Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Panowie nie dobijajcie mnie, ja nawet nie mam czasu poczytać forum, a o graniu już nie wspomnę. Ostatnio kompa odpalam tylko, by zrobić jakiś przelew ;( A wy tutaj narzekacie na nudę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 00:17, DevilFish napisał:

> Najlepsza recepta - iść grać :]
Zgadzam się w 100%... tylko ja nie mam w co grać obecnie :]


To przeciwnie do mnie, bo nadwyżka gier osiągnęła kilkaset procent :].
Polecam darmowe mmo, pokroju Anarchii Online, przy której spędziłem miłe nocne chwile eksplorując jej trójwymiarowy i ogromny świat przyszłości.

Na a poza tym zostaje pasjans i saper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 00:33, Backside napisał:

To przeciwnie do mnie, bo nadwyżka gier osiągnęła kilkaset procent :].
Polecam darmowe mmo, pokroju Anarchii Online, przy której spędziłem miłe nocne chwile eksplorując
jej trójwymiarowy i ogromny świat przyszłości.


Póki co niecierpliwie się i czekam na listę przyjętych na studia :] Będą w niedzielę koło 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 00:39, DevilFish napisał:

Póki co niecierpliwie się i czekam na listę przyjętych na studia :] Będą w niedzielę koło 12...


Ja już mam ćwiartkę rekrutacji za sobą, bo dostałem się na administrację na jednym z warszawskich uniwersytetów - jestem dość zadowolony, bo lista osób była nadspodziewanie duża, a mi się akurat udało.
Tymczasem czekam, aż do 7 sierpnia, gdy zostaną ogłoszone na Uniwersytecie Warszawskim, bo tam znajduje się mój wymarzony wydział :].

Martwię się jednak o kolegów, którym nie poszło fantastycznie i teraz muszą długo czekać na wyniki, a potem (jak się nie dostaną) na dodatkowy nabór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 00:56, Vormulac napisał:

A gdzie się wybrałeś na studia?

SGGW, technologia żywności. Ewentualnie jak zabraknie miejsc to inżynieria lub ochrona środowiska. Albo towaroznawstwo :P Tak czy inaczej jeśli nie dostanę się na to pierwsze to będę ponownie zdawał chemię i startował na tamato za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak poszedłem na studia to byłem 3 razy zobaczyć listę czy jestem czy nie, a tam nigdy nie było listy bo dużo osób składało podania i nie wyrobili się na czas z ogłoszeniem osób przyjętych. Dlatego potem to olałem (bo jakby co to na wrzesień by się czekało), aż pewnego dnia listonosz przyniósł koperte A4 - polecony - a w środku papiery, i info "Witamy na PWr".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 01:00, DevilFish napisał:

SGGW, technologia żywności. Ewentualnie jak zabraknie miejsc to inżynieria lub ochrona środowiska.

Idź na ochronę środowiska. Piękna fucha. Jak się dostaniesz do PIOŚ-u (WIOŚ-u), to będziesz sobie jeździł na kontrolę do zakładów pracy (przy okazji załatwiał własne sprawy na mieście), a w zakładzie wszyscy się będą płaszczyć przed Tobą ze strachu i wciskać suveniry żebyś napisał korzystny protokół z kontroli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 01:14, A-cis napisał:

Idź na ochronę środowiska. Piękna fucha. Jak się dostaniesz do PIOŚ-u (WIOŚ-u), to będziesz
sobie jeździł na kontrolę do zakładów pracy (przy okazji załatwiał własne sprawy na mieście),
a w zakładzie wszyscy się będą płaszczyć przed Tobą ze strachu i wciskać suveniry żebyś napisał
korzystny protokół z kontroli :-D


Wiem to z praktyki. Znajomy co ma stadninę miał z nimi spory ubaw. A fakt faktem, że rzadowa posadka jest zawsze miła (i płatna), zwłaszcza w kontroli. Z tym, że wszyscy cię nienawidzą i przeklinają cię za plecami. Ale dopiero jak już pojedziesz. Czyli np. Państowa Inspekcja Pracy (nie zapomnę tego tekstu: PIPy przyjechały :P) po tej mojej TŻ. Też by było fajnie. ale do tego jeszcze długa i ciężka droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze do studiów mam sporo czasu,ale chciałbym iść na turystykę. Ciekawy kierunek...>>
A przy tak rozwijającej się (w tej chwili) turystyce może byłyby i z tego niezłe pieniądze. :D

Zresztę zobaczymy jak to będzie przy naszym kochanym wspaniałym itp. rządzie, który niedługo wprowadzi mundurki do szkoły,zaora boiska pod uprawę ziemniaków i zmieni hymn na "z ziemi Polskiej do wolski...",a na j.polskim dzieci w przedszkolu będą się uczyły wierszyka "Murzynek Bambo w Afryce mieszka,a jak tam mieszka to niech tam mieszka.". Stosunki z innymi krajami raczej się nam przez to nie poprawią ;/
Więc jak mówi skrót PiS - Pakuj się I Spier*****. :D:D:D (najlepiej do innego kraju, a potem wszyscy narzekają ,że lekarzy nie ma itp. To niech im godnie płacą a nie potem rozpacze ,iż strajki i w ogóle ;/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 01:24, DevilFish napisał:

Z tym, że wszyscy cię nienawidzą i przeklinają cię za plecami. Ale dopiero jak już pojedziesz.

Niekoniecznie. Przeklinają tylko wtedy gdy jesteś naprawdę wredny :-D
Gdy jesteś sprawiedliwy, obiektywny, to szanują.
Z tym tylko, że gdy jesteś sprawiedliwy i obiektywny, to masz małe szanse, że się nachapiesz na boku. Więc trzeba wyważyć. Coś za coś ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 02:20, Vormulac napisał:

Zapomniałeś dodać o świadectwach maturalnych za ładny uśmiech. :)

POdobno nie wszyscy chcą je przyjąć, przecież z tak słabym wynikiem ciężko im będzie się dostać na dobre studia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 15:54, Kamil.i.Maciek napisał:

Z Helu do Warszawy jedzie się nie całe 7 godzin ;)


z podkarpacia na hel jedzie się nieco ponad 12h ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować