Zaloguj się, aby obserwować  
Chester001

Gra Clash

98 postów w tym temacie

Pamiętam tą gre :P Była dołączona do PC-okay czy jakoś tak :P Ja byłem jeszcze wtedy początkującym graczem wogóle jeśli chodzi o gry :D Pamiętam że zawsze przegrywałem :D chyba że na kodach sobie pegazy przywoływałem :D Tylko na jednej mapie potrafiłem grać(takiej co najemnicy przypływali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą gre :P Była dołączona do PC-okay czy jakoś tak :P Ja byłem jeszcze wtedy początkującym graczem wogóle jeśli chodzi o gry :D Pamiętam że zawsze przegrywałem :D chyba że na kodach sobie pegazy przywoływałem :D Tylko na jednej mapie potrafiłem grać(takiej co najemnicy przypływali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 16:25, Kubeczek77 napisał:

Pamiętam tą gre :P Była dołączona do PC-okay czy jakoś tak :P Ja byłem jeszcze wtedy początkującym
graczem wogóle jeśli chodzi o gry :D Pamiętam że zawsze przegrywałem :D chyba że na kodach
sobie pegazy przywoływałem :D Tylko na jednej mapie potrafiłem grać(takiej co najemnicy przypływali)

o jaaa jaki cieńki gracz z Ciebie :P
ja właśnie znalazłem spoóśb jak mozna grac na XP i pogrywam.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno bo zapomniałem jeśli chcesz pomóc mi w sequelu, gry Clash.. to odwiedz mój drugi temat o wskrzeszeniu tej wspaniałej gry... która pomimo wielu lat nadal jest grywalna i ma .. dość ładną NIE pikselowatą grafike i grywalność oczywiście;):)

------TEMAT o CLASHU .. -------- prosze wchodzić !!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18328&u=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:08, Chester001 napisał:

> Pamiętam tą gre :P Była dołączona do PC-okay czy jakoś tak :P Ja byłem jeszcze wtedy początkującym

> graczem wogóle jeśli chodzi o gry :D Pamiętam że zawsze przegrywałem :D chyba że na kodach

> sobie pegazy przywoływałem :D Tylko na jednej mapie potrafiłem grać(takiej co najemnicy
przypływali)
o jaaa jaki cieńki gracz z Ciebie :P
ja właśnie znalazłem spoóśb jak mozna grac na XP i pogrywam.. ehh

Sorki za 2 posty pod rząd ale samo tak się zrobiło... coś dzisiaj mi szwankuje całe gram.pl -tnie się, postów mi nie dodaje, GSa nie moge zmodyfikować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:53, Miocen napisał:

Grałem w Clasha dosyć długo. Naprawdę fajna gierka będąca strategią turową (a takie lubię najbardziej)
:) .
Co prawda są niektóre denerwujące rzeczy w tej grze (jak nędzne AI), ale grało się przyjemnie.
Dlatego chętnie bym pograł w jakiegoś sequela. Może by tak się podpisać pod jakąś petycją,
to pewnie by się nad tym mocno zastanowili (skoro jest popyt, musi być podaż) :). Co o tym
myślicie?

hej.. tak jakoś w nocy myślałem nad tą grą :P i wymyśliłem aby sie spytać longsofta czy by nie udostępnił kodu źrudłowego Clasha skoro i tak juz jest abandonware - przynajmniej bym poszukał jakiś zapalonych programistów którzy by stworzyli jakieś modyfikacje i ulepszenia do Clasha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:00, SaraterWarrior napisał:

Clash Super gra. Dorwałem się do niej, ale mam problem z instalacją. Jak wybieram kartę
dźwiękową to instalator się zawiesza :/

gra działa wystarczy ją uruchomic na dos boxie poradnik gdzies był na www.... taki ze gra działała z ikonki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 16:05, Chester001 napisał:

> Clash Super gra. Dorwałem się do niej, ale mam problem z instalacją. Jak wybieram
kartę
> dźwiękową to instalator się zawiesza :/
gra działa wystarczy ją uruchomic na dos boxie poradnik gdzies był na www.... taki ze
gra działała z ikonki ...


Buuuuu... Czarny Ekran i wyskakuje do windy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:05, RWS napisał:

Echhh, wspomnienia tego, czego nie umiałem wtedy przejsc są kompromitujące...

domyslam sie ze to była kampania a nie pojedyńczy scenariusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:13, Chester001 napisał:

domyslam sie ze to była kampania a nie pojedyńczy scenariusz :P

Ano, tylko wiesz, jednak kiedy się gra dzis na hardzie, to przypomnienie sobie własnej nieporadnosci bywa krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat od dawna nie tykany, ale postanowiłem napisać posta. Ponieważ ostatnio zacząłem na nowo grać w tą cudowną gierkę. Mój dzisiejszy wpis na gramsajcie również jest jej poświęcony.
Gra jest genialna, najbardziej podoba mi się w niej oprawa muzyczna. Szkoda, że Clash został porzucony. Chętnie zagrałbym w sequel tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:29, kNOT napisał:

Do dzisiaj walają mi się gdzieś ze dwie bety... I specjalny uprawniający mnie do ich
używania certyfikat ;-)

Hej, czy masz jeszcze gdzieś w swoich zbiorach te bety z Clasha ? Chętnie bym zobaczył jak wyglądała beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować