Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2006 o 23:54, Budo napisał:

Nie bardzo rozumiem posta Devila, ale nvm, za dużo chyba piję w te wakacje. W każdym razie
właśnie zjadłem obiad i trochę posiedzę na forum chyba ;]

Cholerny braciak, najpewniej na zlecenie starych, ustawił timer pod Win2000 tak, że o 24 komp się wyłącza i przed 3 .30 go nie włączysz :/
Ale pod Linuxem z którego teraz nadaje nie ma timera :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 00:01, Budo napisał:

Hehe, powiinienes wiedzieć że to dla Twoje dobra, żebnyć tyle przed kompem nie siedział ;]

Za taki tekst to jak teraz w mafii będę giniesz pierwszego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 00:05, DevilFish napisał:

Za taki tekst to jak teraz w mafii będę giniesz pierwszego dnia :P


Uuu chyba naprawdę ostre uzależnienie. Jedyny poważniejszy problem płynący z długotrwałego siedzenia przed PC to powstawanie skrzepów krwi pod kolanami. Wzrok da się jeszcze jakoś przeżyć- od czego okulista. Ale z tymi skrzepami jest gorzej, nie wiem może jakimiś antykoagulantami się to leczy:P

A ja pierwszy raz w życiu obejrzę on the spot na gamespot.co na żywo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej tylko sie nie smiejcie ze mnie!

ja zawsze siedze po "turecku" na krzesle przed kompem, i tez od tego chyba, mam problemsy z kolanami (oczy fakt, daja rade)

a moj rekord ?? hmm wtedy nie wchodziłem tu jeszcze na forum, ale tak do ok 9:30 dnia nastepnego siedziałe, poszedłem spac i wstalem ok 13.

wiec bylo długo - nastepnmym razem co jakies 1,5 h napisze cos na forum (tylko zeby nie bylo to 5 postow pod rzad tylko odemnie :P )

pozdrawiam nocne marki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora już na mnie, choc wiem wiem jeszcze strasznie wczesnie, ale zmeczony jestem trochę ,a jutro rano próba mnie czeka :) Tak więc miłych snów i karaluchy pod poduchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a ja sie właśnie rochorowałem i nie moge po nocach spać:/ na szczęcie mam kompa koło łóżka to moge leżeć i na forum pisać:D ew coś sobie pooglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziew ja chyba też się bede zmywal. Obejrzalem on the spot. Jedyna ciekawa sprawa to nowa gra na PS2- otori. Podoba mi się głownie z względu na mechanikę- w każdym momencie możemy zapauzować grę i wtedy przechodzimy w trym malowania. Rysujemy coś na wzór Kanji. Jest kilka wzorów podstawowych, łączymy je według upodobania. Im bardziej skomplikowany wzór tym lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już są wolne żarty! Timer jest ustawiony na 3 godziny. Dranie! Będzie chciał czegoś jeden albo drugi to powiem, żeby się wypchali. Widze, że czy chce czy nie muszę się na Linuxa przesiąść. Bo nigdy nie skończe tego tekstu. Na szczęście dziś powinno zadziałać odzyskiwanie... ehh...
Sarafan => jest client GW pod Linuxa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:51, DevilFish napisał:

Sarafan => jest client GW pod Linuxa ??


Nie ma z tego co mi wiadomo, ale możesz próbować uruchamiać na emulatorze, ale nie wiem jak to będzie wtedy działało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:56, Sarafan_Knight napisał:

Nie ma z tego co mi wiadomo, ale możesz próbować uruchamiać na emulatorze, ale nie wiem jak
to będzie wtedy działało. :P

Cholera... znowy pójdę wczesnie spać. Podaj mi przy okazji gg, bo pod Tuxem zbieram numery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:57, DevilFish napisał:

Cholera... znowy pójdę wczesnie spać. Podaj mi przy okazji gg, bo pod Tuxem zbieram numery
:P


Wysłałem Ci na gg, bo przecież tutaj nie będę podawał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:58, Sarafan_Knight napisał:

Wysłałem Ci na gg, bo przecież tutaj nie będę podawał. ;)

Przepraszem, ale "ale ty jesteś qffa madry" :P Jestem odcięty od gg, zresztą to cholerne kadu i tak ma ''Przekroczenie czasu połączenia! " więc chrzanie to wszystko. Ale jutro będę miał cichą satysfakcję, że (muahahaha!) po przestawieniu zegarka o 12 h, co też uczyniłem, o północy (czyli o 12) jeśli brat nei zauważy to komp mu się wyłączy ^^. Ząb za ząb... to działa bowiem w 2 przypadkach (timer):
- 3 godziny od wlączenia
- północ (biehehehehe).
Jego wlasną dupną bronią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka - początek kolejnej nocy... jakie zamiary? impreza (co jeszcze w domu jestem???) weekendowa - w końcu piatek to początek weekendu :D

czy cos dzis na kompach działacie ?? hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:19, Martimat napisał:

czy cos dzis na kompach działacie ?? hmm ?


Ja siedzę na forum i na czacie testowym i się cały czas cieszę z dzisiejszych wydarzeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przegapiłem zapisy na testowego czata - sic!

dobra - spadam połupać w HoMM 4 - GoS; siostra go skobnczyła (a ma 13 lat !!!) a ja nie miałem kiedy - muszę się odkuć; dobrze, że oddałem jej starego kompa - to mnie nie nęka :P

CU in 2 hours

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 23:14, Sarafan_Knight napisał:

A to po co Ci w takim razie mój numer, skoro i tak nie masz połączenia z gg? :P

Na Kadu bym wrzucił... Tak czy inaczej mam już listę. Ale to badziewie i tak nie działa. Żeby mieć takiego wyrodnego brata... Grrr... Stary równie rąbnięty. Teraz to nie mogę ani FM, ani nic. Widzę, że muszę sobie gmaila założyć, bo żeby korzystać z plików spod wina, musze je najpierw wrzucić na dysk wymiany (będąc pod win''em), żeby z nich korzystać i zapisywać po Xem. A ponieważ .doc leży sobie na złym dysku, więc czekam do jutra :/ Podeśle mi ktoś zaproszenie na gmaila :P
saq_jr@intera.pl
Żeby już błagać ludzi. Do czego to doszło. Dostęp do kompa na 3 h dziennie. Przed maturą częściej siedziałem. Jak kupię nowego kompa to mi będą mogli naskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować