Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

wiecie co jest najfajniejsze w nocy?To że od 22 lecą Jackassy itp. Bez nich(i deski) moje życie byłoby nudne szare i tak dalej.Kto ogląda i który numer wam się najbrdziej podobał?Bo mi to co robili na pętli.

20070501001340

20070501001417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:11, Darkstar181 napisał:

Taa... wywieś flagę.
Tylko nie dziw się jeśli sąsiedzi będą patrzeć na ciebie z przeszywającym spojrzeniem.


I co mu po tej fladze, prędzej mu ukradną niż się sądziedzi bedą dziwić. Więc lepiej nie ryzykować utraty :P
Flaga u mnie na bloku wisi od wczoraj a pewnie dzisiaj lub do 3 maja zniknie i pojawi się u kogoś w domu :/ - Tak jest w 30% flag w moim mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem i zdałem sesje zimową. Za dwa tygodnie sesja letnia lecz niestety jeden egzamin przeniosłem na luty 2008 bo nie zdążyłem w tym roku się wyrobić. Ale będzie dobrze bo i tak chyba będę musiał dziekankę wziaść. Się zobaczy w praniu :P

A ja ogólnie jestem zawsze uśmiechniętym człowiekiem i z dużą dawką humoru więc dobrze ci się po części zdaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie czekam a mu przekaż że mnie BARDZO rozczarował :P rzucam na niego klątwę wysysania życia :P A jakie to są filmy i ile? oraz ewentualnie o czym ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie wszędzie jest taka bida że kradną jakieś flagi :P. (żatr)
Ja nigdy nie rozwieszałem flag bo mi to jakoś to szczęścia nie potrzebne.
Ale w jaki sposób ktoś ukradnie flagę skoro mieszka się np na 4 piętrze ?/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:28, Kafar napisał:

No to w takim razie czekam a mu przekaż że mnie BARDZO rozczarował :P rzucam na niego klątwę
wysysania życia :P A jakie to są filmy i ile? oraz ewentualnie o czym ?:)

Przekaże z miłą pięścią...yyy chęcią ;P
Filmy te są 3 minutowe a tematyka była różna. Pierwsze filmy, które kręciliśmy miały być nieme. Ja wybrałem tematykę ''Pogoń'', było tam jeszcze parę innych ale już nie pamiętam. You know, biegniemy cały czas w filmie ale nie tak bez celu ;)
Filmów jest chyba około 10, różne tytuły, amatorka pełną gębą ale chyba da się obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:31, Jojti napisał:

Wiesz nie wszędzie jest taka bida że kradną jakieś flagi :P. (żatr)
Ja nigdy nie rozwieszałem flag bo mi to jakoś to szczęścia nie potrzebne.
Ale w jaki sposób ktoś ukradnie flagę skoro mieszka się np na 4 piętrze ?/ :P


Jak z 4 to nie wiem :D
Wiem ze umie na blokach często są takie specjalne rurki na flagi i z nich jest łatwo flage wyjąc. No i jeszcze często przytwierdzaja do okien w klatce na 1 czy 2 piętrze, ale to przecież też nie jest problem bo dzwonisz, mówisz ulotki i wchodzisz po flagę :P
I teraz tak speceruj sobie po osiedu z takim słowami "O, tu chyba wczoraj byla flaga" ^^
Ja flagi nie wieszam, bo mieszkam na parterze - to one, a po drugie to administracja osiedla wiesza tylko po to aby ją zarz stracić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o amatorkę mi chodzi :) i to też dlatego tak o nie meczę :))) kurde ale ceny domów i mieszkań są w tej anglii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:27, Kafar napisał:

Napisałem i zdałem sesje zimową. Za dwa tygodnie sesja letnia lecz niestety jeden egzamin przeniosłem
na luty 2008 bo nie zdążyłem w tym roku się wyrobić. Ale będzie dobrze bo i tak chyba będę
musiał dziekankę wziaść. Się zobaczy w praniu :P

A ja ogólnie jestem zawsze uśmiechniętym człowiekiem i z dużą dawką humoru więc dobrze ci się
po części zdaje :P


To przez to, że jestem jak Robocop ;PP

vazon ---> Ja też chcem zobaczyć te Twoje filmiki ;D ;> Mogę ?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajjj to naprawdę jest straszne ludzie kradną jakieś dziadowe flagi, które nie będą im do niczego potrzebę tylko uprzykszą życie tym co je stracili . :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:38, Kafar napisał:

kurde ale ceny domów i mieszkań są w tej anglii :/

Nikt nie każe Ci kupować ich ;P Najtaniej to jest coś wynająć w parę osób, skłamać, że będzie mieszkać tylko trójka a wepchnie się tam 7, miły i łatwy sposób na uniknięcie płacenia większego Tax''u ;P
Ostatnio jak kupowałem samochodzik to gadałem z kolesiem co mi go sprzedawał(anglik). On to dopiero narzekał, że jest drogo w Anglii. Jechał równo po wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:40, bitelz90 napisał:

vazon ---> Ja też chcem zobaczyć te Twoje filmiki ;D ;> Mogę ?? :>

All rights reserved by vazon Company LTD ;P
Nie wiem muszę pomyśleć, może kiedyś wkleję je na swojego GS'' a i wszyscy będę mogli popatrzeć na przyszłego Spielberg'' a ;) Ale na razie muszę wrócić do Polszy, żeby to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:42, vazon napisał:

Nikt nie każe Ci kupować ich ;P Najtaniej to jest coś wynająć w parę osób, skłamać, że będzie
mieszkać tylko trójka a wepchnie się tam 7, miły i łatwy sposób na uniknięcie płacenia większego
Tax''u ;P


Zależy jaki landlord Ci się trafi. Ja ostatnio miałem takiego, co przynajmniej 3 razy w tygodniu się pojawiał. A to żeby czynsz zebrać (płaciliśmy tygodniowo), a to żeby za gaz i prąd wziąć albo liczniki doładować, a to znowu jakiś mebel wymienić itd. Ogólnie prawdę mówiąc nie narzekałem, bo widać było że facet dbał o to, by nam się dobrze mieszkało i w ogóle taki bardzo ugodowy i user-friendly był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz jest tak.. anglicy uciekaja z angli a polacy z polski :P wszystko się pomieszało.. chce dom.. bo brat jest tam z rodziną i się gniotą w jakims mieszkanku a jak ja mam tam mieszkac to w 3+jego corka warto zrzucic się na dom i zamieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:42, vazon napisał:

> kurde ale ceny domów i mieszkań są w tej anglii :/
Nikt nie każe Ci kupować ich ;P Najtaniej to jest coś wynająć w parę osób, skłamać, że będzie
mieszkać tylko trójka a wepchnie się tam 7, miły i łatwy sposób na uniknięcie płacenia większego
Tax''u ;P
Ostatnio jak kupowałem samochodzik to gadałem z kolesiem co mi go sprzedawał(anglik). On to
dopiero narzekał, że jest drogo w Anglii. Jechał równo po wszystkim...


To chyba nie był w Poslce ... =P

A co do tych filmików, to przecież nie karzę Ci zaraz mi ich pokazywać :) Cierpiliwie poczekam :] Ja też gdzieś miałem filmiki kręcone z moim kuzynem, ale nie pamiętam, czy nadal je mam gdzieś u siebie, bo nie jestem pewien, czy jak robiłem porzadki to niepowyżucałem tego, przez przypadek .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:42, Jojti napisał:

Ajjj to naprawdę jest straszne ludzie kradną jakieś dziadowe flagi, które nie będą im do niczego
potrzebę tylko uprzykszą życie tym co je stracili . :|


Nie wiem czemu po przeczytaniu tego co napisałeś zacząłem się śmiać :D
Wiesz...ja nie wiem po co one są im potrzebne. One są wywieszane z okazji państwowego święta więc nie widze potrzeby zabierania a bardziej pauje tu chyba kradzieży ich.
Teraz jak sobie spojrze na bloki na osiedlu to 1 na 5 ma flagę, kiedyś były na każdym wywieszone :/
Mnie dziwi ze aż tak trudno im sopbie flage uszyć i trzeba ją kraść, ehh...załosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meeeh... dzięki wspaniałej pomocy Mudry wyłapałem trochę materiału na filmiki, teraz znaleźć kilka godzin na obróbkę i trafią na gs''a :) A poza tym to się z państwem żegnam, an mnie już czas, jutro zaczynam od sekcji trzewi i nie chce być nie-w-formie na to jakże zjawiskowe przeżycie :) Dobrej nocy i miłych rozmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:47, Kafar napisał:

Bo teraz jest tak.. anglicy uciekaja z angli a polacy z polski :P wszystko się pomieszało..


Jak to gdzieś wyczytałem: jeszcze jedna kadencja miłościwie nam panujących i będziemy mogli w ramach demokratycznego referendum przyłączyć Irlandię i Wielką Brytanię do terytorium Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 00:49, wip_01 napisał:


Nie wiem czemu po przeczytaniu tego co napisałeś zacząłem się śmiać :D
Wiesz...ja nie wiem po co one są im potrzebne. One są wywieszane z okazji państwowego święta
więc nie widze potrzeby zabierania a bardziej pauje tu chyba kradzieży ich.
Teraz jak sobie spojrze na bloki na osiedlu to 1 na 5 ma flagę, kiedyś były na każdym wywieszone
:/
Mnie dziwi ze aż tak trudno im sopbie flage uszyć i trzeba ją kraść, ehh...załosne :/


Niestety...Smutne, ale prawdziwe :/ U nas to normalnie jeszcze sobie malują po szopach i ulicach "1 maj" albo jakieś "HWDP" :/ Żałosne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 00:50, Klimos napisał:

> Bo teraz jest tak.. anglicy uciekaja z angli a polacy z polski :P wszystko się pomieszało..


Jak to gdzieś wyczytałem: jeszcze jedna kadencja miłościwie nam panujących i będziemy mogli
w ramach demokratycznego referendum przyłączyć Irlandię i Wielką Brytanię do terytorium Polski
;)


Hahahahaha, dobre =D I niech zbudują most łączący Gdańsk i Wielką Brytanię =P

Graffis ---> Dobranoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować