Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2007 o 02:16, Quatre napisał:

Loos :) Ja uwielbiam drugą wojnę, a o interwencji w Norwegii czytałem całkiem niedawno w "Wojnie
na morzu 39-45) Janusza Piekałkiewicza.
Polecam Wołoszańskiego "II wojna światowa" z cyklu sensacje XX wieku - tak mnie wciągnęła ta
książka, że zapomniałem o bożym świecie, aż mi mama zabroniła ją czytać :D


Widzę, że nie pozwolisz mi tka łątwo odbiec od dyskusji. :)) W szkole (LO) nie raz mi mówiono, aby Wołoszańskiego dopiero sobie zapożyczyć, gdy zrozumiemy całą drugą wojnę światową, bo gdyby zaczynać naukę od wołoszańskiego (który nawiasem mówiąc ostatnio został odkryty jako agent SB za komuny) to mielibyśmy dziwne pojęcie o IIWŚ.

P.S
Słyszałeś o filmie który od roku 2oo6 jest pod kierownictwem Wołoszańskiego o tematyce II Wojny Światowej? A ama mieć swoją premiere w połowie roku 2oo7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 02:24, s2nto napisał:

Widzę, że nie pozwolisz mi tka łątwo odbiec od dyskusji. :)) W szkole (LO) nie raz mi mówiono,
aby Wołoszańskiego dopiero sobie zapożyczyć, gdy zrozumiemy całą drugą wojnę światową, bo gdyby
zaczynać naukę od wołoszańskiego (który nawiasem mówiąc ostatnio został odkryty jako agent
SB za komuny) to mielibyśmy dziwne pojęcie o IIWŚ.


To nie do mnie było skierowane, ale chętnie się pod tym podpiszę. Wołoszański do czytania i oglądania jest dobry jako ''widowisko'', jednak oglądać je spokojnie można z ukształtowaną wiedza na temat poruszanych tematów. Są tacy co się na Wołoszańskim szkolili i później zgrywają wielkich historyków...

Bzz bzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecałem tą książkę, bo ona nie służy do nauki, lecz jest czysta rozrywką. A to dlatego, że nie jest napisana w formie jakiejś naukowej rozprawy, lecz jako opowiadania, takie minipowieści :) Diablo wciągająca :]
A z innej beczki - świetna jest czarna seria wydawnictwa Amber. Np. Piekło na froncie wschodnim Christophera Ailsby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas juz aktywowac temat. Siema wszystkie nocne marki! Mam nadzieję że nie będzie was dzisiaj zbyt dużo, to może zamiast przesiadywać na forum pogram sobie wreszcie w Anno 1602. Już od tygodnia usiłuję przenieść produkcję żywności i sukna na inną wyspę, aby stworzyć więcej przestrzeni życiowej dla moich mieszkańców. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Nocnym Markom :]

Dzisiaj chyba troche posiedzę przy kompie, pewno prędziej niż o 1 nie pójdę spać. Jutro mam sprawdzian z matmy, z angola i może będzie mnie pytał z histy ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:02, bitelz90 napisał:

Dzisiaj chyba troche posiedzę przy kompie, pewno prędziej niż o 1 nie pójdę spać. Jutro mam
sprawdzian z matmy, z angola i może będzie mnie pytał z histy ... :/


A ja korzystając z wielkich chęci leniuchowania, chwilowej przerwy w sesji i urlopu byłem u qumpla dziś i graliśmy w NHL 2007 na jedym kompie:) Frajda nie ma co:)
A teraz siadam do Titan Questa:) Czas wreszcie obronić Egipt!;) Pojawię się za kolka godzin:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:02, bitelz90 napisał:

Dobry wieczór Nocnym Markom :]

Dzisiaj chyba troche posiedzę przy kompie, pewno prędziej niż o 1 nie pójdę spać. Jutro mam
sprawdzian z matmy, z angola i może będzie mnie pytał z histy ... :/


Witam ;]
Nie ty sam pójdziesz dziś późno spac. Ja mam jutro kartkówkę z hiry a i matma będzi pewnie nieciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:08, mefiperes napisał:

Ja jutro mam test z matmy.. :P


To dokładnie jak ja..właśnie przeglądam coś zeszyt. Chyba zgodnie z tradycją późno pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:08, Marko Pele napisał:

> Dobry wieczór Nocnym Markom :]
>
> Dzisiaj chyba troche posiedzę przy kompie, pewno prędziej niż o 1 nie pójdę spać. Jutro
mam
> sprawdzian z matmy, z angola i może będzie mnie pytał z histy ... :/

Witam ;]
Nie ty sam pójdziesz dziś późno spac. Ja mam jutro kartkówkę z hiry a i matma będzi pewnie
nieciekawa...



To Ty trzymaj za mnie kciuki, a ja będę trzymal za Ciebie :D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:43, bitelz90 napisał:

To Ty trzymaj za mnie kciuki, a ja będę trzymal za Ciebie :D :]


Jasne, nie ma problemu :D
Jakoś może damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:07, Stwór napisał:

> Dzisiaj chyba troche posiedzę przy kompie, pewno prędziej niż o 1 nie pójdę spać. Jutro
mam
> sprawdzian z matmy, z angola i może będzie mnie pytał z histy ... :/

A ja korzystając z wielkich chęci leniuchowania, chwilowej przerwy w sesji i urlopu byłem u
qumpla dziś i graliśmy w NHL 2007 na jedym kompie:) Frajda nie ma co:)
A teraz siadam do Titan Questa:) Czas wreszcie obronić Egipt!;) Pojawię się za kolka godzin:P



W wakacje też grałem w Titan Quest, ale nie wiem dlaczego moje savy (nie wiem jak to napisać :P) się zrąbały. Kiedy przeszedłem pierwszy rozdział, i przepłynołem właśnie do Egiptu wszystko ok, ale potem jak chciałem pogadać z tym gościem stojącym zaraz przy przegu to mi sie gra wyłączyła i potem już nie mogłem wczytać żadnego save :/ Wszystkie poszły w ... heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:44, Marko Pele napisał:

> To Ty trzymaj za mnie kciuki, a ja będę trzymal za Ciebie :D :]

Jasne, nie ma problemu :D
Jakoś może damy radę.



To jak coś najpierw trzymaj za matmę, a później za angielski :) ;P Bo w takiej kolejności będę pisal :P Nie powiem Ci o której godzine dokładnie, bo nie chce mi się sprawdzać :PP, ale jak będziesz trzymał to pójdzie dobrze =D Ja tam za Ciebie też będę trzymał ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:48, bitelz90 napisał:

> > To Ty trzymaj za mnie kciuki, a ja będę trzymal za Ciebie :D :]
>
> Jasne, nie ma problemu :D
> Jakoś może damy radę.
>


To jak coś najpierw trzymaj za matmę, a później za angielski :) ;P Bo w takiej kolejności będę
pisal :P Nie powiem Ci o której godzine dokładnie, bo nie chce mi się sprawdzać :PP, ale jak
będziesz trzymał to pójdzie dobrze =D Ja tam za Ciebie też będę trzymał ;) :D


No to w takim wypadku nie ma innej opcji jak dobrze napisac te przedmioty ;]
A jak by co będę ci telepatycznie podpowiadał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy mi tu z matmą nie wyskakujcie, na razie mam jej dość :) A dokładniej to ekonomii matematycznej, czyli matematyki w świecie ekonomii :D A tak poza tym, to zaraz spadam grać w WoWa, bo GW już mi się na dziś znudził :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:49, Stwór napisał:

> a później za angielski :)

To i ja potrzymam te kciuki Panie Save:P hehe



No co ?! :P A jak niby to miałem napisać po polskiemu (:P) ? Sejwy ?? Takie słowo jest :P (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2007 o 23:51, Marko Pele napisał:


No to w takim wypadku nie ma innej opcji jak dobrze napisac te przedmioty ;]
A jak by co będę ci telepatycznie podpowiadał :D



Tylko powiedz mi jak ja mam się z Tobą skontaktować ?? :P Bo ja telepatyczny nie jestem :P Weź mi lepiej napisz jak coś sms''a z odpowiedzią, bo tak jeszcze podpowiesz nie temu co trzeba to będzie zonk :P Jak mrugne oczami dwa razy to napisz odpowiedź do pytania, które przeczytałem =D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 23:57, Belmundo napisał:

A ja mam ferie i jest mi fajnie



Dobra, dobra cfaniaku :P Ja ferie będę miał jak Ci się skończą i wtedy to mi będzie fajnie, a Tobie - wydaje mi się - że nie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować