Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 00:54, kamiln napisał:

No i zostałem sam jak ten palec. Ponieważ nie mam z kimkolwiek o czymkolwiek gadać, żegnam
się sam ze sobą. Do zobaczona w piątkowy wieczór/noc (jak dożyję) siemka!


Gdzie leziesz? Bo ja zostanę sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wyłania się z mgły, okryty czarnym płaszczem którego poły powiewają w przeciągu utworzonym przez otwarte drzwi. Niemal wślizguje się do środka bezszelestnie zamykając za sobą drzwi, toczy wygłodniałym spojrzeniem po obecnych po czym jakby skradając się wśród cieni zbliża się do obiektu swego pożądania, swej ofiary, odkrywa płaszcz i

Chwyta karton z sokiem pomarańczowym, nalewa sobie i popija ze smakiem>
Mhhhmmm Orzeźwiające, no więc o czym dzisiejszej nocy podyskutujemy drodzy towarzysze i towarzyszki :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:05, Hubi Koshi napisał:

Mhhhmmm Orzeźwiające, no więc o czym dzisiejszej nocy podyskutujemy drodzy towarzysze i towarzyszki


Zakładam Partię Mężczyzn, chcesz wstąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:21, Paladyn Rage napisał:

Heh, początek z tym płaszczem i odkrywaniem go przywodzi nieco dziwne skojarzenia xD

A wiesz że na to nie wpadłem... Hm kto wie może Dracula ma taką złą sławę bo kobiety wstydziły się opowiedzieć że facet rozchylił płaszcz i pokazał to i owo to wymyśliły historyjkę że je pokąsał nieumarlec jeden. Hehe Dracula ekshibicjonista :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:23, Vaxinar napisał:

Zakładam Partię Mężczyzn, chcesz wstąpić?

Jeśli wiąże się to z stworzeniem haremu i biczowaniem niewolnic możesz mnie wpisać na listę :-] Cóżto czyżby faceci obawiali się że podzielą taki sam los jak faceci w Seksmisji. No bez przesady panowie Partia Kobiet nie jest aż TAK groźna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:24, Hubi Koshi napisał:

A wiesz że na to nie wpadłem... Hm kto wie może Dracula ma taką złą sławę bo kobiety wstydziły
się opowiedzieć że facet rozchylił płaszcz i pokazał to i owo to wymyśliły historyjkę że je
pokąsał nieumarlec jeden. Hehe Dracula ekshibicjonista :-D


Czy ja wiem, mówi się że u wampira zanikają funkcje seksualne, zdaje się że w książce "Hotel Transylwania" było takie założenie. Teraz wiadomo skąd to przerażenie u osób które są kąsane. Można żyć wiecznie, tylko co to za życie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:25, Hubi Koshi napisał:

Jeśli wiąże się to z stworzeniem haremu i biczowaniem niewolnic możesz mnie wpisać na listę :-]

To też... więc jesteś wpisany na liste i jest nas już.... trzech. :D Chociaż ta trzecia osoba to rozmawiałem z nią dawno, ale... liczy się.
PK nie jest groźna, a ktoś mówi że jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:27, Paladyn Rage napisał:

Czy ja wiem, mówi się że u wampira zanikają funkcje seksualne

Było to omówione w podręczniku do Wampira: Maskarady Systemu RPG. Wampiry owszem mogą, ale nie sprawia im to już żadnej przyjemności, jedyne co daje im przyjemność to picie krwi, to dla nich prawdziwa ekstaza...
Wiesz może zostawmy ten temat zanim nas zbanują za demoralizacje młodzieży :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:28, Vaxinar napisał:

To też... więc jesteś wpisany na liste i jest nas już.... trzech. :D Chociaż ta trzecia osoba
to rozmawiałem z nią dawno, ale... liczy się.

Wiesz... może jest nas już tylko dwóch ?? Skąd wiesz czy nie dopadły go w ciemnej uliczce i nie... <przerażony drżący głos> znaturalizowały

Dnia 25.02.2007 o 01:28, Vaxinar napisał:

PK nie jest groźna, a ktoś mówi że jest?

Sam nie wiem, słyszało się te i owe historie o ubranych w stroje ninja kobietach z ostrymi narzędziami chirurgicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:33, Hubi Koshi napisał:

Sam nie wiem, słyszało się te i owe historie o ubranych w stroje ninja kobietach z ostrymi
narzędziami chirurgicznymi.


Hmmm chyba daruję sobie tę wizytę w całodobym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:33, Hubi Koshi napisał:

Wiesz... może jest nas już tylko dwóch ?? Skąd wiesz czy nie dopadły go w ciemnej uliczce i
nie... <przerażony drżący głos> znaturalizowały

Wątpię... nie taki jest ich cel! Bo wiesz, to tylko tak w filmie można było, a tak to nie da się nas zneutralizować. Jesteśmy zbyt... prości. I za sztywni.
Poza tym rozmawiałem dziś z nim... ale nie o partii bo to zbyt tajne jest.

Dnia 25.02.2007 o 01:33, Hubi Koshi napisał:

Sam nie wiem, słyszało się te i owe historie o ubranych w stroje ninja kobietach z ostrymi
narzędziami chirurgicznymi.

To nasi, udają kobiety aby popsuć im reputację. Nieźle to wymyśliliśmy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 01:38, Vaxinar napisał:

Wątpię... nie taki jest ich cel! Bo wiesz, to tylko tak w filmie można było, a tak to nie da
się nas zneutralizować. Jesteśmy zbyt... prości. I za sztywni.
Poza tym rozmawiałem dziś z nim... ale nie o partii bo to zbyt tajne jest.


Hmmmm z tą sztywnością... znaczy się że niektóre elementy ciężko uciąć? xD

Dnia 25.02.2007 o 01:38, Vaxinar napisał:

To nasi, udają kobiety aby popsuć im reputację. Nieźle to wymyśliliśmy nie?


A inwigilujecie konkurencję? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:38, Vaxinar napisał:

Poza tym rozmawiałem dziś z nim... ale nie o partii bo to zbyt tajne jest.

Mamy szczęście że Forum Gram.pl jest chronione przez system Cerberus (jedna głowa cię pogryzie, druga ci sformatuje twardy dysk, a trzecia napaskudzi do doniczki) Straszliwy system obronny

Dnia 25.02.2007 o 01:38, Vaxinar napisał:

To nasi, udają kobiety aby popsuć im reputację. Nieźle to wymyśliliśmy nie?

Świetny pomysł, zrobić przeciwnikowi złą reklamę i obrócić przeciwko niemu świat, wspaniały pomysł... tylko czy myślałeś o tym ze te historie mogą do nich przyciągnąć facetów którzy czują się kobietami... niedobrze, może nawet spróbują ich wysłać do nas na przeszpiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:43, Hubi Koshi napisał:

Świetny pomysł, zrobić przeciwnikowi złą reklamę i obrócić przeciwko niemu świat, wspaniały
pomysł... tylko czy myślałeś o tym ze te historie mogą do nich przyciągnąć facetów którzy czują
się kobietami... niedobrze, może nawet spróbują ich wysłać do nas na przeszpiegi.


No coś Ty. Za członków partii (swoją drogą czy można być członkiem Partii Kobiet, czy nie?) bierzemy tylko zaufanych ziomków spod bloku. Tyś jest zaufany, ale Pan Paladyn Rage zadaje jakoś dużo pytań, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:48, Vaxinar napisał:

Tyś jest zaufany, ale Pan Paladyn Rage zadaje
jakoś dużo pytań, nieprawdaż? :)

<przygląda się przez chwilę Rageowi> Czy ja wiem, jest po prostu zainteresowany. Spójrz na tą niewinną czachę, przecież na niej wszystko dokładnie widać, nie sądzę by był zdolny do Agencenia, spójrz nawet płomień mu się nieco zaróżowił od twoich oskarżeń, ładnie to tak towarzyszu Vaxinarze ?? Sądzę że nie ma potrzeby wysyłania go na przesłuchanie (z wszystkimi odcinkami Mody na Sukces jako narzędziami "przekonywania")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 01:23, Vaxinar napisał:

Zakładam Partię Mężczyzn, chcesz wstąpić?

Czyżbyś przeczytał statut Partii Kobiet? Ja jak tego heroicznego czynu dokonałem to, cytując polskiego autora fantasy, nie wiedziałem "czy śmiać się, płakać, czy dupę kopnąć" :P:P:P

Wpisz mnie na listę.

A poza tym: witam Marków N(M)ocnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować