Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

To będzie dla mnie zdecydowanie rok z pod znaku G T A , z czego się bardzo cieszę. :) W tym miesiącu kupuje sobie Grand Theft Auto: Vice City , a w listopadzie kupę sobie właśnie Grand Theft Auto IV , natomiast w okolicach grudnia oczywiście zakupię Grand Theft Auto: Chinatown Wars. O ile w tym pierwszym przypadku gra mnie wciągnie na około miesiąc , to już dwie najnowsze części GTA powinny mnie wciągnąć bez reszty na co najmniej kwartał. Już się nie mogę doczekać tych najnowszych części , bo zapowiada się na to że nawet na chwilę nie będę mógł się od nich oderwać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że GTA 4 wyjdzie na pc''ta, skoro 90% ludzi chcących pograć w tę grę nie kupi tego tytułu, tylko ściągnie go sobie przez torrent, czy z RapidShare. Rockstar będzie mieć marny zysk z tego tytułu na piecu. Powinni zacząć robić lepsze zabezpieczenia przeciwko kopiowaniu, takie jak np. w Alone in the Dark 5. Z tego co wiem to nie ma jeszcze działającej pirackiej kopii AitD na PC. Sądzę, że cena nowego GTA bedzie wachać sie pomiędzy 150-200 zł, tyle ile kosztuje/kosztowała wersja na Xboxa 360. W końcu sprawiedliwość musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:39, DawidD. napisał:

Co z tego, że GTA 4 wyjdzie na pc''ta, skoro 90% ludzi chcących pograć w tę grę nie kupi
tego tytułu, tylko ściągnie go sobie przez torrent, czy z RapidShare. Rockstar będzie
mieć marny zysk z tego tytułu na piecu.


Jestem pewien, ze Rockstar na to nie wpadl. Znajde ich maila i cos do nich skrobniemy, ostrzezemy, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rockstar będzie

Dnia 18.08.2008 o 22:39, DawidD. napisał:

mieć marny zysk z tego tytułu na piecu.

Wydaje mi się że analitycy rockstaru lepiej wiedzą od ciebie czy gra się sprzeda na PC. Widać szanse są spore, skoro ostatecznie zdecydowano się wydać grę na PC.
>Powinni zacząć robić lepsze zabezpieczenia przeciwko

Dnia 18.08.2008 o 22:39, DawidD. napisał:

kopiowaniu, takie jak np. w Alone in the Dark 5.

>Z tego co wiem to nie ma jeszcze działającej

Dnia 18.08.2008 o 22:39, DawidD. napisał:

pirackiej kopii AitD na PC.

Prędzej czy później zostanie złamane...
>Sądzę, że cena nowego GTA bedzie wachać sie pomiędzy 150-200

Dnia 18.08.2008 o 22:39, DawidD. napisał:

zł, tyle ile kosztuje/kosztowała wersja na Xboxa 360.

O tak, podwyżka ceny premierowego wydania gry PC do 200 zł na pewno zachęci do jej kupowania.
>W końcu sprawiedliwość musi być!
Ależ jest. Gracze PC musieli (i wciąż muszą) czekać parę miesięcy dłużej na grę niż właściciele konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać momentu w którym Grand Theft Auto IV w końcu zawita również na PC , na konsoli grałem bardzo niewiele i dlatego też wyczekuje tej premiery z niecierpliwością. Osłodzi to trochę gorycz , jaką zostawiło za sobą kilka bardzo dobrze zapowiadających się gier , które złapały ostatnio duże opóźnienia , a także brak GoW-a 2 na PC , ta premiera z pewnością będzie dużym pocieszeniem dla wielu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować