Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - znamy wymagania sprzętowe

127 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 20:28, Farien napisał:

Nie kupiłem Visty bo mi już kasy nie starczyło. Ale w niedalekiej przyszłości kupię!

Komputer wypasik, ale windows piracki zapewne,bo... kasy już niestarczyło... takie tłumaczenie to se mozesz w między bajki wsadzić.

A co do wymagań to spoko, jak Crysis mi chodzi na High w rozdziałce 1280x720, to Far Cry 2 ruszy bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:37, madfrog napisał:

W FC 2 nie będzie tak, że cały świat będzie się ładował za jednym zamachem... Ładowanie
trwało by chyba ze 2 h. Tutaj chodz o to, że ładowanie kolenych terenów będzie miało
miejsce w czasie rzeczywistym...


Caly teren nigdy by sie nie zaladowal, kompy sa za slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:31, Farien napisał:

Uważam tak samo madfrog''u nareszcie ktoś normalny sie znalazł. ;)


raczysz sugerować że z tymi fajansiarskimi nic nie wnoszącymi postami normalny jesteś ty? napisz coś konstruktywnego, a nie przepisujesz na forum specyfikacje swojego, co by tu nie mówić dziwnego kompa.. kupujesz Quada i 9800GX2 a nie stać cie na system?? albo łżesz, albo jakiś debil składał ci komputer.. no i kto za to płacił? xD ..jeszcze jedno: to retoryka, nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w Crysis na "High" mam 20-30 klatek na sekundę. Czy to istotne? Taki sprzęt to teraz standard każdego szanującego się gracza. I ciesze się, że rok po kupieniu GF8800 GTS 640MB wszystkie gry chodzą mi na najwyższych detalach bez zacinania. Może ten rok też taki będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:37, madfrog napisał:

W FC 2 nie będzie tak, że cały świat będzie się ładował za jednym zamachem... Ładowanie
trwało by chyba ze 2 h. Tutaj chodz o to, że ładowanie kolenych terenów będzie miało
miejsce w czasie rzeczywistym...


i o to mi chodziło.. więc wyobraź sobie co sie dzieje na ekranie w takiej sytuacji gdy masz taką a nie inną specyfikacje kompa.. niezły bajzel po prostu :/

i używaj opcji odpowiedz, bo ciężko skojarzyć do kogo pijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będą 2x większe :-p może na średnich pociągnąłbym tą grę... al czy warto kupować ja dla średnich.. trzeba zbierać na kompa nowego.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deuser co się tak czepiasz Farien''a?? Czy Ty naprawdę uważasz, że Vista jest niezbędna by Far Cry wyglądał obłędnie?? IMO na DX9 też będzie prezentował sięł naprawdę solidnie... A jeżeli Farien kupując taki komputer nie chce mieć do czynienia z Vistą to tylko i wyłącznie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:48, deuser napisał:

> W FC 2 nie będzie tak, że cały świat będzie się ładował za jednym zamachem... Ładowanie

> trwało by chyba ze 2 h. Tutaj chodz o to, że ładowanie kolenych terenów będzie miało

> miejsce w czasie rzeczywistym...

i o to mi chodziło.. więc wyobraź sobie co sie dzieje na ekranie w takiej sytuacji gdy
masz taką a nie inną specyfikacje kompa.. niezły bajzel po prostu :/

i używaj opcji odpowiedz, bo ciężko skojarzyć do kogo pijesz


Taka akcja z wczytywaniem obszarów w czasie rzeczywistym była np w Gears of War, ale na mniejszą skalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:50, madfrog napisał:

Deuser co się tak czepiasz Farien''a?? Czy Ty naprawdę uważasz, że Vista jest niezbędna
by Far Cry wyglądał obłędnie?? IMO na DX9 też będzie prezentował sięł naprawdę solidnie...
A jeżeli Farien kupując taki komputer nie chce mieć do czynienia z Vistą to tylko i wyłącznie
jego sprawa.


opcja odpowiedz.. dostępna po prawej górnej stronie posta gramowicza któremu odpowiadasz ;]

nie czepiam się, po prostu wymieniam opinie :]
no i gdzie napisałem że niezbędne jest posiadanie Visty by cieszyć się ładną grafiką? idzie o sens zakupu takich komponentów jakie wymienił. gość wydał ponad półtora tysiąca na samą kartę graficzną, do tego jakieś 700 zeta na procesor i nie starczyło mu na system?? to z miejsca podchodzi pod jakąś ściemę, a jak nie ściemę to z pewnością głupotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:04, deuser napisał:

> Deuser co się tak czepiasz Farien''a?? Czy Ty naprawdę uważasz, że Vista jest niezbędna

> by Far Cry wyglądał obłędnie?? IMO na DX9 też będzie prezentował sięł naprawdę solidnie...

> A jeżeli Farien kupując taki komputer nie chce mieć do czynienia z Vistą to tylko
i wyłącznie
> jego sprawa.

opcja odpowiedz.. dostępna po prawej górnej stronie posta gramowicza któremu odpowiadasz
;]

nie czepiam się, po prostu wymieniam opinie :]
no i gdzie napisałem że niezbędne jest posiadanie Visty by cieszyć się ładną grafiką?
idzie o sens zakupu takich komponentów jakie wymienił. gość wydał ponad półtora tysiąca
na samą kartę graficzną, do tego jakieś 700 zeta na procesor i nie starczyło mu na system??
to z miejsca podchodzi pod jakąś ściemę, a jak nie ściemę to z pewnością głupotę xD


Może nie chciał się pakować w nowy system (bugi i te sprawy). Ale wchodzimy tu w fazę domysłów... Dobra, jego komp, jego życie... Niech chłopak robi co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra teoretycznie mój sprzęt z C2D E4500 (2.2GHz), 8800GT 512mb i 2GB RAM''u na czele zjada FC 2 na śniadanko. No chyba, że coś pójdzie nie tak i zepsują optymalizację kodu w co szczerze wątpię. Kiedy pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:04, deuser napisał:

idzie o sens zakupu takich komponentów jakie wymienił. gość wydał ponad półtora tysiąca
na samą kartę graficzną, do tego jakieś 700 zeta na procesor i nie starczyło mu na system??
to z miejsca podchodzi pod jakąś ściemę, a jak nie ściemę to z pewnością głupotę xD

Dokładnie mam takie samo zdanie, gość kupoje komp full wypas a na system nie starcza, to jest conajmniej śmieszne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:09, madfrog napisał:

Może nie chciał się pakować w nowy system (bugi i te sprawy). Ale wchodzimy tu w fazę
domysłów... Dobra, jego komp, jego życie... Niech chłopak robi co chce...


tylko niech nie zaśmieca forum postami typu że ma myszkę czy monitor.. jedni się z tego śmieją a innym robi się przykro że nie stać ich na taki czy inny sprzęt :/ jak się ktoś chce chwalić swoim komputerem to niech walnie to w podpisie w poście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania dość standardowe, nie ma czym się podniecać, to nie jakiś zaawansowany silnik, by wymagania sprzętowe wciskały w fotel, a jedynie podrasowany , wcześniej użyty w GRAW 2 silniczek graficzny i tyle…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:16, deuser napisał:

> Może nie chciał się pakować w nowy system (bugi i te sprawy). Ale wchodzimy tu w
fazę
> domysłów... Dobra, jego komp, jego życie... Niech chłopak robi co chce...

tylko niech nie zaśmieca forum postami typu że ma myszkę czy monitor.. jedni się z tego
śmieją a innym robi się przykro że nie stać ich na taki czy inny sprzęt :/ jak się ktoś
chce chwalić swoim komputerem to niech walnie to w podpisie w poście ;p


Jakieś aluzje? :P Może uważa, że jego super myszka sprawi, że gra będzie szybciej chodziła :P I masz rację, że te posty są "troszeczkę" irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować