Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Wszystko ładnie pięknie, miło przeczytać o update, kilku języukach wybieranych z menu gry

ale kiedy plik ER będzie na FTP?? bo do 18 września jeszce dłuuuugo a juz bym sobie pograł:)

Kupić zapewne kupie, ale juz mnie rączki świeżbią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw czy w skład tego darmowego patcha do ściągnięcia będzie wchodzić też inne materiały z edycji rozszerzonej (muzyka np. w formacie mp3, dodat. filmiki itp). Bo jeśli tak to chyba sobie ściągnę te 9GB, a jeśli nie to chyba zrobie z kumplami zrzutkę na 1 patcha na dvd i się podzielimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... czyli obnizka do 14,9 zl nie obejmuje zarejestrowanych posiadaczy wiedzmina EK? bo z tego, co widze, na to wychodzi... phi :/

* ups. moj blad. przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:05, wikking napisał:

A ja jestem ciekaw czy w skład tego darmowego patcha do ściągnięcia będzie wchodzić też
inne materiały z edycji rozszerzonej (muzyka np. w formacie mp3, dodat. filmiki itp).
Bo jeśli tak to chyba sobie ściągnę te 9GB, a jeśli nie to chyba zrobie z kumplami zrzutkę
na 1 patcha na dvd i się podzielimy ;)

tak, tam jest to wszystko i dlatego ma to 9gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:13, Cirian napisał:

Tia... czyli obnizka do 14,9 zl nie obejmuje zarejestrowanych posiadaczy wiedzmina EK?
bo z tego, co widze, na to wychodzi... phi :/


Dal posiadaczy zwykłej też. Naucz się czytać ze zrozumieniem...

PS: Przestańcie się czepiać że z przesyłką drogo bo przecież to ma być w zwykłych sklepach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję postoję, to żadna alternatywa 9gb albo kup. Ściągał bym to...długo delikatnie mówiąc, a nie przelewa mi się żeby wywalić 30zl na dodatki, które po kupieniu oryginału powinienem jednak otrzymywać, bo od czegoś jest ten magiczny przycisk w menu startowym "Sprawdź aktualizacje". Widać, że to zwykły pic, bo aktualizacje są, ale kto je tak naprawdę ściągnie. Jak kogoś stać na dobre łącze, stać go na wydanie 30zł. Wspaniały "Gest"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:25, Generał-Lee napisał:

Ja dziękuję postoję, to żadna alternatywa 9gb albo kup. Ściągał bym to...długo delikatnie
mówiąc, a nie przelewa mi się żeby wywalić 30zl na dodatki, które po kupieniu oryginału
powinienem jednak otrzymywać, bo od czegoś jest ten magiczny przycisk w menu startowym
"Sprawdź aktualizacje". Widać, że to zwykły pic, bo aktualizacje są, ale kto je tak naprawdę
ściągnie. Jak kogoś stać na dobre łącze, stać go na wydanie 30zł. Wspaniały "Gest"


Jak napisałem wyżej można kupić w zwykłym sklepie za 20zł. No a zresztą jak tak dużo dodali i naprawili to chyba musi to ważyć. Możliwe też że zrobią to w jakiś partach. Po 100mb np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:25, Generał-Lee napisał:

"Sprawdź aktualizacje". Widać, że to zwykły pic, bo aktualizacje są, ale kto je tak naprawdę
ściągnie. Jak kogoś stać na dobre łącze, stać go na wydanie 30zł. Wspaniały "Gest"

aktualizacjie to sa patche ktorych wyszlo juz 3 a to ma 9gb bo tam jest muzyka, filmy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:05, wikking napisał:

A ja jestem ciekaw czy w skład tego darmowego patcha do ściągnięcia będzie wchodzić też
inne materiały z edycji rozszerzonej (muzyka np. w formacie mp3, dodat. filmiki itp).
Bo jeśli tak to chyba sobie ściągnę te 9GB, a jeśli nie to chyba zrobie z kumplami zrzutkę
na 1 patcha na dvd i się podzielimy ;)


Wątpię. znająć życie, do ściągnięcia będzie tylko patch "techniczny". Muzyka na pewno będzie dodatkowo płatna. A wogóle to wszystko powinno być inaczej zorganizowane. Powinien być też do kupienia sam patch "techniczny" na płycie w kopercie z logiem Wiedźmina, powiedzmy za 5zł. Sprzedaż w MM, Empik, saloniki prasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:17, Mediv napisał:

Dla tych, co nie kupili jeszcze Wiedźmina a mają zamiar - pozycja idealna. Dla innych
(w tym mnie) to czysty bezsens...


Zgadzam się! Dla tych, co już mają Wiedźmina EK, CDP powinien wysłać pocztą płyty z patchem. A tak na marginesie, to płyta z patchem powinna być opakowana w zwykłą papierowoą kopertę z logiem Wiedxmina i być dostępna za 5zł w MM, empikach czy salonach prasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:29, Arczir2d2 napisał:

patch zajmuje 9GB? 0.o OMG....
chyba raczej ściągnę patch, nie widzę sensu płacić za to... mam tylko nadzieję że będzie
można pobrać np. FlshGet''em z możliwością wznawiania pobierania, bo przy moim łączu
to musiałbym mieć kompa odpalonego baaaardzo dłuuugo... :D


No masz rację. ciekawe czy 9GB zmieści się na płytę DVD double layer, bo na głupiego patcha nie będę przecież kupował blu raya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:58, Yondaime napisał:

kupić kupię ale nie obraziłbym się gdyby posiadaczom EK wysłali za darmo zestaw poszerzający

Myslisz identycznie jak ja. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować