Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza sezon piłkarski, ruszają pre-ordery na grę FIFA 09!

22 postów w tym temacie

gram.pl

Sklep gram.pl pragnie dostosować się do bieżących wydarzeń, dlatego w obliczu rozpoczynającego się sezonu piłkarskiego uruchamiamy przedsprzedaż najnowszej odsłony słynnej serii gier, FIFA 09. Produkcja firmy Electronic Arts będzie charakteryzować się niespotykaną wcześniej liczbą zmian.

Przeczytaj cały tekst "Rusza sezon piłkarski, ruszają pre-ordery na grę FIFA 09!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sumie jakbym wykupił prawa do silnika na którym bazuje FIFA, to z łatwością mógłbym wprowadzić FIFE 10 na rynek, bo przecież nie ma nic trudnego w zmianie cyferki, a ludzie i tak by to kupili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego tasiemca kontynuują? Kto to ''coś'' kupi? Za taką cenę? Za zdecydowanie lepszą mogę uznać serię Pro Evolution Soccer - sam posiadam część czwartą na ''czarnulę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupię na PC :). Spadam na mecz Wisła-Beitar. Karny dla Nas :)

PS: 2:0 już dla Wisły :) No to Nam się szykuje Wisła - Wielka Barca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:12, Valium napisał:

LOL, taki pecetowy portal, a jeszcze newsa nie ma ze GTA4 bedzie na PC? 21 listopad w
Europie, 18 w Ameryce..


No Stary też się zdziwiłem, przespali tak ważnego newsa ? :o ;)

Imo ciekawe jak będzie się nazywać następna część Fify, hmm Fifa 10? 010 ^^ lepiej ;p (0 przed 10 podkreślałoby taśmowość serii ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobijają mnie komentarze o ''''tasiemcowości'''' serii.Ludzie,najpierw co nieco poczytajcie o grze(która jednak się różni od 08, i to nie tylko numerkiem) a potem walcie komentarze.Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie na temat ale

Dzisiejszego pięknego dnia, firma Take Two, dystrybutor serii Grand Theft Auto, powiedział naprawde ciekawą wiadomość, mianowicie to, iż Grand Theft Auto IV zostanie wydane na PC! Nie, to nie jest żart! GTA IV na PC zostanie wydane 18 Listopada 2008 roku w Ameryce, a 21 Listopada w Europie! Tak więc, wszystkie "przepowiednie" się potwierdziły, a teraz pozostaje nam tylko czekać...

Oto wypowiedź Sama Housera, dyrektora Rockstar Games na ten temat:

,,Jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem Grand Theft Auto IV na PC. Cały zespół został dedykowany do stworzenia jednej z najlepszych gier na PC. Gra wygląda bardzo przepięknie, jest super grywalna i nie możemy doczekać się, aby wszyscy mogli w nią zagrać. Zapraszamy niedługo na stronę GTA IV, aby dowiedzieć się więcej!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią bym kupił, mam FIFA 08 na PS3 i jest o niebo lepsza od PESa. Poważnie mówię, okiem obiektywnym. Poza tym ta odsłona piłki nożnej prezentowana od EA będzie naprawdę inna. Mnóstwo usprawnień gameplayu, fizyki i grafiki. Uważam, że warto kupić. Ja się nadal zastanawiam nad FIFA 09 i LPB, nie mogę się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, pendrive 2GB gratis - fajnie :)

Sam raczej z tej oferty nie skorzystam. Mimo wszystko, że EA obiecuje jako iż nowa odsłona Fify ma być lepsza od poprzedniej, wprowadzać wiele zmian, to i tak jak już to wolę pieniądze zainwestować w nowego PESa. Cena pre ordera w wersji na PC jest dość duża, w tej na konsole podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować