Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 09:51, Woko11 napisał:

No fajnie, fajnie, ale SA było ostatnim GTA, które ruszyło na moim piecu :)

Bo to było ostatnie Grand Theft Auto na PC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech Wam będzie pececiarze - cieszcie się tytułem, który i nam dawał dużo radości ;) Tak serio, to przecież już tradycja, wydawanie tej serii na PC. Nie wspominając, że na tej platformie się wszystko zaczęło 11 (?) lat temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej czy później musiało to nastąpić.

Od kilku lat już w zasadzie tradycją stało się to, że któraś z części Grand Theft Auto najpierw zostaje wydana na konsole, a potem na PC. Ja jakoś specjalnie tą wiadomością nie byłem zaskoczony, byłem gotów na ten fakt ;-) Sam GTA IV przeszedłem już w maju, of korz na konsoli. Jest to jedna z najlepszych pozycji w tym roku, co prawda nie zrobi ona aż tak wielkiego przełomu, na jaki była zapowiadana, ale jest to kawał solidnej, świetnie wykonanej gry.

Na zachodzie gracze już dawno poprzechodzili GTA IV, bo tam rynek konsolowy jest znacznie bardziej rozwinięty. Tam prawie każdy gracz jako platformę do grania ma którąś z konsol, no ale cóż, mieszkamy w Polsce, gdzie niestety przyzwyczajenie graczy do konsol jeszcze długo potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:30, master matrox napisał:

Na zachodzie gracze już dawno poprzechodzili GTA IV, bo tam rynek konsolowy jest znacznie
bardziej rozwinięty. Tam prawie każdy gracz jako platformę do grania ma którąś z konsol,
no ale cóż, mieszkamy w Polsce, gdzie niestety przyzwyczajenie graczy do konsol jeszcze
długo potrwa...

Czy ja wiem, raczej nie chodzi tu o przyzwyczajenie graczy do konsol a do sięgania głębiej do portfela. Ceny gier na konsole "troszkę" odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jestem fanem tej serii ( zwłaszcza od "trójki" wzwyż ) więc ta informacja jak najbardziej mnie cieszy. Pozostaje tylko pytanie jak zostanie nowe GTA ocenione na blaszakach. Bo wiadomo że na konsolach to hit. Tak więc czekamy na premierę i pierwsze oceny "naszej" wersji. Poza tym właśnie zagłębiam się w GTA SA i coś czuję że i na czwórkę przyjdzie czas ... :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw cisza, a później info, że powstaje na PC. Wszystko dokładnie przemyślane. ;) To raczej było do przewidzenia, bo jak to GTA bez wersji pecetowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musiało :) Bo zysk z tego marny, ale wyszli z założenia że zawsze jakiś. Jak widać mieli pół roku karencji na wydanie wersji PC. GTA 4 już ukończyłem, gra nie jest tak świetna jak można było się spodziewać, wróciłem do multi w Halo3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super...choć wątpię abym kupił bo pewnie z 200zł będzie kosztować ale jak stanieje to czemu nie. I ciekawe jakę będzie miało wymagania ;/ pewnie niemożliwe. Sie poczeka sie zobaczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, ale pozytywnie zaskoczony. Tymbardziej pociesza mnie fakt, że dwa tygodnie temu kupiłem nowy komputer. A więc jest duża szansa że sobie pogram.. a kto wie, może i nawet kupie??`Pomysł był aby zainwestowac w konsole właśnie dla tej gry.. ale teraz to chyba już zrezygnuje. Trzeba czekać... i podszlifować blaszaka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszą wiadomością jest obsługa Games for Windows LIVE. Zobaczymy, czy ta myszka tak rewelacyjnie sprawdzi się w starciu z gałką pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować