Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

pepsi

[Uaktualniono] Jeden z najgorętszych tytułów tego roku, GTA IV, został wreszcie oficjalnie zapowiedziany w wersji na platformę PC! Informację tę przekazał sam założyciel Rockstara, Sam Houser, ujawniając jednocześnie, że pozycja ta ujrzy światło dzienne już w listopadzie bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV w listopadzie na pecetach!!!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo fajnie ^^ Dopiero co nowego kompa zamówiłem więc chyba nie będę miał problemu z wymaganiami w GTA IV ;) Zacząłem już trochę wątpić ale jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wyłącznie w swoim imieniu powiedzieć, że nie jestem przywiązany do komputera, choć w takich momentach trochę żałuję ;). Tym niemniej przepraszam za opóźnienie (wynikające po części z okresu wakacyjnego, ale nie będę się już wdawał w szczegóły). Lepiej jednak późno niż wcale, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, należę chyba do mniejszości, która całą serię GTA ma głęboko gdzieś. Ot taka zwykła, płytka, uliczna nawalanka - szczerze mówiąc nie wiem co w niej (oprócz klimatu, który zamiatał w Vice City) takiego jest. Tak naprawdę GTA pokazuje swoje plusy dopiero na PC - ilość fanowskich modów, brak autocelowania i możliwość zamieszczenia swoich utworów w formacie mp3 w radiu... No i multiplayer. Dzięki tym PeCetowym ''bajerom'', najnowsza produkcja Rockstar''a staje się nieśmiertelna.

EDIT: Z pewnością niedługo posypią się komentarze "jak to gra będzie piracona i marnowana" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przewidywałem... Wszyscy przewidywali, a jednak oficjalny komunikat cieszy ogromnie. Ciekawe co miał na myśli pan Houser mówiąc: "Gra prezentuje się znakomicie na pecetach i nie możemy doczekać się, aż ludzie sami tego doświadczą". Tylko grafikę czy może coś więcej? Kiedy ostatnio przenoszono takie tytuły jak Gears of War i Assassin''s Creed z konsol na PC-ta, blaszaki dostały tak jakby ulepszoną wersję tych gier... Chodzi mi tutaj np. o rozszerzoną kampanię, drobne poprawki związane z rozgrywką itp. Ciekawe czy Rockstar również planuje coś takiego zrobić z GTA IV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować