Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

Gra Clash

98 postów w tym temacie

Jeśli ktoś pamięta tą grę to prosze się wpisywać jakie wrażenie na nim zrobiła i czy by jeszcze do niej wrócił.. oraz inne takie tam co chcecie byle na TEMAT.

ze swojej strony dodam ze mam ją zainstalowaną i pykam sobie od czasu do czasu

jak zobacze ze temat sięrozrasta napisze więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale staroć żeś odkopał ;)

Cóż, moim zdaniem Clash to popłuczyny po Heroes of Might and Magic, nic specjalnego, chociaż grało się całkiem przyjemnie. Gierka miała rację bytu tylko tuż po premierze - dziś jest już zapomniana i słusznie. Niech się kurzy gdzieś w szafie (oryginał mam, ale marnotrawstwo) ;)

Heroes 2 jest o wiele lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w to nigdy grać nei umiałem. Zawsze mi ludzie w miastach wymierali po przekroczeniu chyba 2500. Dopiero ze 2-3 lata po tym jak przestałem grać dostałem podpowiedź jak sobie z tym poradzić, ale już wiecej nie wróciłem do tej gry.

A ogólnie to się miło grało, choć bez najmniejszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:14, transporter napisał:

fajna gra ale nie lepsza niż herosy



ja w Tą gre zaczełem raczkowanie ... to była moja pierwsza gra turowa i czesto .. no dobra nie bede kłamałale ostatnio grałem :) no NIE jest lepsza niż herosy ale jakby ją odpicowali.. to na baqnk bym wrócił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 15:22, Feniks napisał:

A ja w to nigdy grać nei umiałem. Zawsze mi ludzie w miastach wymierali po przekroczeniu chyba
2500. Dopiero ze 2-3 lata po tym jak przestałem grać dostałem podpowiedź jak sobie z tym poradzić,
ale już wiecej nie wróciłem do tej gry.

A ogólnie to się miło grało, choć bez najmniejszych sukcesów.



Boże TY miałeś w zamku tyle ludzi?? chyba sie pomyliłeś o jedno zero:))) bo mi umierali jak już miałem prawie 400 (albo się myle i już niepamietam) trzeba .. wystarczyło zwiekszyc podatek .. w sumei zamek był cool i ta muzyka... ehh grałem w kampanie bo były po prostu super szkoda ze mapka ogólna byłą uboga... ale co tam moża było budowac pułapki i zamki.. cudowna gra! bardzo bym chciał aby zrobili Clasha 2 chyba tak samo jak chce zagrac w Heroes V ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Clash... nie wiedziałem, że ktoś oprócz mnie jeszcze o tej grze pamięta. Była jedną z moich pierwszych orginalnych gier (kupiłem ją razem z jakimś czasopismem) i pozostawiła ona trwały ślad w mojej pamięci (zgadnijcie skąd jest mój nick ;)). Graficznie może nienajlepsza, ale nie to jest w niej najważniejsze. Ta gra miała klimat, muzyka świetnie pasowała do samej gry, fajne też były teksty jednostek (jednostki też były bardzo zróżnicowane). W kampanie, mimo że są tylko dwie - dla pogan i chrześcijan grałem wielokrotnie (ostatni raz chyba rok temu) i uważam że były ciekawe; szczególnie podobała mi się misja gdzie przez 12 tur trzeba było bronić zamku/twierdzy przed przeważającymi siłami wroga, mając tylko mały oddział iranne jednostki w zamku - przejście tej misji naprawdę sprawiało radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Clash to była dobra produkcja:
1) świetna muzyka
2) ciekawie poprowadzone kampanie
3) Sporo bardzo ciekawych elementów (pułapki, żona itd.)
4) Rewelacyjne grafiki potworów
5) Dobrze poprowadzona rozbudowa zamku
6) Świetny klimat , ooo tak , tego tej grze nie brakowało
itd. itd.
Jedno co troszkę szwankowało to ten rzut na pole walki z lotu ptaka. Niby miało to pewne plusy ale prawie nie było widać jednostek. No i mapki mogłyby być trochę bardziej urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 20:01, Seldon napisał:

Taaa...Clash to była dobra produkcja:
1) świetna muzyka
2) ciekawie poprowadzone kampanie
3) Sporo bardzo ciekawych elementów (pułapki, żona itd.)
4) Rewelacyjne grafiki potworów
5) Dobrze poprowadzona rozbudowa zamku
6) Świetny klimat , ooo tak , tego tej grze nie brakowało
itd. itd.
Jedno co troszkę szwankowało to ten rzut na pole walki z lotu ptaka. Niby miało to pewne plusy
ale prawie nie było widać jednostek. No i mapki mogłyby być trochę bardziej urozmaicone.


masz w zupełności racje !

a wiesz co ? ja poszedłem dalej i napisałem do firmy która zrobiłą clasha teraz juz troszeczke inaczej sie nazywa... i napisałem im o Clashu i zachęciłem do zrobienia Clasha 2 ... powiedzieli ze pomyślą nad tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:23, Raylin napisał:

Ach Clash... nie wiedziałem, że ktoś oprócz mnie jeszcze o tej grze pamięta. Była jedną z moich
pierwszych orginalnych gier (kupiłem ją razem z jakimś czasopismem) i pozostawiła ona trwały
ślad w mojej pamięci (zgadnijcie skąd jest mój nick ;)). Graficznie może nienajlepsza, ale
nie to jest w niej najważniejsze. Ta gra miała klimat, muzyka świetnie pasowała do samej gry,
fajne też były teksty jednostek (jednostki też były bardzo zróżnicowane). W kampanie, mimo
że są tylko dwie - dla pogan i chrześcijan grałem wielokrotnie (ostatni raz chyba rok temu)
i uważam że były ciekawe; szczególnie podobała mi się misja gdzie przez 12 tur trzeba było
bronić zamku/twierdzy przed przeważającymi siłami wroga, mając tylko mały oddział iranne jednostki
w zamku - przejście tej misji naprawdę sprawiało radość :)



pamietam tą misję!! byłą zajebista.. wpierw wypatrywałem gdzie idą jednostki i robiłęm tam półapki... ale nie skonczyłem nigdy kampanii :9 a szkoda...

jakby wyszedł jakś path na tą okropnie małą rozdzielczość to bym zagrał .. aha i path by mogli jeszcze wypuscic aby można było grac na XP...

fajnym pomysłem była żona ale szkoda ze tego bardziej niedopracowali... ze nie rodziła walecznych walączych synów a nie takkich tam co nawet nie umieją walczyć.. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:29, kNOT napisał:

Do dzisiaj walają mi się gdzieś ze dwie bety... I specjalny uprawniający mnie do ich używania
certyfikat ;-)



bety Clasha .. wow.... może przekonasz firmę do Longsoft Multimedia do zrobienia Clasha 2??

ja wysłałem juz im maila.. i dostełem twierdzącąodpowiedz ale jak na razie to ciiiisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 21:46, Chester001 napisał:

a wiesz co ? ja poszedłem dalej i napisałem do firmy która zrobiłą clasha teraz juz troszeczke
inaczej sie nazywa... i napisałem im o Clashu i zachęciłem do zrobienia Clasha 2 ... powiedzieli
ze pomyślą nad tym...:)


Też bym tak odpisał:)

A sama gierka całkiem grywalna była i zabrała mi z życiorysku troszkę godzin życia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2006 o 21:53, Stwór napisał:


Też bym tak odpisał:)

A sama gierka całkiem grywalna była i zabrała mi z życiorysku troszkę godzin życia;)


moze wyślesz do nich maila? coś zabajerujesz aby pomysleli nad Clashem 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 22:05, Chester001 napisał:

moze wyślesz do nich maila? coś zabajerujesz aby pomysleli nad Clashem 2?


Lepiej założyć jakąś stronkę internetową na ten temat i zbierać podpisy by udowodnić autorom clasha:) że chciana jest kontynuacja.. jedna osoba niewiele zdziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 22:06, Stwór napisał:

> moze wyślesz do nich maila? coś zabajerujesz aby pomysleli nad Clashem 2?

Lepiej założyć jakąś stronkę internetową na ten temat i zbierać podpisy by udowodnić autorom
clasha:) że chciana jest kontynuacja.. jedna osoba niewiele zdziała;)



ja jestem jak najbardzoej ZA ale nie znam sie na robienu stron.. jedynie co to... moze dać swój podpis i nawpływac w necei dopodpisów .. ja k TY masz / umiesz zrobic www to masz moje błogosławieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 22:14, Chester001 napisał:

ja jestem jak najbardzoej ZA ale nie znam sie na robienu stron.. jedynie co to... moze dać
swój podpis i nawpływac w necei dopodpisów .. ja k TY masz / umiesz zrobic www to masz moje
błogosławieństwo...


No coś tam umiem.. Ale nie mam na to chęci i czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować