Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 22:14, kolektor napisał:

> > ludzie nie moge spać
> Hehe. Ja jeszcze nawet nie próbuję spać. Zazwyczaj kładę się w godz. 00:00 - 01:00 ;)

Sorky że podwójny. Ale u was też się coś tak wali z szerokością obrazu na forum ???


u mnie wszystko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:13, tykus napisał:

Siema siema ;] Ostatnio rzadko się na NM pojawiam bo w Silent Hill 2 pogrywam, a najlepiej
w nocy - dziś skończyłem podstawowy scenariusz, i zacząłem dodatkowy Born From A Wish - polecam
:D


taa tylko po SH 2 przez miecha miałem dziwne uczucie że coś siedzi w szafie albo jak w nocy honorowo odawałem mocz wydawało mi się że coś (ktoś?) stoi za mną :D takie małe zchizy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:17, kolektor napisał:

Ogląda ktoś może półfinał LM ??? Nie mam kablówki. Jak wygląda mecz ?? Ciekawy ??


Na razie straszny bo Liverpool wygrywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:18, Arlik napisał:

taa tylko po SH 2 przez miecha miałem dziwne uczucie że coś siedzi w szafie albo jak w nocy
honorowo odawałem mocz wydawało mi się że coś (ktoś?) stoi za mną :D takie małe zchizy xD


Ja takie coś miałem po Doomie 3 i FEAR ;)
To ogląda ktoś ten mecz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:19, Blackbeard napisał:

Na razie straszny bo Liverpool wygrywa....


Dzięki za odp. Wynik znam (gazeta.pl - na żywo) ale nie wiedziałem jak mecz wyglądał ...
Może jutro będzie ciekawszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:19, kolektor napisał:

> taa tylko po SH 2 przez miecha miałem dziwne uczucie że coś siedzi w szafie albo jak w
nocy
> honorowo odawałem mocz wydawało mi się że coś (ktoś?) stoi za mną :D takie małe zchizy
xD

Ja takie coś miałem po Doomie 3 i FEAR ;)
To ogląda ktoś ten mecz ??


Jojti oglada i mnie informuje:) 1:0 dla Liverpoolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A graliście w STALKERa? Jak idę w nocy po napój nie wiem czemu myśle że zaraz mnie coś zaatakuje i szybciej wracam, po czym się kładę spać. Teraz będę grał w laboratorium a tam podobno jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji !
Blackbeard - to chyba ostatnia okazja ! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:22, AQ22 napisał:

A graliście w STALKERa? Jak idę w nocy po napój nie wiem czemu myśle że zaraz mnie coś zaatakuje
i szybciej wracam, po czym się kładę spać. Teraz będę grał w laboratorium a tam podobno jest
nieźle.

Niestety - za słaby komp. Ale na początku wakacji wymiana to wtedy na pewno się skuszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie - congratulations - starzejesz się :P

BTW - oglądaliście wskrzeszenie Alternatyw 4? Bo jakieś średnie to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:26, kolektor napisał:

Niestety - za słaby komp. Ale na początku wakacji wymiana to wtedy na pewno się skuszę !

W wakacje mam zamiar grać w Guild Wars. Już szykuje pieniądze. Podobno bardzo fajna gra, a przede wszystkim bez abonamentu. Miałem zamiar kupić LotRO ale abonament mnie odstraszył na kilometr. Może kiedyś jak kupie wymarzone gierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:29, kolektor napisał:

A powiedz no Jarku ile Ci już uderzyło ??? ;)


Jeśli Ci chodzi o lata to ''aż'' 13:) Dzięki za życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave, Nocne Marki :D
O czym tam dziś szepczecie?:P
Dziś byłem sobie na zawodach wojewódzkich w lekkiej :D No i miałem 13,90 na 100m :P
Heh...dobry wynik to 14, więc ja miałem bardzo dobry jak na swój wiek oczywiście...Pominę to, że startowałem nawet z gościami o 4 lata starszymi od sieibe :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:31, Blackbeard napisał:

Jeśli Ci chodzi o lata to ''aż'' 13:) Dzięki za życzenia!


Ja muszę. Jeszcze troszkę do urodzin poczekać -26.12.1991 - ale se starzy datę wybrali, nie ? ;D. Do końca roku czekać ... Także w grudniu uderzy mi szesnastka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:31, Blackbeard napisał:

Jeśli Ci chodzi o lata to ''aż'' 13:) Dzięki za życzenia!

Który rocznik? Ja jestem z listopada 1992. I najlepszego bo jeszcze nie życzyłem.
Był ktoś kiedyś w śmiesznej sytuacji? Pamiętam jak an obozie kumpel wstał w nocy odlał się na własny plecak i wrócił do spania. Potem miał taki przypał a w namiocie był nieprzyjemny zapach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:34, AQ22 napisał:

> Jeśli Ci chodzi o lata to ''aż'' 13:) Dzięki za życzenia!
Który rocznik? Ja jestem z listopada 1992. I najlepszego bo jeszcze nie życzyłem.
Był ktoś kiedyś w śmiesznej sytuacji? Pamiętam jak an obozie kumpel wstał w nocy odlał się
na własny plecak i wrócił do spania. Potem miał taki przypał a w namiocie był nieprzyjemny
zapach. :P

Jak ma 13 lat to chyba rocznik 1994, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:34, AQ22 napisał:

> Jeśli Ci chodzi o lata to ''aż'' 13:) Dzięki za życzenia!
Który rocznik? Ja jestem z listopada 1992. I najlepszego bo jeszcze nie życzyłem.
Był ktoś kiedyś w śmiesznej sytuacji? Pamiętam jak an obozie kumpel wstał w nocy odlał się
na własny plecak i wrócił do spania. Potem miał taki przypał a w namiocie był nieprzyjemny
zapach. :P


Rocznik Maj ''94. A ja miałem taka sytuację na koloni: Budzimy gościa z 4klasy, on w stanie ''spac mi się chce'' i mówimy non stop takie teksty: Gdzie masz kluczyki od czołgu? Gdzie masz kluczyki od czołgu? Wojna jest, zabiją nas, dawaj kluczyki! A delikwent szukał pod łóżkiem do momentu, fdy zobaczył jak sie zwijamy na ziemi! To byly jaja jak berety! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować