Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki - to się opłaca!

29 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc, to jestem zawiedziony.

Było zapowiadane wielkie "szo", a tu niestety nic wielkiego. Większość raczej myślała, że Trojaczki to będzie coś związanego z jakimś tytułem - na przykład wydanie jakiejś trylogii. No ale niestety, skończyło się na bonie zniżkowym 20 zł. Jestem zawiedziony, na pewno nie skorzystam. Zapewne zresztą by wykorzystać ten bon trzeba będzie zrobić zakupy za co najmniej 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego. Ostatnimi czasy ogólnie nie korzystam z Waszych promocji, gdyż ... Właśnie, dlaczego ? Dotyczą tytułów które mnie nie interesują ? Oferują zbyt mało ? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam. Takie trojaczki to są takie sobie. Jak bym miał brać trojaczki to bym nie skompletował nawet trzech tytułów. Interesują mnie jedynie Settlers II: 10-lecie Złota Edycja i Warhammer 40,000: Dawn of War Antologia. A inne tytuły albo mam, albo są słabe. ;)
W końcu wielu użytkowników sądziło, że te "trojaczki" to jakieś tytuły będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie lipna ta promocja... może jakbym miał dużo kasy i dużo wolnego czasu na granie to kto wie może bym się skusił , ale promocja ta jest tak bardzo ograniczona i to pod każdym względem że aż szkoda kasy. Jakby w promocji brały udział wszystkie gry z TS-a , a ten 20 złotowy upust trwał zdecydowanie dłużej to promocja ta na pewno zainteresowałaby więcej graczy. A tak to lipa na całej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować