Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

No i się doczekali PeCeciarze.
Gra jest świetna, samemu się już przekonałem, ale z drugiej strony i tak bardziej podobało mi się Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi- nikt nie ma pretensji ale wiecie, gram.pl zasłynęło z dobrej renomy. Informacja o GTA IV na PC była chyba najbardziej porządaną w sezonie ogórkowym, piąta godzina a news nadal nie było. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się cieszycie :)
Mnie jakoś nie ciągną tak klimaty wirtualno-gangsterskie jakie kiedyś :) Ale co bądź to bądź trzymanie w niepewności to rewelacyjny marketing Rockstar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareżcie. ale też myślałem, że dzisiaj nie dacie tego newsa "D Zapewne wyda to cenega. I to jest plus bo pewnie bedzie edycja kolekcjonerska:d Oni przeważnie lepsze i bardziej oczekiwane tytuły wydają z EK. Nie mówie, że Cd projekt tak nie robi... Zapewne cena sugerowana to bedzie 129zł. Jakoś tak mi się wydaje. Ale dobry termin bo 2 tygodnie po premierze gry mikołaj i pewnie 80% graczy bedzie chciało dostac na niego gta:D Ja jedynie oczekuje, że bedzie Edycja kolekcjonerska i jestem pewien, że bedzie w 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie raczej nie jest to gra wybitna, a ja raczej kupuję tylko takie, ale tą kupię chociażby dla samego wsparcia przyszłości mojej ulubionej maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gra wyjdzie na PC mnie nie zaskoczyło. Termin wydania też nie. Spodziewałem sie końcówki roku. Niemniej ciesze sie, że gra jest juz oficjalnie zapowiedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:50, DArkon1990 napisał:

Heh zobaczcie mój post w Newsie o Fifie 09 dałem tam info o GTA 4. byłem przed wami gram.pl
^^


Ja dałem wcześniej już w temacie Too Human bo najpierw Valhalla walnął ten news później gry-online

No ale dobra dość chwalenia się ;)
Trzeba zrozumieć redakcje w końcu są wakacje a nie samymi grami człowiek żyje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupie oryginał xD Ciekawe tylko jakie będą wymagania...pewnie nie zabójcze skoro "konsolki" tę grę dźwigają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie żadna niespodzianka.
Ciekawiej by było gdyby ktoś z rockstara wypowiedział się czemu zawsze tak odcinają się od wersji PC która i tak się pojawia. Piractwo chyba powodem nie jest, na samym xbox''ie dwa dni przed premierą 200 tys graczy bawiło się tym tytułem (nie zapominajmy że konsol rozeszło się ok 20 milionów, co daje całkiem spory procent).
Czyżby R* bał się, że gdyby powiedział w dniu premiery "za kilka miesięcy będzie na PC" to wszyscy czekaliby na prawdopodobnie bardziej dopracowaną wersję (strzelanie w tej serii na konsolach to ponury żart) to mogłoby to zmniejszyć zyski z edycji xbox/ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować