Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Games for Windows Live i achievementy w GTA 4? Cóż, achievementy można sobie rozbić o kant zderzaka, jak się ma je na xboksie... Z kolei bardzo na rękę byłby mi ten interfejs jak w GoW czy K&L. Wiadomości, voice chat, zapraszanie do gier... miodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak tak tak tak!!!!! i jeszcze raz tak! .... heh wybaczcie ekstazę ale naprawdę myślałem że jedna z moich ulubionych gier wyjdzie na PC a i owszem ale duuuuuużo później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze do niektorych konsolowcow jeszcze nie dotarlo , ze wraz z TV LCD podlaczanie do nich pieca przez hdmi stalo sie dziecinnie proste a gamepady dzialaja rownie dobrze jak na konsoli :D

No i oczywiscie zaden xboxowiec nigdy nigdzie nie podlacza sie pod komputerowe 20-22" ekrany wszyscy graja na 40"+ plazmach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe po co podłączać Piecyk do tv jak np. u mnie mam 32" LCD BRAVIA i ma tylko 720p., a na moim monitorze 22" jest 1680x1050.
I jeszcze jedno dla fanboy''a x360 lub ps3 te konsole nie obsługują FULLHD (i nie wiem czy też HDREADY), tylko stosują sztuczny upcasting. I jeszcze jedno grafika na konsoli jest 100 lat za praludźmi.

P.S. Chcę sobie kupić jakoś konsole, pewnie x klocka, bo mają wyprzedaż wersji PREMIUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:02, Kitel-1992 napisał:

I jeszcze jedno dla fanboy''a x360 lub ps3 te konsole nie obsługują FULLHD (i nie wiem
czy też HDREADY), tylko stosują sztuczny upcasting. I jeszcze jedno grafika na konsoli
jest 100 lat za praludźmi.


Chyba masz złe informacje...PS3 obsługuje rozdzielczości począwszy od standardowej 576i (jest chyba nawet 400 coś i), przez 576p, 720p, 1080i i 1080p (full HD). Podobnie gry. Chyba większość o ile nie wszystkie gry na PS3 obsługują te najnowsze tryby (na opakowaniu są specjalne oznaczenia informujące o tym).

Nie wiem jak jest z Xboxem ale pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:02, Kitel-1992 napisał:

hehe po co podłączać Piecyk do tv jak np. u mnie mam 32" LCD BRAVIA i ma tylko 720p.,
a na moim monitorze 22" jest 1680x1050.
I jeszcze jedno dla fanboy''a x360 lub ps3 te konsole nie obsługują FULLHD (i nie wiem
czy też HDREADY), tylko stosują sztuczny upcasting. I jeszcze jedno grafika na konsoli
jest 100 lat za praludźmi.

P.S. Chcę sobie kupić jakoś konsole, pewnie x klocka, bo mają wyprzedaż wersji PREMIUM


Zagraj na konsoli, dobrze? IMO Uncharted jest niewiele gorszy graficznie od Crysisa (nie mowie tu o zniszczeniach, interaktywnosci, tylko grafice). Eh, widze ze juz nie ma ratunku dla tego kraju. Wszedzie poza Niemcami/Polska gra sie na konsolach, tam jest kult konsol, tutaj byly kolejki po jedzenie.... To sie musi zmienic, granie na PC jest bezsensu z takim wsparciem producentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:54, Valium napisał:

Zagraj na konsoli, dobrze? IMO Uncharted jest niewiele gorszy graficznie od Crysisa (nie
mowie tu o zniszczeniach, interaktywnosci, tylko grafice). Eh, widze ze juz nie ma ratunku
dla tego kraju. Wszedzie poza Niemcami/Polska gra sie na konsolach, tam jest kult konsol,


A więc wyprowadź się "z tego kraju" tam gdzie jest kult konsol.

Dnia 08.08.2008 o 14:54, Valium napisał:

To sie musi zmienic, granie na PC jest bezsensu z takim wsparciem producentow.


Bez sensu jest twoja totalitarna postawa. Graj i daj grać innym - na tym, na czym chcą. Nie ma jedynie słusznej, uniwersalnej platformy i jedynie słusznych gatunków gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm.. tą gre trzeba mieć.. to czas i ostatni dzwonek dla osób, które chcą podszliwować swoje blaszaki oraz dla tych co planują kupno nowych PC. Ja osobiście czekam tylko na grę, w międzyczasie uzbiera się troche gotówki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu bedzie mozna pograc w ta gre w normalnych warunkach, a nie przy cholera wie jakiej rozdzielczosci (na PS3 na pewno nie bylo to nawet HD) i framerate miedzy 10 a 40FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 16:11, Wujcio napisał:

W koncu bedzie mozna pograc w ta gre w normalnych warunkach, a nie przy cholera wie jakiej
rozdzielczosci (na PS3 na pewno nie bylo to nawet HD) i framerate miedzy 10 a 40FPS.


GTA 4 na PS3 obsłguję 720p 1080i oraz 1080p (Full HD).
Klatek było wystarczająco, gra po spatchowaniu rzadko się przytnie. Przy takiej liczbie szczegółów nic dziwnego, że czasem coś jest nie tak.

Poza tym już widzę, jak wam PeCetowym zapaleńcom pójdzie GTA 4 na najwyższych detalach i bez ścinek na stareńkich kompach (haha :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saturias chyba sobie kpisz.

GTA IV mozna odpalic w 1080p ustawiajac w konfiguracji konsoli 1080p jako jedyna wspierana przez telewizor rozdzielczosc. Nie oznacza to jednak, ze gra generuje tyle 1920x1080 pikseli. Gra nadal jest skalowana tylko ze juz nie przez TV a przez konsole i nadal wyglada tak samo jak w 720p, nie ma kompletnie zadnej roznicy w jakosci grafiki na 720p i 1080p.

Co do framerate, to po patchach poprawil sie ale nieznacznie, nadal jest zalosny i balansuje na granicy grywalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 14:54, Valium napisał:

Zagraj na konsoli, dobrze? IMO Uncharted jest niewiele gorszy graficznie od Crysisa (nie
mowie tu o zniszczeniach, interaktywnosci, tylko grafice). Eh, widze ze juz nie ma ratunku
dla tego kraju. Wszedzie poza Niemcami/Polska gra sie na konsolach, tam jest kult konsol,
tutaj byly kolejki po jedzenie.... To sie musi zmienic, granie na PC jest bezsensu z
takim wsparciem producentow.

Człowieku, czy ty wiesz co mówisz? Konsola nie jest jedyną prawidłową platformą do grania. I mam naprawdę głęboko gdzieś, fakt iż Japończycy i Amerykanie zagrywają się w Metal Gear Solid 4 (którego z chęcią ujrzałbym na PeCecie) czy Halo 3 (pożal się Boże). Skoro tak tą maszynkę ubóstwiasz, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś się do ''bardziej cywilizowanego kraju'', gdzie piwo i gry na konsole rosną na drzewach, wyemigrował. Poza tym jak powiedziałeś ''nie ma ratunku dla tego kraju''. PeCety nadają się do grania TAK SAMO jak konsole, a granie na PC MA SENS, i żaden zbuntowany nastolatek będący fanbojem tego nie zmieni, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTAIV na PS3 jest upscalowane z rozdzielczości 630p (czyli generalnie pic na wodę). A jak pójdzie to już mój problem, ale nie niżej niż 1280x1024 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

630p w GTA IV i 530p w Haze to jest wlasnie to "4D gaming", ktore Sony obiecalo :) Jeszcze troche i bedziemy dostawac tytuly w rozdzielczosci PAL. Dobrze, ze mam jeszcze kineskopowy telewizor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować