Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Cow level" powróci w Diablo III?

26 postów w tym temacie

pepsi

Któż nie zna lokacji z uzbrojonymi dwunożnymi krowami z Diablo II potocznie zwanej "Cow levelem"? Jay Wilson z Blizzarda w jednym z wywiadów przedstawił swoją wizję roli, jaką ukryte poziomy powinny spełniać w grach. A czy podobną pikanterią będzie charakteryzować się trzecia część serii Diablo?

Przeczytaj cały tekst ""Cow level" powróci w Diablo III?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Easter eggi sa w wiekszosci gier, wiec dla czego Blizz niemoglby zrobic takiego wiekszego Egga? Takie smaczki dodaja kumoru grze ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieć zawsze wymiatała z owymi żarcikami w swoich grach, w szczególności w Warcraft III, których była masa. ; )

A z każdą grą zawsze były lepsze, więc i w nowym Diable pewnie takie będą oraz bym nie liczył, że to będzie owy Cow level....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "zapchajdziura" będzie pewnie miała dzisiaj największą oglądalność. bo przecież drugi raz GTA IV na PC nie ogłoszą. poza tym to, że jest sezon ogórkowy to żadna tajemnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:41, ssendas napisał:

coraz wiecej zapchajdzuir dajecie a nie news''ow... seozn ogorkowy czy co?


Czy ja wiem... chociaż po części coś się ostatnio gram leniwe zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz umieszcza w swoich grach bardzo wiele różne rodzaje easter eggów czy nawiązań do innych swoich gier. Nie zdziwiłbym się gdyby cow level ostatecznie trafił do trzeciej części. Jak dla mnie w porządku ;] Oby się zdecydowali na ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spece z Blizza rozpoczynają medialny cyrk, a są w tym mistrzami świata. Zapewne każdego dnia jakiś news odnośnie Diaboła będzie krążył po sieci. Cow Level dzisiaj, kolor majtek barba jutro, a za kilka dni pytanie, czy powinien Witch Doctor umowę z NFZ podpisać, azali nie bardzo? Osobiście spokojnie czekam na premierę. Newsy puszczem mimo uszu, bo to nie pierwszy, nie ostatni, legion jeszcze ich będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano prawda, szczególnie za krowiego króla.. My z bratem to sobie nawet kiedyś kuoili plastikową figyrkę czarnej krowy w kiosku:):):):):):):). Stoi na biurku do dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że następna wersja Cow Levela pojawi się w Diablo III. Całkiem przyjemnie się levelowało, a czasami wypadały naprawdę fajne przedmioty. Do rzeczy obowiązkowych zaliczyłbym też coś na kształt ''runów'' (kto gra w B.necie ten raczej wie o co chodzi - i nie chodzi mi tutaj o kamienne runy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować