Zaloguj się, aby obserwować  
Rambo1985

Małoletni na gram.pl

225 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 17:47, Rambo1985 napisał:

Czy małoletni może mieć konto na gram.pl

Czy może legalnie kupować na gram.pl?

Jeśli tak, to od jakiego wieku?

Pytam, bo młodszy brat kolegi pyta...

Mało letni to chyba mający poniżej 18 lat , ja jestem przykładem , jak widać mogę mieć konto na gram.pl , lat mam 16 ( nick ) i kupować gry na pewno też mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:11, Rambo1985 napisał:

no to czy nastolatek może kupować gry??

Od jakiego wieku można na gram.pl zamawiać gry?


Odpowiedź jest zadziwiająco prosta. Ja mam 12 lat i mogę spokojnie zamawiać gry. Tak na prawdę to jedynym warunkiem gier nie jest wiek. Może mieć nawet 9 lat i można kupować gry, na które pegi nie pozwala, pod warunkiem oczywiście, że rodzicie się na to zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:11, Rambo1985 napisał:

Od jakiego wieku można na gram.pl zamawiać gry?


Moim zdaniem to nie jest kwestia wieku a wypłacalności. A ponieważ 14latek przykładowo raczej nie pracuje, więc pieniądze ma od rodziców, można też założyć, że ma ich zgodę na wydawanie owych pieniędzy w taki sposób jaki uzna za słuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podejrzewam, że nie ma problemów z kupnem gier przez małolatów, pozostaje tylko kwestia dogadania finansowania z rodzicami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 10:06, Rambo1985 napisał:

A jak idzie kwestia listonosza/kuriera?

Chyba raczej nie da podpisać dokumentu odbioru paczki 12latkowi:P


Jesteś w błędzie, mam 12 lat, przy ostatniej przesyłce sam zaplaciłem, podpisałem itp, więc jest jakać przeszkoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu kazdy moze siedziec, pod warunkiem ze przestrzega regulamin i sie zachowuje stosownie. Nie wazne, czy ma 8 lat , czy 60. Gry rowniez kazdy kupowac moze, nie ma zadnego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze mozna... a jesli idzie o kuriera/poczte.... nigdy nie podpisywales paczek od listonosza jak nikogo w domu nie bylo ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to. Jeżeli w Empiku nie sprzedadzą Ci gry +16, zamawiasz na gram.pl. :)
Na dodatek, jeżeli jeszcze zarabiasz swoje pieniądze - wszystkie problemy z głowy, wraz z rodzicami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:04, Probos napisał:

To jest właśnie to. Jeżeli w Empiku nie sprzedadzą Ci gry +16, zamawiasz na gram.pl.
:)


Dokładnie ;) I za to kocham internet, pełna anonimowość ^^ No, prawie pełna ;P

Dnia 09.08.2008 o 15:04, Probos napisał:

Na dodatek, jeżeli jeszcze zarabiasz swoje pieniądze - wszystkie problemy z głowy, wraz
z rodzicami. :D


Ale czy za pieniądze rodziców, czy za swoje, i tak rodzicie zainteresują się że coś zamówiłeś i zapytają się co to, ale na odpowiedź: Ano Guild Wars; nie zakapują kompletnie nic, tylko powiedzą: Dobrze, a teraz idź psom daj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:17, x boj napisał:

Wydaje mi się że małolaty mogą kupować gry na gram.pl


A niby skąd sklep ma wiedzieć że osoba kupująca gre może być tę&*^ osobą chcąca zrobić komuś kawał wysyłając grę pod cudzy adres (bo chyba płatność przy odbiorze). ja mam 17 lat i pewnie moge. Od 18 to na Allegro musisz zaakceptować regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 15:20, Jaki Ganh1 napisał:

Ale czy za pieniądze rodziców, czy za swoje, i tak rodzicie zainteresują się że coś zamówiłeś
i zapytają się co to, ale na odpowiedź: Ano Guild Wars; nie zakapują kompletnie nic,
tylko powiedzą: Dobrze, a teraz idź psom daj ^^

A może wiedza że Guild Wars to nie to samo co Manhunt czy jakieś wulgarne San Andreas :P ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować