Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2006 o 23:55, Marrbacca napisał:

A ja znów Opole oglądam... ale dzisiaj jakoś gorzej. Tylko niektóre momenty śmieszne. Albo
to ja zmęczony jestem i nie dostrzegam bardziej zawoalowanych dowcipów...

Wczoraj to wymiękałem momentami. Jedyne co mnie wcale prawie nie śmieszyło to Formacja Chatelet i skecz z Rasiakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdą niedzielę sobie Markuje. Nie ma jak w noc przed pójściem do szkoły posłuchać sobie Ostatniego Dnia Tygdonia w radiu Zet. Dla niedoinformowanych jest to audycja publicystyczna z polskimi politykami. W roli prowadzącej - Monika Olejnik. Czasami można się nieźle pośmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 23:59, skyler napisał:

Wczoraj to wymiękałem momentami. Jedyne co mnie wcale prawie nie śmieszyło to Formacja Chatelet
i skecz z Rasiakiem.


No tak, z Rasiakiem to jest lepszy kabaret na boisku... Z tego samego powodu nie robi się już skeczy stricte politycznych ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 00:02, shinian napisał:

Ja w każdą niedzielę sobie Markuje. Nie ma jak w noc przed pójściem do szkoły posłuchać sobie
Ostatniego Dnia Tygdonia w radiu Zet. Dla niedoinformowanych jest to audycja publicystyczna
z polskimi politykami. W roli prowadzącej - Monika Olejnik. Czasami można się nieźle pośmiać:P

ja unikam wszystkiego co z polityką związane. Za to staram się słuchać Powtórki z Rozzrywki w radiowej Trójce. Szkoda, że tak późno zrobili :(

--> Skyler - o tak, wczoraj genialnie zrobili. I super kabarety wybierali. Żeby każdy festiwal kabaretowy tak wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to czy tylko ja zauważyłem brak ''Rozmów na koniec tygodnia''? Ciekawe czemu, czyżby Domek stracił koncesję na nadawanie w tych godzinach? Szkoda, nie były wcale takie złe... ;)

A tak bardziej serio, to naprawdę zastanawiam się czemu ich nie zamieszczono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 00:09, Furrbacca napisał:

Tak swoją drogą, to czy tylko ja zauważyłem brak ''Rozmów na koniec tygodnia''? Ciekawe czemu,
czyżby Domek stracił koncesję na nadawanie w tych godzinach? Szkoda, nie były wcale takie złe...
;)
A tak bardziej serio, to naprawdę zastanawiam się czemu ich nie zamieszczono.


Może jeszcze kończy albo ... spisał je rano i zaspał, żeby wstawić o północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ekhm, ekhm niniejszym odmykam ten temat na dziś (jutro?).
A jutro wtorek, więc znaczy to że dzisiaj nie śpię :P
Teraz jeszcze przera na kolację, ale kole 24 nauka do rana, a w zasadzie tak długo jak wy3mam, no nic, moge jedynie pozazdrościć tym, którzy sie teraz obijają ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:33, Budo napisał:

Teraz jeszcze przera na kolację, ale kole 24 nauka do rana,


Czego się uczysz? Ja mam kolosa z Propability, i też się uczę - jak widać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:59, michal19 napisał:

> Teraz jeszcze przera na kolację, ale kole 24 nauka do rana,

Czego się uczysz? Ja mam kolosa z Propability, i też się uczę - jak widać :D:D


Nie wiem co to propability (rachunek prawdopodobieństwa?- miałem to na I roku :P)
Uczę sie fizjologii roślin, a konkretniej wzrost i rozwój. Niezłe badziewie ogólnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:03, Budo napisał:

Nie wiem co to propability (rachunek prawdopodobieństwa?- miałem to na I roku :P)


Propability to taki Rachunek Prawdopodobieństwa (który teoretycznie jest prościzną aż do tego semestru) na sterydach, z dużą ilością Czarnej Magii (jak dla mnie) - no ale czego spodziewać się na 2gim roku na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych ;) Całki+magia+więcej całek itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie był rok maty wyższej i potem koniec, na szczęście mate będe już tylko zza szyby oglądał albo w telewizji :P
Chyba że sumowanie kolumn w tabelkach na ekonomice xD
No nic panowie, kolejna tura nauki czeka, widzimy sie o 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:10, Budo napisał:

No nic panowie, kolejna tura nauki czeka, widzimy sie o 2 :P


O nie ja do drugiej nie dociągnę. Jako prawdziwy student szanuje swoje zdrowie (również psychiczne) i nie pozwalam aby nauka źle nie nie wpływała :D Jeśli nie umiem a jutro jest kolos i jestem śpiący - wybieram sen ;)

Ale jeszcze trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko rok? U mnie 2.5 roku. (zapis semestrami)
Algebra liniowa I i Analiza matematyczna I
Analiza mat. II
Równania różniczkowe zwyczajne

a potem do wyboru:
Metody numeryczne albo Równania różniczkowe cząskowe
Rach. prawdop. albo Optymalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:18, Vormulac napisał:

Algebra liniowa I i Analiza matematyczna I
Analiza mat. II
Równania różniczkowe zwyczajne
Metody numeryczne albo Równania różniczkowe cząskowe
Rach. prawdop. albo Optymalizacja


O swój człowiek ;) Poza tym co wypisałeś ja jeszcze maiłem/mam coś typu (zajęcia mam po angielsku):
Introduction to Moder Mathematics, teraz Mathematical Foundation of Engineering (Fourier + kraty + monoidy itp.), Discreete Mathematics (łatwizna - teoria grafów itp.). A numeryki (czyt. Metody numeryczne) mam w czwartek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieżle, ale z tego co przeczytałem to ty na matematyczno-informatcznych studiach, a ja na Energetyce. :) Z numerków miełem banalne zaliczenie bo każdy miał projekt do zrobienia w Matlabie a potem go obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:35, Vormulac napisał:

Nieżle, ale z tego co przeczytałem to ty na matematyczno-informatcznych studiach,

Tak:)

Dnia 06.06.2006 o 00:35, Vormulac napisał:

:) Z numerków miełem banalne zaliczenie bo każdy miał projekt do zrobienia w Matlabie a potem
go obronić.


To samo u mnie - były 2 projekty - jak dostałeś max z obu to już miałeś zaliczone. A ja z kumplem takie projekty w Javie porobiliśmy, że szok, inni się nabijali że porąbało nas, ale mnie to bawiło. Choć kupe pracy było przy tym to efekt jest super i ja sam jestem zadowolony nie tylko z wyniku ale i z mojego programu :D:D

Zresztą jak się okazuje nie było jeszcze nigdy nikogo kto nie zaliczyłby tego przedmiotu na PW:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie, mój rocznik zaliczył bez problemu - najgorsza ocena to była 4.0.
Ale teraz młodsi mają już przechlapane po mają projekty a do tego z wykładu mieli 2 koła a u mnie nie było mowy żeby pisać koło z wykładu :) No ale tak to jest jedni mają z takim prowadzącym a rok póżniej ktoś inny prowadzi przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:18, Vormulac napisał:

Tylko rok? U mnie 2.5 roku. (zapis semestrami)

/.../

A po co mi więcej na Biotechnoligii o-O
I tak o cały rok za dużo :P
Tymczasem chyba idę spać bo w tej mojej książce takie pierdoły że mózg w poprzek staje, powtorzę sobie rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? wszyscy śpią?
Puścić sobie jakiś dobry rock w uszka i dalej, bo ja znowu w pracy siedzę i normalnie nie mam co teraz robić;/
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować