Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain - nowe screeny

40 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W Internecie pojawiły się pierwsze screeny z gry Heavy Rain, ambitnej przygodówki studia Quantic Dream na konsolę PlayStation 3. Można by powiedzieć - nareszcie! W końcu The Casting - tech-demo pokazujące możliwości silnika tego projektu, które zrobiło na wielu spore wrażenie - ma już ponad dwa lata...

Przeczytaj cały tekst "Heavy Rain - nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego. Nie mogę tylko przeboleć, że wypuszczają tę grę tylko na PlayStation 3. Alan Wake na Xboxa, Heavy Rain na PS3 - i co kupić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać - grafika miażdży w każdym calu!

Postać tej kobiety, która jest zaprezentowana na tych obrazkach wygląda znakomicie, a zwłaszcza twarz. Kurcze, niczym jak byśmy oglądali film / zdjęcie - naprawdę, ale grafika tutaj jest świetna. Czyli jak widać po tych screenshootach o grafikę nie mamy się już co obawiać. Teraz tylko pora czekać na pierwszego gameplaya, by zobaczyć jak wygląda rozgrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 wchodzi na wysokie obroty. Poza tym ostatnio został napisany przez najlepsze studia tworzące na PS3 (Insomniac, Sony Santa Monica itp.) kod Edge, który będzie rozsyłany do pozostałych studiów - będzie on tworzył podstawę do pisania gier, dzięki niemu zyskają one na jakości i wydajności a projektowanie ich będzie znacznie łatwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit sprzedał się w ponad 800 000 egzemplarzy ....tyle, że Fahrenheit wyszedł na 3 platformy. Szczerze wątpie by Quantic sobi strzelało w stopę ograniczając się teraz tylko do jednej. Po prostu SONY wymusiło pierwszeństwo, bo ostatnio coś za dużo exclusivów stracili (i dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahaha gdyby to nie były rendery to stwierdziłbym, że gra będzie wymiatać O.o ;] N

P.s. Jeśli to nie są rendery (oO), proszę zastrzelcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo gierka wygląda świetnie, mam nadzieję że Quantic stanie na wysokości zadania gdyż jestem ich wielkim fanem (Nomad Soul oraz Fahrenheit były wyśmienite).
Heavy Rain to jedna z tych gier dla których kupię PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieknie to wyglada! Bardzo bym chcial zeby ta gra wyszla rowniez na PC. Fahrenheit byl swietny, a ta historia zapowiada sie rownie swietnie a nawet lepiej! Czekamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit nie wygrywał grafiką lecz sposobem opowiedzenia historii i to jakiej. Taka gra jednak nie może się rozejśćw milionach, to nie jest rzecz dla każdego. Ale o dziwo każdy mógł w to zagrać, moja znajoma, która nie jest jakimś specjalnym hardcorowcem ukończyło ją :) I mi suszy głowę, że ja jeszcze tego nie dokonałem :)

Tutaj zaś ze screenów, widać że otoczenie jest raczej normalne ale postacie, w szczególności twarz to faktycznie jak już wszyscy wcześniej wspomnieli wbija. No ale jeśli gra ma bazować na opowiedzeniu emocji to chyba lepiej tego zrobić nie można jak twarzą, oczami, grymasem.

I chyba jak wszyscy czekam na coś więcej o tym tytule. Tym bardziej, że głód czegoś odmiennego od strzelania, skradania, zabijania, u mnie już spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit to dla mnie najlepsza przygodówka w historii gier (na równi z The Longest Journey, ale się trochę różnią ;)) Tyle, że nie mam PS3 i na razie się na to nie zanosi :( Może ten exclusive jest tak żeby postraszyć konkurencję, a rok później będzie konwersja na PC i X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować