnie ku chwale industrializacji, to sobie jakiegoś excela oglądajo. ]:>

Kamieniem zawsze rzucam pierwszy...
A sam jeszcze dzisiaj niefabryczkowałem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2016 o 00:43, meryphillia napisał:

Zamiast fabryczkować namiętnie ku chwale industrializacji, to sobie jakiegoś excela oglądajo.
]:>

E tam, ciągle tylko fabryczki i fabryczki w tym temacie, na przemian z hentajami Kadaja i jeszcze piłkarskim excelem.
Moi drodzy panowie, gdy nastaje noc, czas na wyprawę do NAJMROCZNIEJSZEGO LOCHU!!!111ONEONE (Darkest Dungeon)

Z tego miejsca nikt nie wyjdzie o zdrowych zmysłach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować