Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2006 o 02:29, Agrah napisał:

eee a ktoś powiedział wogóle że go tu sprowadzimy? :P


Ja go tu sprowadzę... :) Z całym teamem... ;)

Dobra, teraz już naprawdę uciekam. :) Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:29, Agrah napisał:

eee a ktoś powiedział wogóle że go tu sprowadzimy? :P ale fakt może z nim być problem choć
zatrudni się jakiegoś Arcymaga to wyśle go do jakiegos innego wymiaru np. nieba halfingów ::P
( jak ktos czytał Wojne Pajęczej Królowej to wie o co chodzi :)

Ja się powolutku zaopatruję we wszystko od Salvatore''a :D Właściwie to wszystko o drowach, dobrą księgarnie zanlazłem w Wawie jak ostatnio byłem :P Ja tam nie chcę Podmroku, bo zaraz by się TYHE zjawiła i jeśli by nawet nie pełniła roli Lloth to chociaż matrony, matki opiekunki. Znaczy sie - drugiej Loży nie chcę ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z książek Salvatora nie mam tylko Pięcioksiągu Cadrlyego i Opowieści Włucznika no i książki Dwa Miecze bo wysyła zaczyna się dopiero 16.08 :P ciekawe jak się skończy trylogia Klingi Łowcy :) pozatym mam całą "Wojne" i krainy Podmroku no i kilka innych książek z FR ale to już nie o Drowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Trylogię Mrocznego Elfa. Chyba najlepsza i anjbardziej wciągająca. Zawsze jedna książka zajmuje mi 1 dzień. Tyle, że czasem kończe o 4 - wciąga bezsprzecznie. Narkotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:34, DevilFish napisał:

Ja się powolutku zaopatruję we wszystko od Salvatore''a :D Właściwie to wszystko o drowach,
dobrą księgarnie zanlazłem w Wawie jak ostatnio byłem :P

Jeśli chodzi o Salvatore''a, to z czystym sumieniem polecić mogę tylko Trylogię Mrocznego Elfa (Ojczyzna, Wygnanie, Nowy dom), bo to naprawdę dobre książki. Pozostałe części sagi o Drizzcie to takie sobie opowiastki na różnym poziomie - na początku nawet się podobają, a potem jest coraz gorzej bo są straszliwie wtórne. Poza tą pierwszą (chronologicznie) trylogią, drowy występują też w kilku innych pozycjach autorstwa Salvatore''a, np. w Mrocznym oblężeniu czy Słudze reliktu (ach... Jarlaxle... jak ja dawno nie miałem żadnych wieści o nim... ;D ).
Natomiast jeśli chcesz jakiegoś kompendium wiedzy o drowach to Wojna Pajęczej Królowej jest zdecydowanie najlepszym wyborem jakiego możesz dokonać. Po pierwsze dlatego, że bohaterami są drowy z prawdziwego zdarzenia (a nie Drizzt, który, jakkolwiek by nie patrzeć, jest odszczepieńcem swojej rasy), a po drugie dlatego, że przeczytasz 6 świetnych książek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:42, DevilFish napisał:

Ja polecam Trylogię Mrocznego Elfa. Chyba najlepsza i anjbardziej wciągająca. Zawsze jedna
książka zajmuje mi 1 dzień. Tyle, że czasem kończe o 4 - wciąga bezsprzecznie. Narkotyk.



hehe podobnie jak mi :) słyszałeś może o sadze Wojen Demona Savatore''a? tak jedna książka ma ponad 600strona i potrafiłem to przeczytać w 1 dzień :) to były czasy....:P a jeśli się interesujesz magią Krain to polece ci trylogie Powrót Arcymagów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgodze się z tobą co do "Wojny" jednak co do książek Salvatore''a to uważam że wszystkie zasługują na miejsce na półce bo czyta się je naprawde dobrze :) a nie zawsze chodzi o to żeby książka zawierała jakąś orginalną historie tylko właśnie o to żeby dobrze sie ją czytało :)

no a ja juz się zwijam bo jestem chory i zamiast siedzieć przed kompem po nocach powieniem się leczyć :P dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 02:45, Agrah napisał:

hehe podobnie jak mi :) słyszałeś może o sadze Wojen Demona Savatore''a? tak jedna książka
ma ponad 600strona i potrafiłem to przeczytać w 1 dzień :) to były czasy....:P a jeśli się
interesujesz magią Krain to polece ci trylogie Powrót Arcymagów

Obecnie zasuwam sagę Wiedźmina. A na półce lezą: Krainy Podmroku, Bezgłośna Klinga i Morze Mieczy :P To z nieprzeczytanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie??!! Zapisałem się z tą recenzją, a wy mnie nawet nei ostrzegliście która godzina! Ja jutro muszę wcześnie wstać :> A wy już widzę zwialiście! Dranie :P !! Idę spać... należy mi się. Po tym poście na Kompanii należy mi się odpoczynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze pograłem chwile i juz nienadążam :) o czym prawiliście na forum (bo nie kumam) zanim przeszliscie do książek?

jakies podsumowanie? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejj zamiast grać poszlibyście na piwko albo na jakieś party :D Fajna opcja mówie wam :D Ewentualnie możecie zrobić konferencje Skajpową i zapuszczać sobie piosenki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz - ja na piwko spokojnie mogę wyskoczyc (choć o tej porze to trudne już0 - ale sa problemy natury "logistycznej" :D jak my się spotkamy ? :P

a ze skypem - tez dam rade, jakby co podam nr chetnym

PS: nadal gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobijam do końca kampani HoMM4 (The Gathering Storm); zanim zaczne piątke - trzeba by odrobic zaległości w temacie :) bo dodatku jeszcze nigdy nie skonczylem

dobra ja juz naprawde spadam

CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 04:37, Martimat napisał:

dobijam do końca kampani HoMM4 (The Gathering Storm); zanim zaczne piątke - trzeba by odrobic
zaległości w temacie :) bo dodatku jeszcze nigdy nie skonczylem

Po co? :>

Przecież taki sam związek fabularny z homm5 jak HoMM4 ma Diablo, Sąsiedzi z piekła rodem, albo F.E.A.R. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować