Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 23:25, Sith66 napisał:

Np. na Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną. :)


To by tu Was nie było i Giertycha tez!:)

Junior Gong -----dlaczego uważasz, ze prymitywny ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 23:25, Sith66 napisał:

Np. na Teksańską Masakrę Piłą Mechaniczną. :)


wtedy tego filmu jeszcze nie było:P ale jakby poszli na jakiegos starego dracule... to było by ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:27, Junior Gong napisał:

Wiesz, wbrew pozorom - "Królewski naród" jest naprawdę prymitywny...Ale nie mam zamiaru komentować
mentalności anglików:)

Oj tak, tak. Ja takie zdanie o nich wyrobiłem sobie po 1 tygodniu pobytu no ale szkoda słów na takie rozmowy.
A co robiłeś w Anglii jeżeli można spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:30, vazon napisał:

Oj tak, tak. Ja takie zdanie o nich wyrobiłem sobie po 1 tygodniu pobytu no ale szkoda słów
na takie rozmowy.
A co robiłeś w Anglii jeżeli można spytać.

Bank Lyolds
Chłopak na posyłki;)-konsultacje

Też robiłem na budowie, w czerwonej kamizeleczce^^


Był okres, że mieszkałem w Leeds, na jednej z gorszych dzielnic i po jakimś meczy kilka ulic od mojego mieszkania, jacyś psychole złapali kolesia, obcięli mu głowę i kopali nią po ulicy Oo
Ekhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:36, Junior Gong napisał:

Bank Lyolds
Chłopak na posyłki;)-konsultacje

No ale przynajmniej sobie angielski poćwiczyłeś bo zapewne tylko z angolami miałeś doczynienia.

Dnia 27.04.2007 o 23:36, Junior Gong napisał:

Też robiłem na budowie, w czerwonej kamizeleczce^^

Ja pracowałem w centrali Argosu a teraz przenoszę się do JCB

Dnia 27.04.2007 o 23:36, Junior Gong napisał:

Był okres, że mieszkałem w Leeds, na jednej z gorszych dzielnic i po jakimś meczy kilka ulic
od mojego mieszkania, jacyś psychole złapali kolesia, obcięli mu głowę i kopali nią po ulicy
Oo Ekhm

Mocna rzecz...brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro temat zahaczył trochę o Anglię: to jakie miasto polecacie do ,,ucieczki" z kraju ;P Tam gdzie można by rozpocząć nowe, lepsze życie? No chyba, że Polska sie zmieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:40, vazon napisał:

No ale przynajmniej sobie angielski poćwiczyłeś bo zapewne tylko z angolami miałeś doczynienia.
Ja pracowałem w centrali Argosu a teraz przenoszę się do JCB
Mocna rzecz...brak mi słów...

Nom zazwyczaj, ale często trafiali się rodacy;)
Teraz wróciłem do kraju i póki co zostaję, bo mimo wszystko - dobrze mi tu;)

A właśnie, znacie szczyt bezczelności?
Zagłosować na Kaczyńskich i wyjechać z kraju...
;)

Teraz idę spać, aloha marki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:42, Vasilli napisał:

To skoro temat zahaczył trochę o Anglię: to jakie miasto polecacie do ,,ucieczki" z kraju ;P
Tam gdzie można by rozpocząć nowe, lepsze życie? No chyba, że Polska sie zmieni ;)


Ja bym proponował jakieś małe miasteczko niedaleko większych miast takich jak Birmingham, Nottingham, Londyn. Tak rzeczy pociągiem było blisko do pracy lub samochodem. Poleciłbym Tamworth, Wilnecote lub coś bardziej w stronę Londynu, Nottingham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w nich takiego zachęcającego?? ;) (argumenty;)) Prócz tego, że blisko do pracy. łatwo tam domek znaleźć??

Junior Gong - miłej nocy i koszmarów życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:42, Vasilli napisał:

To skoro temat zahaczył trochę o Anglię: to jakie miasto polecacie do ,,ucieczki" z kraju ;P
Tam gdzie można by rozpocząć nowe, lepsze życie? No chyba, że Polska sie zmieni ;)

Cypr. Mówię poważnie. A ile tam Polaków jest... Przykładowo - w jednym hotelu - barman i 4 kelnerów to Polacy, kolejnych 3 to inni Słowianie... (autentycznie, byłem) Z posadą też nie ma większych problemów, podatki niskie... ;) Tyko do temperatury się przyzwyczaić trzeba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:48, Vasilli napisał:

A co w nich takiego zachęcającego?? ;) (argumenty;)) Prócz tego, że blisko do pracy. łatwo
tam domek znaleźć??

Masz spokój a wież mi, że poza miastem to jest coś czego będziesz szukał najbardziej no i przede wszystkim ładne okolice, w których aż chce się mieszkać.

Junior Gong - miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:49, Mashivi napisał:

> To skoro temat zahaczył trochę o Anglię: to jakie miasto polecacie do ,,ucieczki" z kraju
;P
> Tam gdzie można by rozpocząć nowe, lepsze życie? No chyba, że Polska sie zmieni ;)
Cypr. Mówię poważnie. A ile tam Polaków jest... Przykładowo - w jednym hotelu - barman i 4
kelnerów to Polacy, kolejnych 3 to inni Słowianie... (autentycznie, byłem) Z posadą też nie
ma większych problemów, podatki niskie... ;) Tyko do temperatury się przyzwyczaić trzeba ;p

Ee... Sry za doubleposta, ale nieprzytomny już jestem... Myślałem, że chodziło o kraj, nie o miasto ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie skończyłem oglądać film. Może ktoś oglądał "Śmierć nadejdzie jutro"? Z Jamesem Bondem. Kupiłem go na DVD z kolekcji filmów Jamesa Bonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema
Ja tylko tak na chwile :)
Pytanko. Dostałem dzisiaj GW:N i jak wkładam dvdka do napędu to młóci i młóci a potem nic, nie czyta go a jak innego dvda wrzucę to go czyta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:55, Ktomasz2 napisał:

Witam wszystkich. Właśnie skończyłem oglądać film. Może ktoś oglądał "Śmierć nadejdzie jutro"?
Z Jamesem Bondem. Kupiłem go na DVD z kolekcji filmów Jamesa Bonda.

Dawno temu kiedy jeszcze leciało na kanale TVP 1. może przypomnisz o co chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj coś Nocne Marki za bardzo nocne dzisiaj nie są, bo chyba zostałem sam;/ zajrzę jeszcze później, bo idę sobie pograć i mam nadzieję, że ktoś jeszcze wejdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować