Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

GTA: Chinatown Wars na NDS - Temat Ogólny

168 postów w tym temacie

Hej,

Z pewnością część z was słyszała o najnowszej odsłonie GTA, która powstaje na przenośną konsolę Nintendo. Rockstar nie opuszcza nikogo, wydaje gry na wszystkie platformy.
GTA doczekało się swoich wersji nie tylko na Xboxy, 360`tki, PS One, PS2 i PS3 i PC`ty. GTA LCS i VCS zostały stworzone z myślą o przenośnej konsoli Sony - PlayStation Portable, a GTA: GBA z myślą o GameBoy`u Advance.
A niedawno okazało się, że Rockstar Games pracuje nad nową odsłoną, arcy sławnej serii GTA, na konsolę NDS.

Co o niej wiadomo? Akcja znów będzie sie toczyć... Taak... W Liberty City. Przyznam, że to jest już nudne, może wreszcie jakaś odmiana - Tokio, może Paryż? Liberty City to fajne miasto, ale już za często w nim byłem. Powiem więcej - myślę iż jakbym teraz trafił do Nowego Jorku, to potrafiłbym bez większych trudności udać się do Central Parku, Manhattanu czy też do New Jersey.
Wracając do C.W - akcja w Nowym... Przepraszam - w Liberty City. Głównym bohaterem będzie prawdopodobnie (wnioskując z tytułu) jakiś skośnooki. Byliśmy już Amerykaninem, murzynem, wschodnioeuropejskim Niko Bellickiem... Więc czas na Azjatę. Ja niemiałbym nic przeciwko, chociaż...
Chociaż i tak nie przyjrzymy mu się zbyt dobrze, bo gra będzie miała widok 2D. Taki jak w GTA 1 czy tez GTA 2. Czy to jest pewne...? Jeszcze nie, ale bardzo prawdopodobne, patrząc na możliwości NDS`a.

Czy grę zakupię? Zaraz... przecież nie mam nawet NDS`a. Ale nie są one drogie, jakieś 500zł i mam DualScreena. Cóż... Mimo wszystko, chyba nie. GTA LCS i GTA VCS powstały, kiedy nie miałem PSP, jednak kupiłem konsole i gry. Jednak moim zdaniem C.W. nie będą tak dobre jak gry na PSP. Znowu Liberty City... Zapewne widok 2D... Nie, jednak wolę te pieniądze wydać na coś innego. C.W. będzie pozycją obowiązkową dla posiadaczy NDS`a. Pozostali - mogą sobie odpuścić. I nie będą specjalnie żałować.
Takie jest moje zdanie.

Zapraszam do dyskusji. :)

20080807202228

20080807202238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej - myślę iż jakbym teraz trafił

Dnia 07.08.2008 o 20:22, Falconer napisał:

do Nowego Jorku, to potrafiłbym bez większych trudności udać się do Central Parku, Manhattanu
czy też do New Jersey.


Oj, nie trafił byś :P

Ale na serio, nic ciekawego... Twórcy powinni dodać jakieś chińskie miasto, co było by lepszym rozwiązaniem i świeżością w serii, a nie tylko kolejne wałkowanie LC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 20:45, gogiell napisał:

Powiem więcej - myślę iż jakbym teraz trafił
> do Nowego Jorku, to potrafiłbym bez większych trudności udać się do Central Parku,
Manhattanu
> czy też do New Jersey.

Oj, nie trafił byś :P

Myślę, iż dałbym radę. :)

Dnia 07.08.2008 o 20:45, gogiell napisał:

Ale na serio, nic ciekawego... Twórcy powinni dodać jakieś chińskie miasto, co było by
lepszym rozwiązaniem i świeżością w serii, a nie tylko kolejne wałkowanie LC...

Dokładnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 20:22, Falconer napisał:

Czy grę zakupię? Zaraz... przecież nie mam nawet NDS`a. Ale nie są one drogie, jakieś
500zł i mam DualScreena. Cóż... Mimo wszystko, chyba nie. GTA LCS i GTA VCS powstały,
kiedy nie miałem PSP, jednak kupiłem konsole i gry. Jednak moim zdaniem C.W. nie będą
tak dobre jak gry na PSP. Znowu Liberty City... Zapewne widok 2D... Nie, jednak wolę
te pieniądze wydać na coś innego. C.W. będzie pozycją obowiązkową dla posiadaczy NDS`a.
Pozostali - mogą sobie odpuścić. I nie będą specjalnie żałować.
Takie jest moje zdanie.

Zapraszam do dyskusji. :)


Zagorzały fan kupi wszystko , jest gra z ukochanej serii to ją kupi , nie ma konsoli to też ją kupi , a Rockstar siedzi
i liczy pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 21:22, kerkas napisał:

Zagorzały fan kupi wszystko , jest gra z ukochanej serii to ją kupi , nie ma konsoli
to też ją kupi , a Rockstar siedzi
i liczy pieniążki.


Ja jestem zagorzałym fanem GTA, lecz w C.W. nie ma nic, co może mnie zaskoczyć, zachęcić do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ładny tydzień temu pojawiło się kilka (nie do końca potwierdzonych , ale jakże ważnych) drobnych szczegółów dotyczących Grand Theft Auto: Chinatown Wars , a ja widzę że ten temat stoi w miejscu i kwiczy , Falconer nie popisałeś się...

Ale nie będę taki i podam te informacje. Oto kilka szczegółów o GTA: Chinatown Wars które pojawiły się niedawno w internecie:

- Na gracza czeka ponad 20 godzin rozgrywki i 70 misji.
- Głównym bohaterem ma być młody członek jednego z gangów.
- Podczas zabawy czekają na nas logiczne mini gry (na przykład złożenie karabinu snajperskiego na czas), które ukończymy tylko dzięki rysikowi konsoli NDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli w GTA: CW bedzie widok taki jak w GTA 1 czy 2, to sobie odpuszcze. Rownie dobrze moge kupic GTA: GBA i pewnie taniej wyjdzie. Jesli natomiast bedzie to cos w stylu GTA na PSP plus te minigierki, to pozycja obowiazkowa jak dla mnie. Na razie czekam na wiecej oficjalnych informacji, a jeszcze bardziej na screeny lub trailer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zagorzałym fanem tej serii ale już konsoli sobie nie kupie kupiłem sobie psp i gta lcs i gta vcs
Dla GTA IV kupiłem Xboxa 360 ale ds już nie kupie dla chinatown wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 13:48, Mac Cry napisał:

Jezeli w GTA: CW bedzie widok taki jak w GTA 1 czy 2, to sobie odpuszcze.

To że widok będzie w 2D to na dzień dzisiejszy jest bardzo prawdopodobne. Czemu sobie odpuścisz ? Przecież ważniejsza od widoku 3D jest grywalność ! :)

Dnia 11.08.2008 o 13:48, Mac Cry napisał:

Rownie dobrze moge kupic GTA: GBA i pewnie taniej wyjdzie.

Z tego co słyszałem GTA Advance to bardzo słaby tytuł , a nowe GTA na DS-a to prawie na pewno będzie przebój , więc moim zdaniem jest to nieporównywalna różnica.

Dnia 11.08.2008 o 13:48, Mac Cry napisał:

Jesli natomiast bedzie to cos w stylu GTA na PSP plus te minigierki, to pozycja obowiazkowa
jak dla mnie.

Na to bym nie liczył , PSP i DS to dwa różne światy i GTA na jednej i na drugiej konsoli będzie zupełnie inne.

Dnia 11.08.2008 o 13:48, Mac Cry napisał:

Na razie czekam na wiecej oficjalnych informacji, a jeszcze bardziej na screeny lub trailer.

Ja też. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika ma male znaczenie, jesli chodzi o grywalnosc, jednak rzut, z jakiego ogladamy akcje ma wieksze. 2D daje malo mozliwosci i ogolnie nie przepadam za nim (tym widzianym z gory). A na 3D jest duza szansa, przeciez wiele jest gier w 3D na NDS i do tego dobre (Super Mario 64 DS, Call of Duty 4, Golden Eye, BiA: DS, Metroids, Mario Kart i wiele innych). Ja nadal wole 3D ;)

Przypomnialo mi sie, ze w domu czeka na mnie Max Payne na GBA :D Ciekawe czy jest w polowie tak dobry jak na PC i czy rzut izometryczny za bardzo nie przeszkadza w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 17:36, Mac Cry napisał:

Grafika ma male znaczenie, jesli chodzi o grywalnosc, jednak rzut, z jakiego ogladamy
akcje ma wieksze. 2D daje malo mozliwosci i ogolnie nie przepadam za nim (tym widzianym
z gory). A na 3D jest duza szansa, przeciez wiele jest gier w 3D na NDS i do tego dobre
(Super Mario 64 DS, Call of Duty 4, Golden Eye, BiA: DS, Metroids, Mario Kart i wiele
innych). Ja nadal wole 3D ;)


W sumie to ja też wolałbym grać w 3D , już od tylu lat gram w GTA tylko i wyłącznie w 3D i zdążyłem się już przyzwyczaić , ciężko będzie po tylu latach znowu przyzwyczajać się do widoku 2D. Ale nie zależnie od tego czy będzie 2D czy 3D to i tak kupię tą grę , ale tak jak mówiłem też wolałbym 3D. :)

Dnia 11.08.2008 o 17:36, Mac Cry napisał:

Przypomnialo mi sie, ze w domu czeka na mnie Max Payne na GBA :D Ciekawe czy jest w polowie
tak dobry jak na PC i czy rzut izometryczny za bardzo nie przeszkadza w graniu.


Max Payne na GBA O_o Aż muszę poszukać w necie screenów... (szuka) Wygląda to co najmniej dziwnie , ale nie źle. To jest to samo co na PC z gorszą grafiką , czy zupełnie coś innego ?

PS. Sory że dopiero dzisiaj , ale wczoraj jakoś nie mogłem znaleźć inspiracji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 13:29, Sebat1 napisał:

Max Payne na GBA O_o Aż muszę poszukać w necie screenów... (szuka) Wygląda to co najmniej
dziwnie , ale nie źle. To jest to samo co na PC z gorszą grafiką , czy zupełnie coś innego
?

PS. Sory że dopiero dzisiaj , ale wczoraj jakoś nie mogłem znaleźć inspiracji. ;)


Max Payne na GBA mam od kilku misiecy, ale ani razu w niego nie gralem :P Juz tlumacze dlaczego. NDSa kupowalem juz od ponad pol roku, ale nigdy nie moglem zmobilizowac skarbonki, by mi dala te 400-500 zl. No nic, kiedys w koncu kupie, myslalem. Pewnego razu z nudow przegladam sobie allegro i znalazlem owego Max Payne na 30 zlociszy. Okazja jak sie patrzy. Pomyslalem, ze pozniej okazji moze nie byc na kupno MP, a 30 zl akurat mialem. No i kupilem :) Dopiero ponad miesiac temu wyjechalem do Niemiec, do rodziny i u wuja mam mala robutke, wiec zarobilem sobie na tego NDS i kupilem go 2 tyg temu. Jako ze nie przypuszczalem, ze bede tyle zarabiac i kupie sobie NDSa, wiec nie bralem ze soba MP. Teraz sie kurzy u mnie w domu na polce, ale juz za nie cale dwa tygodnie wracam do tej cholernej Polski i pokatuje tego Maksia ;) Mam nadzieje, ze bedzie dzialac...

http://pl.youtube.com/watch?v=upOoNBzJBJY&feature=related tu masz trailer. Jak widac fabula i poziomy sa te same co w normalnym Maksiu. I dobrze, bo po co mieniac to co dobre, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Chinatown Wars (choć nie wykluczone że to fake):
http://www.youtube.com/watch?v=gI4D6AoKp0A&feature=related

Polecam ten filmik , jako ciekawostkę warto obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=h3gjkeWWKbI&feature=related

Ale i tak najbardziej prawdopodobne wydaje się to:
http://www.youtube.com/watch?v=UhbXXacnrc4&feature=related

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:08, Sebat1 napisał:

Prawdopodobnie pierwsze screeny z Grand Theft Auto: Chinatown Wars (choć nie wykluczone
że to fake):
http://www.youtube.com/watch?v=gI4D6AoKp0A&feature=related

Jeśli się nie mylę, to są to screeny z pewnej gry na PS2 Yakuza. Czyli zwykły fake.

Dnia 23.08.2008 o 00:08, Sebat1 napisał:

Polecam ten filmik , jako ciekawostkę warto obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=h3gjkeWWKbI&feature=related

Taa, takiego 3D nawet PSP nie wyciągnie... :P

Dnia 23.08.2008 o 00:08, Sebat1 napisał:

Ale i tak najbardziej prawdopodobne wydaje się to:
http://www.youtube.com/watch?v=UhbXXacnrc4&feature=related

xD

Oby nie, ja chcę wersję 3D TPP! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 18:43, Mac Cry napisał:

Jeśli się nie mylę, to są to screeny z pewnej gry na PS2 Yakuza. Czyli zwykły fake.

To od razu widać , grafika jest zbyt dobra , ale nie obraził bym się jakby tak gra wyglądała. :)

Dnia 23.08.2008 o 18:43, Mac Cry napisał:

Taa, takiego 3D nawet PSP nie wyciągnie... :P

Nawet nie jeden kompatur wymięka... xD

Dnia 23.08.2008 o 18:43, Mac Cry napisał:

Oby nie, ja chcę wersję 3D TPP! :D

Ja też ! Ale jak nie będzie się miało co się lubi to trzeba będzie lubić to co się będzie miało. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby była grafika 2D przecież pełno jest gier na nintendo DS w trujwymiarze. A poza tym to grafika 2D dawno już zanikła. Ohh te liberty city, a już się cieszyłem. Ze względu na powtarzające się miasto gry nie kupię. Poszli trochę na łatwiznę. Ciekawe czy zostanie wydane jakieś GTA na Wii, było bu ciekawie z takimi kontrolerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę , wczoraj zostały opublikowane pierwsze screeny z Grand Theft Auto Chinatown Wars na przenośną konsolę Nintendo DS. Oto one:

- Pierwsze dwa prezentują gameplay. Powiem szczerze że zdecydowanie nie tego się spodziewałem , grafika niestety nie jest najlepsza , a wygląda samochodów delikatni mówiąc pozostawia wiele do życzenia. Teraz cała nadzieja w grywalności.
- A pozostałe , najprawdopodobniej prezentują fabularne filmiki przerywnikowe.

20080920184834

20080920184849

20080920184858

20080920184907

20080920184913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2008 o 22:18, Tomek1120 napisał:

Nie podoba mi się to gta.

Nie należy oceniać książki po okładce.

Dnia 20.09.2008 o 22:18, Tomek1120 napisał:

Jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem tej konsoli.

Skoro z góry zakładasz że gra ci się nie podoba to się nawet nie dziwię takiemu podejściu do tej konsoli.

Dnia 20.09.2008 o 22:18, Tomek1120 napisał:

Bardziej mi się podoba LCS i VCS.

Bo grafika lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować