Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 09:55, NyGgA MiLy napisał:

Łooo,siedziałem do 2,i dopiero teraz wstałem.Hardkor:)

Hehe, Ja raz przy kompie byłem do ok. 1 w nocy, a wstałem o 7.30 :) Ale oczywiście, w wakacje trzeba bedzie się trochę wyluzować a nie chodzić spać kiedy mama woła ''''synku, spajuchnać!'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 08:39, Kamil.i.Maciek napisał:

> He he ja się jeszcze nie położyłem:]
> Cerm
Zatkało mnie ^^, dobra ide brać plecak i jedziemy na impre wawa :)),


U mnie to norma właśnie jadę do domu a przyjacehałem tutaj(praca) w piątek o 7.00 rano:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że niektórzy dopiero co wstali, ale to jeszcze nie oznacza, że w południe jest środek nocy... :P

Cerm -> Kurczę, dawno Cię na forum nie widziałem. Aż zapomniałem tego twojego charakterystycznego podpisu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc zbliza sie godzina zero,ale na mnie już czas,bo jutro jadę do Gdańska na spózniony Dzien Dziecka:)
Epoka Lodowcowa 2,wiec muszę sie wyspać:D:D
No to dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ci :-) Ja sobie sam kupiłem prezent na dzień dziecka, i już go skończyłem :D Half-Life 2 Episode One ;-) W tej chwili miejsce zamieszkania jest opuszczone przez rodziców, więc siedzę i szaleję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:09, WorldWar3PL napisał:

Fajnie ci :-) Ja sobie sam kupiłem prezent na dzień dziecka, i już go skończyłem :D Half-Life
2 Episode One ;-) W tej chwili miejsce zamieszkania jest opuszczone przez rodziców, więc siedzę
i szaleję ;D

Ooo, to może przesunąć zjazd forumowiczów na wcześniejszy termin... nie było by problemów z miejscówką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:34, Marrbacca napisał:

A oglądacie Opole? Bardzo dobry kawał kabaretowej zabawy. Na razie nie jestem zawiedziony żadnym
wyborem :D


Na razie oglądam Joe Blacka na TVN-ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:37, Keroth napisał:

Na razie oglądam Joe Blacka na TVN-ie ;)

Nie wiem co to, nie mam czasy, żeby sprawdzić, ale i tak żałuj :P:P Genialne skecze i genialne kabarety :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam tylko 4 miesiące wakacji, nie mam czasu na nic :].
Obecnie zastanawiam się jak to możliwe, że na moim 80gb''owym dysku ostało się niecałe 4gb i wyszukuję różne wielomegabajtowe wspaniałości, które zrobią miejsce dla San Andreas :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:45, Backside napisał:

Ponieważ mam tylko 4 miesiące wakacji, nie mam czasu na nic :].

A akurat u mnie to prawda. Od rana do nocy robota... i to nie zarobkowa, ale dla domu. Prawie hektar trawy do koszenia... nikt tego nie wytrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zaczęło do mnie docierać, że pojutrze szkoła. Ty to masz fajnie.
Ja obecnie próżnuję korzystając z ciszy. A ze słuchawek dobiegają głosy Cohena, Norah Jones i Haskella.
Chyba posiedzę jeszcze z godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:45, Backside napisał:

Ponieważ mam tylko 4 miesiące wakacji, nie mam czasu na nic :].
Obecnie zastanawiam się jak to możliwe, że na moim 80gb''owym dysku ostało się niecałe 4gb
i wyszukuję różne wielomegabajtowe wspaniałości, które zrobią miejsce dla San Andreas :].


To tak jest im dysk większy tym ciężej się pomieścić. Sam mam caaałe 20 GB i zainstalowane wszystko co potrzebuję, a jeszcze mam 6 GB wolnego miejsca. Nie wiem jak, ale jest i to się liczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:34, Marrbacca napisał:

A oglądacie Opole? Bardzo dobry kawał kabaretowej zabawy. Na razie nie jestem zawiedziony żadnym
wyborem :D


hehe no super sie nasmialem :) szkoda ze halama nie zdobyl zadnej nagrody bo jest boski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2006 o 01:06, Ninja Seba napisał:

To tak jest im dysk większy tym ciężej się pomieścić. Sam mam caaałe 20 GB i zainstalowane
wszystko co potrzebuję, a jeszcze mam 6 GB wolnego miejsca. Nie wiem jak, ale jest i to się
liczy ;D


Ja mam 250 GB ( 12 GB wolne). A dysk kupilem juz chyba ponad rok temu. Niedlugo kupie sobie drugi (bo ceny zblizaja sie juz do granicy dobrego zakupu) i zaloze RAID. Sprawdze wtedy na ile rzeczywiscie prawdziwa jest teza o szybszym dostepie do danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 00:09, WorldWar3PL napisał:

Fajnie ci :-) Ja sobie sam kupiłem prezent na dzień dziecka, i już go skończyłem :D Half-Life
2 Episode One ;-) W tej chwili miejsce zamieszkania jest opuszczone przez rodziców, więc siedzę
i szaleję ;D



Właśnie przyjechałem z kina i taz kupiłem half life Episode One:)
A także nowego Sina i Garfielda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 12:09, Furrbacca napisał:

Cerm -> Kurczę, dawno Cię na forum nie widziałem. Aż zapomniałem tego twojego charakterystycznego
podpisu ;).


Tja zaniedbuję się - ale praca dzieci - nie wiesz jak to jest i żyj w tej nieświadomości jak najdłużej:] Nie mówię że tak jest źle ale jakoś mniej sam siebie widzę:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 21:44, Persona Non Grata napisał:

Tja zaniedbuję się - ale praca dzieci - nie wiesz jak to jest i żyj w tej nieświadomości jak
najdłużej:] Nie mówię że tak jest źle ale jakoś mniej sam siebie widzę:P
--
Cerm


Jeszcze wrócą czasy Twojej śietności na tym forum i wszyscy w to wierzymy :) Ale co prawda to prawda, Niedawno jeszcze na gg przynajmniej byłeś, a teraz to już wogóle wsiąkło :P
Tylko czekać, aż wkońcu wszystko się u Ciebie uspokoi wpadniesz na forum dalej na FM i zrobisz sajgon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znów Opole oglądam... ale dzisiaj jakoś gorzej. Tylko niektóre momenty śmieszne. Albo to ja zmęczony jestem i nie dostrzegam bardziej zawoalowanych dowcipów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować