Zaloguj się, aby obserwować  
Rambo1985

Małoletni na gram.pl

225 postów w tym temacie

> Rozgłos w TV nie jest winą gra.pl . Człowieku przemyśl co piszesz.

Masz rację, to nie wina gram, to wina Kapitalizmu ! :).

> [...]zapewne nie pamiętasz jaki poziom był na początku gram.pl[...]

Zgodzę się, że początkowo poziom tego forum był większy, ale nie jest aż tak źle, jakby się wydawało.

@wiedx1
> [...]miłym uczuciem jest awansować[...]

Czy to ważne co komu pisze pod nickiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieci do lat 15 powinny siedziec na stronach zigzapa lub cartoon network tutaj jest duzo wulgarnych tresci :P , np.wojny "fanboyów" i inne takie od 15 moga wejsc za drobna oplata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:03, arabik napisał:

dzieci do lat 15 powinny siedziec na stronach zigzapa lub cartoon network tutaj jest
duzo wulgarnych tresci :P , np.wojny "fanboyów" i inne takie od 15 moga wejsc za drobna
oplata :P

Musze sie nie zgodzić.Na gram.pl mogą być dzieciaki ale od lat min.12 a nie dziewięciolatki które nie wiedzą o co chodzi w forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:03, arabik napisał:

dzieci do lat 15 powinny siedziec na stronach zigzapa lub cartoon network tutaj jest
duzo wulgarnych tresci :P , np.wojny "fanboyów" i inne takie od 15 moga wejsc za drobna
oplata :P

To czemu nie siedzisz? W końcu nie masz jeszcze 15 lat chłoptasiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:54, gto65 napisał:

> dzieci do lat 15 powinny siedziec na stronach zigzapa lub cartoon network tutaj
jest
> duzo wulgarnych tresci :P , np.wojny "fanboyów" i inne takie od 15 moga wejsc za
drobna
> oplata :P
Musze sie nie zgodzić.Na gram.pl mogą być dzieciaki ale od lat min.12 a nie dziewięciolatki
które nie wiedzą o co chodzi w forum.


Nie rozumiem terminu "ograniczenie wiekowe" jeden może być dojrzały intelektualnie już w wieku 10 lat, a inny przez całe życie dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:54, gto65 napisał:

Musze sie nie zgodzić.Na gram.pl mogą być dzieciaki ale od lat min.12 a nie dziewięciolatki
które nie wiedzą o co chodzi w forum.

Hmm... Bym polemizował, bo to zależy od typu osoby. Ograniczenia wiekowe są idiotyczne, bo wiek w głównej mierze tylko odpowiada za cechy fizyczne, nie musi zaś być od tych umysłowych. Wielu dorosłych nawet ludzi nie potrafi się zachować na forach czy znać nawet podstawy etykiety(w realnym życiu), tylko bluzgać przekleństwami na prawo i lewo, wychowanie świadczy o człowieku.

Nawet w podstawówce zawsze istnieją jakieś inteligentne małolaty, z którymi przyjemniej się koresponduję, niźli z tymi w swoim wieku, którzy tylko o używkach w większości przypadków myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom gramu spada?

To nie jest uwarunkowane tym, że spada średnia wieku przeciętnego gramowicza. Spada średnia poziomu inteligencji, kultury i ogólnie zachowania... polska (i nie tylko polska) za bardzo się rozbestwiła w ostatnich latach, i wyżywać przychodzą się na forach, bo tu mogą wszystko :/

A i nie zawsze po stylu pisania można rozpoznać wiek piszącego... analizując mój styl można stwierdzić, że jestem niewyżytym forumowo 12-sto latkiem, a tak nie jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PEGI to jedno, a jest coś takiego jak prawo.. Niektóe produkty (MP4, telefon, GRY) nieletni powinni kupować za zgodą i świadomością rodzica i jego pośrednictwem :)

Był o tym program :P To tyle.

A taki 12 latek nie może kupić GTA IV tak czy siak (PEGI).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 14:20, Telomo napisał:

PEGI to jedno, a jest coś takiego jak prawo.. Niektóe produkty (MP4, telefon, GRY) nieletni
powinni kupować za zgodą i świadomością rodzica i jego pośrednictwem :)

Był o tym program :P To tyle.

A taki 12 latek nie może kupić GTA IV tak czy siak (PEGI).

Tak, tylko prawa trzeba przestrzegać, a z tym jest problem. Otóż ile ja razy widziałem jak dzieciaki w wieku 10-12 lat kupowały gry i nie tylko, które mają ogramiczenie 18+. Sprzedawcy oczywiście nie reagują, tylko te produkty małolatom dają, bo, wiadomo, najważniejszy dla sklepów jest zysk, a nie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że sprzedawcy mają rozkazy z góry żeby to sprzedawać albo sami nie wiedzą (mój kolega DO TEJ PORY jest święcie przekonany, że oznaczenia PEGI to ilość punktów przyznane grze...).

W Holandii moich braci pytali o dowód jak kupowali MGS2 :P

Ale był... był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda - Pegi nie są egzekwowane w Polsce. Jeżeli chodzi o poprawienie jakości wypowiedzi na gram.pl to uważam, że z treścią merytoryczną jest trudno walczyć, ponieważ moderator nie jest w stanie czytać każdego posta, ale warto by było uświadamiać wszystkich użytkowników o bardzo fajnej opcji w Mozilla Firefox jaką jest podkreślanie błędów ortograficznych oczywiście pojawiają się tam także sugestie prawidłowych wyrazów. Jeżeli ktoś używa innej przeglądarki, warto przekopiować swój tekst to worda i sprawdzić prawidłowość. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 16:34, Bezimienny1993 napisał:

Tak to prawda - Pegi nie są egzekwowane w Polsce. Jeżeli chodzi o poprawienie jakości
wypowiedzi na gram.pl to uważam, że z treścią merytoryczną jest trudno walczyć, ponieważ
moderator nie jest w stanie czytać każdego posta, ale warto by było uświadamiać wszystkich
użytkowników o bardzo fajnej opcji w Mozilla Firefox jaką jest podkreślanie błędów ortograficznych
oczywiście pojawiają się tam także sugestie prawidłowych wyrazów. Jeżeli ktoś używa innej
przeglądarki, warto przekopiować swój tekst to worda i sprawdzić prawidłowość. :-]


No właśnie :P Jak widzę, Tobie też zdarza się pisać zamiast "do" to angielski wyraz "to" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arabikiem. Ja tam niewiem czy to ma jakies wiekrze znaczenie co mam napisane pod nickiem lecz " dzieciaki mogą narobic niezłego szajsu" jak niewiedzą co to za stronka i poco na niej są i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzą stronę z obrazkami gier to odrazu prubóją klikać co popadnie byle w to pograć. Jak im nie wychodzi to niech sobie posiedzą na mniej skomplikowanych stronkach takich jak gry.pl albo miniclip.pl i takie tam ...peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:12, Sweet16 napisał:

Jak widzą stronę z obrazkami gier to odrazu prubóją klikać co popadnie byle w to pograć.
Jak im nie wychodzi to niech sobie posiedzą na mniej skomplikowanych stronkach takich
jak gry.pl albo miniclip.pl i takie tam ...peace


A ty spróbuj kliknąć dwa razy (albo więcej) na: słownik ortograficzny i opcję EDYTUJ POST!

A tak przy okazji: sądząc ze stylu pisania sam jesteś dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję twojego rozumowania... sądzisz że jestem dzieciakiem , pokaż się z jakiejś strony bym ciebie uważał za doroślejszego a nie bachora bo w tej chwili mogę uważać cię za dziwnego. Widzę że się nie rozumiemy ale szanuję cię i postaram się pisać poprawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 18:57, Sweet16 napisał:

Nie czaję twojego rozumowania... sądzisz że jestem dzieciakiem , pokaż się z jakiejś
strony bym ciebie uważał za doroślejszego a nie bachora bo w tej chwili mogę uważać cię
za dziwnego. Widzę że się nie rozumiemy ale szanuję cię i postaram się pisać poprawnie
:)


Hmm... w pewnym sensie jestem dzieckiem ale nie jestem, albowiem jestem z grupy wiekowej 15+ :P

A sądzę, że jesteś dzieciakiem albowiem błędów walisz co niemiara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnych sprawach uważam się za dzieciaka ale raczej nim nie jestem. Przyznam się że z głową to ja za bardzo nie piszę , byle na temat... ale jak już mówiłem więcej błędów nie będzie... pozdro Telomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czasem zachowuje się jak gówniarz, robię rzeczy, które wydają mi się potem głupie i/lub gówniarskie, ale ogólnie czuję, że nie jestem jeszcze w pełni dojrzały i odpowiedzialny - cóż, urok dorastania ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować