Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - znamy wymagania sprzętowe

127 postów w tym temacie

Wymagania są nawet ok, w Crysisa gram na średnich detalach, ale rozdziałka 800x600. Czyli w Far Cry 2 może se pogram na jakiejś sensownej rozdzielczości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ktoś!
Jeśli chodzi o Core 2 Duo Family to odpowiedź jest dziecinnie prosta.Nie chodzi tu wcale o jakiś nowy procek,tylko o rodzinę procesorów Core 2 Duo.Family=rodzina hahaha XD trzeba myśleć trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Ubisoft za optymalizację. Inni twórcy niech się od Was uczą :-).
W takim wypadku powinienem udźwignąć tę grę prawie na max (niestety mam tylko GF8600GT, ale zawsze można zmniejszyć cienie czy coś heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że dość dziwne wydają mi się postu typu "Crysis mi poszedł na średnich, to FCII pójdzie na wysokich". Silnik tego pierwszego (CryEngine 2) był i pozostaje niezoptymalizowanym szmelcem (pozostaje wierzyć, że sytuację tą zmieni Warhead). Far Cry II będzie działał na Dunia Engine, który (o ile mi wiadomo) nic wspólnego z tym Crytek''owskim nie ma. Imho należy ten drugi ''przetestować'', bo wymagania sprzętowe nie są do końca wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wymagania są prawdziwe a wątpie w minimalnych tylko 1GB ram-u to powinien mi pociągnąć i to zajebiście bo kupie se 4GB ramu, procek dwurdzeniowy 3,16GHz(częstotliwość taktowania ale to wiecie) i grafe 1GB hehe
i Crysis jak se kupie i FC2 bedzie mi chodził miodzio a i tak już sie zakochałem w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, takich wymagań sie spodziewałem, dobrze, że zaopatrzyłem sie w nowego kompa, teraz na pewno mi pójdzie. Coraz bardziej nie moge doczekać sie tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:43, janek1312 napisał:

Wymagania są super spodziewałem sie dużo wyższych . tylko ten procesor mnie gnebi tam
pisze ze minimalne to 3.2 a ja mam core 2 duo E8400 taktowane 3.0GHz to znaczy ze bede
musiał podkrecic??


Tak sie zastanawiam cy ty naprawde jesteś taki niedoinformowany czy tylko chcesz sie kompem pochwalić. Pentuim4 3 .2 Ghz:P Ty masz jeden z najmocniejszych procesorów(C2D) na rynku więc nie udawaj głupa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:50, Aragloin napisał:

No, jesli wygram tego topa z konkursu to sobie nawet w średnich detalach spokojnie pogram.
xD


FC2 ma małe wymagania. Na minimalnych to chyba jak Crysis będzie wyglądać. Ehhh czy mozna robić ładniejsze gry? kiedy ten rozwój grafiki sie zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że zarówno minimalne jak i zalecane wymagania tej gry nie okazały się aż tak wysokie. Jak dobrze pójdzie to gra bez większych problemów powinna mi działać na wysokich ustawieniach graficznych. Już się nie mogę doczekać premiery , aby przetestować te wymagania w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 18:15, Sebat1 napisał:

Całe szczęście że zarówno minimalne jak i zalecane wymagania tej gry nie okazały się
aż tak wysokie.


Na Twoim miejscu aż tak bardzo bym sie jeszcze nie cieszył z tego co oni napisali na ten temat. Jestem przekonany, że w praktyce nie będzie to wszystko wyglądało tak różowo. Ot taki chwyt marketingowy twórców FarCry''a 2 żeby jak najwięcej graczy pozamawiało ten tytuł jeszcze przed premierą gry. Choć oczywiście chciałbym żeby to info sie potwierdziło, ale zalecana karta graficzna GeForce 8600GTS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować