Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV w listopadzie na pecetach!!!

408 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 22:58, dark master napisał:

(strzelanie w tej
serii na konsolach to ponury żart)

lul?
Myślę dokładnie to samo, tylko o GTA na PC. Kolega grał w Vice City na PC, a ja na PS2, strzelanie i w ogóle sterowanie na PC kiedy grałem chwilę u niego, wydały mi się totalnie do d...(duszy oczywiście ;p) ^^.

Dnia 06.08.2008 o 22:58, dark master napisał:

Piractwo chyba powodem nie jest, na samym xbox'ie

Tak na samym. Przypominam że PS3 nie zostało złamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:03, Konował napisał:

> (strzelanie w tej
> serii na konsolach to ponury żart)
lul?
Myślę dokładnie to samo, tylko o GTA na PC. Kolega grał w Vice City na PC, a ja na PS2,
strzelanie i w ogóle sterowanie na PC kiedy grałem chwilę u niego, wydały mi się totalnie
do d...(duszy oczywiście ;p) ^^.

No to widocznie jak sam przyznałeś miałeś poprostu omamy. To tyle jeśli idzie o złośliwości. A prawda jest taka, że to po prostu przyzwyczajenie. Nie ma się co oszukiwać, pad to zupełnie inna historia. Myszka daje ogromną szybkość i dokładność reakcji, pad konsolowy potrzebuje autocelowania (nie wiem jak w GTA), które po przejściu na PC gdzieś znika :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG. A na IGN było już przed 16:00. I co z tego? >.<
Z jednej strony cieszę się, bo PC dużo by straciło bez GTA. Z drugiej strony myślę sobie "cholera... dla tej gry (m. in.) kupiłem Xboksa, a tu taki psikus..."... Nie kupię wersji PC, chyba, że multi będzie o wiele lepsze od tego na Xboksie (LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGI).
EDIT: Co do rekordu sprzedaży - mogę mieć tylko nadzieję, że wszystkie warezy/torrenty szlag trafi po tym, jak te kilka milionów luda zacznie zasysać GTA (ta... wyobraźcie sobie - torrent GTA 4 na jakimś portalu, Seeds: 1, Peers: 3 768 987 xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:05, kurpiewskiwb napisał:

Już od 16:48 wiedziałem o tym...

Zachopwujecie się jak liczydła na smogu. Ja o tym wiedziałem od kiedy ogłoszono prace nad wersją konsolową i teraz wam łyso. Nikt tego nie potwierdzał, ale to było oczywiste jak codzienna porcja spamu na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:05, M1k3 napisał:

*ziew* no i?
Nigdy chyba nie zrozumiem fenomenu tej gry. ..


Nie wszystkim się musi podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:07, hans olo napisał:

To tyle jeśli idzie o złośliwości.

Oczywiście nie mogło się obejść bez.

Dnia 06.08.2008 o 23:07, hans olo napisał:

A prawda jest taka, że to po prostu przyzwyczajenie.

Zgadzam się z tym. Dlatego zareagowałem na post dark mastera, który uważa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale "dlaczemu" w listopadzie a nie w grudniu jak wszystkie dobre gierki??
w sumie im wcześniej tym lepiej

ja i tak pogram za 2-3 lata jak będzie w taniej serii ...jestem cierpliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówiłem, że GTA IV wyjdzie w listopadzie.... znam kolesia z rockstars.. xXDDDD

GTA IV - oczywiscie zamawiam pre order jak tylko bedzie mozna...

thx za info! XDDd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to końcówkę roku mamy wymarzoną - F3 w październiku, GTA4 w listopadzie, jeszcze w grudniu przydała by się Mafia 2 albo Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było oczywiste i mówiłem o tym już wieki temu. Żadne jasnowidztwo, robią trochę szumu, ale i tak jak zwykle PC się doczeka. A że trochę później to nie ma pretensji - będzie bardziej dopracowana wersja i tyle. Zero zaskoczenia hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:21, St0ck napisał:

GTA IV - oczywiscie zamawiam pre order jak tylko bedzie mozna...


Trzeba będzie się postarać bo taki pre-order może szybciutko zostać rozchwytany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jesteśmy niezwykle podekscytowani perspektywą wypuszczenia pecetowej wersji Grand Theft Auto IV"
- chyba raczej podekscytowani, że zarobią mnóstwo kasy. W końcu narobili smaka PeCeciarzom przez kilka miechów, mnie również hehe.
Teraz mają nadzieję, że ich polityka przyniesie co najmniej tyle kasiorki co na konsolach (w sumie wypadałoby pomóc :-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 23:07, hans olo napisał:

Nie ma się co oszukiwać, pad to
zupełnie inna historia. Myszka daje ogromną szybkość i dokładność reakcji, pad konsolowy
potrzebuje autocelowania (nie wiem jak w GTA), które po przejściu na PC gdzieś znika
:P.

Zacytuję pewien fragment Twojej wypowiedzi.

Dnia 06.08.2008 o 23:07, hans olo napisał:

A prawda jest taka, że to po prostu przyzwyczajenie.

Jak gram na konsolach od kilkunastu lat nigdy nie używałem autocelowania w żadnej grze. A takich, w których jest tylko i wyłącznie opcja autocelowania włączona i nie da się jej wyłączyć nie pamiętam. Zresztą nie kojarzę nawet gier z autocelowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm... R* chyba naprawdę myśli, że jak przy każdym GTA twierdzi, że nie wypuści na PC, a potem zmienia zdanie, to ludzie będą zaskoczeni hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować