Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 09:05, Ringno5 napisał:

Czy naprawdę tylko z tym Wam się kojarzy świat elektronicznej rozrywki?


Jak widzisz to wołanie na puszczy i rzucanie grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 17:33, Valium napisał:

I ja juz skonczylem MGS4. Ty nie dostapisz tego zaszczytu
(tak, ta gra zasluguje na takie miano). Wszystko przez Twoj zly wybor.


No prosze, a slyszalem opinie, jakoby jedna wielka cut-scenka nie zaslugiwala "na takie miano".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na youtube są uparciuchy co piszą że grafa w GTA IV jest taka ze na PC nigdy nie wyjdzie :( w takich chwilach myślę że ci bez dobrych kompów a jedynie z konsolkami są tępi w możliwościach blaszaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie. Myślą, że jak mają next-genową konsolkę to są pępkami świata. Ja się bardzo cieszę, że nowe Gta wyjdzie na PC bo specjalnie dal GTA IV PS3 napewno bym nie kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm, na konsoli przejdę, na PCcie pewnie też. Zastanawiam się tylko czy będę grał klawa+mysz czy padem "xbox360 for windows" :>

Mogliby podać wymagania minimalne w miarę szybko :>

a i do tych co będą wydawać w Polsce (pewnie Cenega). Błagam, nie róbcie tłumaczenia gry. Albo przynajmniej dajcie wybór : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:04, Szymek17 napisał:

No i teraz przyszło najgorsze CZEKAĆ!! Oby tylko RS nie przełożył premiery:(


Oto aby R* nie przełożyło premiery raczej sie nie obawiam,obawiam sie niestety że moze zrobić to Cenega ale obym się mylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie to obrzydliwe "ja mam takiego procka, mi to pojdzie w takich detalach, ja uwazam ze pojdzie na takim sprzecie, a ja uwazam ze pojdzie ale w 800x600) itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli nie będzie wymagać dwurdzeniowego to wejdzie :( w co wątpie. Mi wejdzie każda gra co nie wymaga dwurdzeniowca. Chociaż mój Pentium 4 ma te technologie HT więc może to coś zmienia (troszkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 17:33, Valium napisał:

I ja juz skonczylem MGS4. Ty nie dostapisz tego zaszczytu
(tak, ta gra zasluguje na takie miano). Wszystko przez Twoj zly wybor.


sadzac po wynikach sprzedazy nowego MGSa nic nie tracimy... gra sie poprostu kiepsko sprzedaje, jest za droga ? kosztuje tyle co inne wiec odpada... nie interesuje graczy ? hmmm sam sobie odpowiedz.

Dnia 08.08.2008 o 17:33, Valium napisał:

Taki Criterion oglosil ze Burnout Paradise bedzie na PC - gra moze wyjdzie w 2009 roku
(ponad rok po premierze), a posiadacze konsol ciesza sie nowymi trybami, niedlugo samolotami
i motocyklami za darmo. Bo tam ta gra sie sprzedaje, a nie sciaga.


kolejny wszechwiedzacy <brzydkie slowo>, ktory mysli ze jest elitarnym graczem bo ma konsole a plebs na pecetech tylko sciaga gry - zamknij sie - uprzejmie prosze bo glupoty wypisujesz.

Dnia 08.08.2008 o 17:33, Valium napisał:

Poza tym, czy wy naprawde lubicie tak czekac miesiacami/latami tylko do poprawy paru rzeczy, wyzszej
rozdzielczosci


wiesz na PC tez wychodza gry, jest masa serii nieosiagalnych dla konsol, porty z nextgenow to tylko mily akcent, bez DMC4 czy GTA4 swiat sie nie zawali bo sa gry na PC na ktore czekam juz od dawna. Jesli jestes zaslinionym, tępym osobnikiem ktory zyje tylko grami to wtedy ten rok czekania jest problemem - ale jesli jestes normalnym czlowiekiem, ktory gra dla rozrywki to co szkodzi poczekac rok ?

I jakos kolega nie skomentowal zalosnie niskiej ilosci klatek na ps3 przy GTA4 - w niektorych sytuacjach. Tego nie bedzie w wersji na PC, moze dlatego warto poczekac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaliigula w 100% się z tobą zgadzam wole poczekać rok i pograć komfortowo niż grać na XBOSIE lub PS3 i się wkurzać na zawieszenia a wszyscy konsolowcy tak ubóstwiają konsole ale jak widać PC lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i rok temu konsole byly konkurencja w wydajnosci dla pc-tow ale teraz sa Quady Phenomy nowe GF i nowsci od ATI , wiec taki xbox nie ma szans z nowym PieCykiem. To jest fakt i nikt tego nie podważy , ale jesli zaczniemy mowic o cenach i oplacalnosci to juz inna sprawa ;]

PS. No w sumie fajnie ze wyjdzie, ale te podejscia PC- Niech poczeka Konsola-Musi byc pierwsza . Dawno mnie zniechecilo do czekania na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do umierajacych PCtow- http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=18843
I http://pc.ign.com/articles/878/878144p1.html
"This meeting that we''re having here really should be done by Intel or Microsoft, companies that are a lot more central to the PC ecosystem, rather than just hearing about our perspective on these issues."

This kicked off a two-hour presentation, in which a number of Valve employees made the case for the PC as a robust, innovative platform.
(...)
According to Gartner Group data, there are over 260 million online PC gamers, with 255 million new PCs being sold in 2007. Steam alone has 15 million connected gamers, with 1.25 million peak connected gamers, and 191% year-over-year growth; Valve was quick to point out that Steam represents just one of many online distribution systems.

"This is a market that dwarfs the size of any of the proprietary closed platforms," Newell said. He noted that the vast difference in scale between PC and console platforms means that PC continues to be the platform with the most capital investment, allowing it to drive the innovation and technology development that eventually trickles down to consoles.

Newell then cited DFC Intelligence data showing that, while worldwide retail PC game sales have been relatively flat since about 2001, PC online sales have continually grown - that segment has traditionally not been tracked by widely-cited firms like NPD. With Valve''s own products, it expects online sales to surpass retail sales within the next three months.
(...)
He stressed the importance of recognizing the size of the global market, particularly since digital distribution removes traditional barriers associated with retail games, such as shipping-related concerns.

Certain established markets like Germany and the Nordic countries, as well as emerging markets such as China and Russia, are, as Newell puts it, "leapfrogging the console generation" and being largely driven by the PC. Certain markets that can be difficult to reach via retail means can be highly accessible through digital distribution.
(...)
Holtman then expanded on Valve''s success in Russia, a market that has traditionally frightened publishers away because of its widespread piracy. "Rampant piracy is just unserved customers," he argued. "Using Steam and Steamworks, we were able to address that."
(Bezwstydnie zerzniete z No Mutants Allowed).
Tia, to pokazuje jak "kiepsko" trzyma sie rynek gier na PC. A oprocz Valve jest jeszcze Blizzard, Obsidian, GSC i inni. Oj, my biedoki z PCtami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Aha, czyli jeśli gra się kiepsko sprzedaje to znaczy że jest słaba, tak?

BTW. czyli coś ok. miliona sprzedanych gier(nie pamiętam dokładnie) w ciągu dnia premiery to słabo? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować