Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Na Zone europa zaczął się właśnie film Polańskiego pod tytułem bodajże Śmierć Dziewczyny. Ktoś widział?:) Bo wstyd ale chyba pierwsze słyszę o nim :P albo niekojarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:04, Kafar napisał:

Na Zone europa zaczął się właśnie film Polańskiego pod tytułem bodajże Śmierć Dziewczyny. Ktoś
widział?:) Bo wstyd ale chyba pierwsze słyszę o nim :P albo niekojarze :)


Ja nie widziałem i pierwsze słyszę, zresztą nie siedzę przy TV to nie wiem akurat co leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłem wczoraj 50 zł na planie Plebanii. Robiłem za statyste, musiałem przejść się pare razy w jedną i drugą stronę po planie. Więc mam pytanie: kiedy leci ten serial bo chce siebie zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde znalazłem scenariusz pewnie wykradzione do filmu Batman vs. Superman :)))) jakiś po piracku zeskanowany ale na pewno odrzucony bo to z 2002 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:11, Sith66 napisał:

Zarobiłem wczoraj 50 zł na planie Plebanii. Robiłem za statyste, musiałem przejść się pare
razy w jedną i drugą stronę po planie. Więc mam pytanie: kiedy leci ten serial bo chce siebie
zobaczyć ?


A jak ty się znalazłem na planie plebani? 50zł.. no ja za film swoim statystom daje 150-200zł :PPP za dzień. Więc jak na serial to chyba dobra suma 50zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o Batmana to podobno kręcą jeszcze jeden film. Mam nadzieję że będzie tak dobry jak Begins.
To samo dotyczy Mumii 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:19, Sith66 napisał:

A jeżeli chodzi o Batmana to podobno kręcą jeszcze jeden film. Mam nadzieję że będzie tak dobry
jak Begins.
To samo dotyczy Mumii 3.


No kolejny batman jak by nie powstał to by była zbrodnia wręcz tak straszna jak ludobójstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:17, Kafar napisał:

> Zarobiłem wczoraj 50 zł na planie Plebanii. Robiłem za statyste, musiałem przejść się
pare
> razy w jedną i drugą stronę po planie. Więc mam pytanie: kiedy leci ten serial bo chce
siebie
> zobaczyć ?

A jak ty się znalazłem na planie plebani?

Kumpel ma jakieś kontakty, a poza tym kręcili 2 sceny niedaleko mnie.

Dnia 01.05.2007 o 02:17, Kafar napisał:

Więc jak na serial to chyba dobra suma 50zł :)

Jestem zadowolony. :) Za statystowanie w nocy dają stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cóż.. dzisiaj i jutro statysta a potem epizodysta no i aktor :) a jako epizodysta to już konkretniejsza kasa a jako aktor to nawet 3-4tyś za dzień. Oczywiście Ci nasi gwiazdorzy mają po 7-8tyś/dzień ale cóż do tego też dojdziesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:24, Kafar napisał:

No to cóż.. dzisiaj i jutro statysta a potem epizodysta no i aktor :) a jako epizodysta to
już konkretniejsza kasa a jako aktor to nawet 3-4tyś za dzień. Oczywiście Ci nasi gwiazdorzy
mają po 7-8tyś/dzień ale cóż do tego też dojdziesz :P:P:P


To ty mi o tej firmie gadałeś, tak??? No nie spodziewałem się, naprawdę. Myślałem, że jesteś szarym studentem a tu taka Ci niespodzianka;P To po co wyjeżdżasz z kraju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to byłem strasznie zaskoczony jak oni to robią. Cztery godziny 2 sceny ? Powtarzali chyba z 5 razy każdą, potem inne ujęcia. Super. Była nawet Agnieszka Włodarczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wskazuje że nie jestem szarym studentem ?:P:P:P

Moja działalność jest bardzo skomplikowana i jeszcze nie zbudowana tak jak by to miało wyglądać i potrzebuje 1) za granicą kontaktów i 2) zagranicznej kasy a jeśli będę miał pkt. 2 to wtedy łącze z polską kasą i mam dodatek z uni czyli pkt. 3) unijna kasa:P

Proces bardzo trudny i okolo 2-3 lata będę go budował :) ale mam czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:33, Kafar napisał:

A co wskazuje że nie jestem szarym studentem ?:P:P:P

A wiesz, że nie wiem. Bo dla mnie student(szary) to osoba poświęcająca się głównie nauce, pracująca dorywczo po kilka lub więcej godzin dziennie. A ty masz own company, szok ;)

Dnia 01.05.2007 o 02:33, Kafar napisał:

Moja działalność jest bardzo skomplikowana i jeszcze nie zbudowana tak jak by to miało wyglądać

No to życzę powodzenia...i dużo kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar a mógłbyś podesłać ten scenariusz jakby się jakoś dało? To może być nader ciekawe. Aha, i dorzuć info o dalszych planach w GW i tym ewentualnym sojuszu :)
Po raz kolejny dobranoc Nocnym Markom, przedłużyło się, bo współlokator męczył mnie trzema odcinakami South Parka... ciężkie studenckie życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:37, vazon napisał:

> A co wskazuje że nie jestem szarym studentem ?:P:P:P
A wiesz, że nie wiem. Bo dla mnie student(szary) to osoba poświęcająca się głównie nauce, pracująca
dorywczo po kilka lub więcej godzin dziennie. A ty masz own company, szok ;)


Jestem przeciw poświęcaniu się nauce :P szczególnie głównie :PPPP Więcej człowiek się z życia uczy niż od jakiś pajaców co mówią swoje poglądy :P No mam i to nie jedną ale to właśnie jest parę elementów które muszę połączyć w jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:38, Graffis napisał:

Kafar a mógłbyś podesłać ten scenariusz jakby się jakoś dało? To może być nader ciekawe.
Aha, i dorzuć info o dalszych planach w GW i tym ewentualnym sojuszu :)
Po raz kolejny dobranoc Nocnym Markom, przedłużyło się, bo współlokator męczył mnie trzema
odcinakami South Parka... ciężkie studenckie życie ;)


http://www.dailyscript.com/scripts/asylum.pdf

Asylum to tytuł chyba miał być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 02:39, Kafar napisał:

Jestem przeciw poświęcaniu się nauce :P szczególnie głównie :PPPP Więcej człowiek się z życia
uczy niż od jakiś pajaców co mówią swoje poglądy :P

Też tak uważam no ale co zrobić jeżeli papierek decyduje o naszym życiu bo bez niego nas nie doceniają.

>No mam i to nie jedną ale to właśnie jest parę elementów które muszę połączyć w jeden.
No kurde nie jedną firmę, załamka. Jak ty to wszystko godzisz???

Graffis>>>dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nocne Marki idę sprzed kompa :/ Główny powód: brak odpowiednej piosenki na Vivie :P A pozaty,m muszę sie wyspać bo pewnie potrenuje trochę na boisku :P
Dobranoc wszystkim Nocnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to są 3 firmy które są! ale ogólnie to co robie to jest tylko na jedną i tak mało kiedy staram się na innych pewne rzeczy zrzucać. I ja to muszę połączyć i wybrać tą którą zacznę to rozbudowywać. A która to będzie to nie wiem bo to od kasy zależy:P i od tego co zrobię za granicą bo u nas coś takiego zrobić to jest trudne :P

Nie wykluczam zaczęcie tego za granicą.. po prostu łatwość i przyjemność oraz większa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować