Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki - to się opłaca!

29 postów w tym temacie

gram.pl

Historia niejednokrotnie pokazała, że bliźniaki potrafią namieszać ;-) Wystarczy pomyśleć, co się stanie, gdy do akcji wkroczą Trojaczki... A to ma miejsce właśnie dziś! Zaskoczą każdego, a posiadanym przez Was portfelom dadzą odetchnąć z ulgą! Sprawdźcie sami, co też czeka na naszych klientów!

Przeczytaj cały tekst "Trojaczki - to się opłaca!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, szkoda tylko, że zamówiłem już wczoraj coś i jestem bez kasy :/
Timeshift i F.E.A.R.? Coraz lepsze te gry w Topsellerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 16:34, Fucio napisał:

Fajnie, szkoda tylko, że zamówiłem już wczoraj coś i jestem bez kasy :/
Timeshift i F.E.A.R.? Coraz lepsze te gry w Topsellerze :D


W sumie to reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że te trojaczki to będzie coś w stylu zapłać za 2, trzecia gratis. Nieczęsto zamawiam gry, jeśli już to preferuję większe zakupy, zazwyczaj kupuję w różnych sklepach, więc przydatność kuponu dla mnie była by mała.
Do tego w obecnym rzucie nic mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bionic comando? To ta gra, przecież ta gra była jeszcze na konsolach NES. Jak dla mnie zapewne jest słaba i można ją porównywać do minigierki, to już się znajdzie lepsze darmowe gry w necie. Mimo fajnych filmików na youtybe.com gry nie polecam. Na początku film zrobił na mnie niezłe wrażenia, ale jak skojarzyłem jaka to gra emocje opadły do zera. W tej grze nie da się skakać, co jest niewygodne. Jedyne dzięki czeku można się poruszać do góry to wystrzeliwać linę pod kątem 90 i 45 stopni. Chyba się skuszę na Time shift!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejj no ludzie, bez przesady... ^^'' Tylko F.E.A.R. jest dobry?? Ja rozumiem że Timeshift jest życiowym pechowcem, bo wychodził pod pachą CoDa4, Crysisa, UTeka i GoWa, ale sam w sobie jest całkiem porządną grą! Warto podejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie kiepska promocja. Gdyby rzucili do Topsellera jakieś absolutne hiciory, wśród których każdy znalazłby aż trzy gry dla siebie, wtedy byłby to dobry pomysł. Ale jak widać nie ma zbyt wielu graczy zachwyconych tymi grami, a do nich dołączam jeszcze ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Najnieokalniejsza promocja jaką widziałem nie doj że muszę wziąść trzy gry do tego nie ma tam nic fajnego wziąłbym tą gdyby np. trzeci tytuł nie musiałby być z TS a np. XK :D to by się opłacało wziąłbym Bionic Commando ReArmed F.E.A.R. Persesus Mandate + F.E.A.R. Extraction Point panowie przemyślcie mój pomysł ;]
ps. F.E.A.R. podstawkę mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepski pomysł, może i by znalazło się pakiecik 3 gier (Settlers II ZE, Fear ZE, Timeshift), ale nie warto, bo żadna gra taka genialna nie jest i można poczekać aż stanieje. Zresztą opcja 3za2 lub nawet 4za3 byłaby korzystniejsza od tego, więc raczej niezbyt ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować