Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Powiem ze zgadzam się z LIZZU. Dlaczego mam dopłacać za coś takiego 20zł, bądź 14? W dniu kupienia wiedźmina kupywałem full gotową grę, w czasopismach dostawały wysokie noty, na serwisach dostawały wysokie noty, nic tylko kupować. Jak się potem okazało, z wiedźmina wyszedł wielki shit, któy potrzebuje potwora żeby dało się na nim dobrze grać, nie powiem 45 godzin przegrałem z czego większość to czasy łądowania lokacji(doszedłem do bagien, z tego zadnej przyjemności nie miałem), potem dowalili cutscenki w full detalach na żywo, to mój komputer dostawał zadyszki. Jak na komputer który spełnia wymagania gry to coś nie tak prawda? I tu nie o to chodzi, bo ja mógłbym tydzien ściągać tego patcha, ale nie wiem czy ma to jakikolwiek sens? Jeśli ten patch również okaże się złudną nadzieją a rachunek za prąd wyleci w góre jak strzała? Wiem ze macie mamusie i tatusia którzy kupią wam patcha do gry, ale ja nawet nie mam 20zł nie licząc nawet ksoztów przesyłki, kiedy zarabia się 900zł miesięcznie 370zł idzie na sam oprąd doliczając resztę rachunków wychodzi ponad 900zł,kiedy człowiek se ręce od 30lat urabia w pieprzonym zakłądzie i gówno z tego ma jeszcze jedzie na debetach, a żebym sobie musiał kupić jakąś grę to kupiłem za urodzinowe pieniądze których już też defacto nie mam i nigdy nie miałem. Więc nie pierdo&lcie głupot bo za 32zł to ja przez 2 dni mogę wyżyć. Widać gry to hobby dla bogatych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 16:56, LIZZU napisał:

pozwol DEBILU ze odpowiem na twoim ŻAŁOSNYM poziomie DEBILU z ciemnogrodu.


Jesli nie umiesz dyskutowac na forum to nie dyskutuj. I zapoznaj sie z regulaminem forum. Teraz bedzie degrad -2, a jesli takie odzywki beda sie powtrazac to nastepnym razem bedzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niektórych naprawdę nie rozumiem. Kupujecie sobie gry za 99 złotych wzwyż, a nie stać Was na zakup Update''a za 2 dyszki? Ja mam w miarę szybkie łącze ( 3 MB- 6MB), ale nie mam zamiaru ściągać, bo zajmie mi to tylko czas i łącze, wole zakupić, bo 20 zł to niedużo, a i zawsze coś w pudełeczku mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że za przesyłkę update''u nie można zapłacić wPLNami (przynajmniej ja nie widzę tej opcji). Zwiększa to trochę koszt zamówienia tego patcha, ale nie wyobrażam sobie ściągania 9 GB danych z serwerów CDP. Dodatkowo mam łącze 512 kilobitów/s, więc ściągałby się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakby nie dali możliwości kupienia tego update to by te same osoby marudziły, że mogą tylko ściągać 9GB chociaż wolałyby zapłacić i postawić to sobie na półeczce.. chore. Ja tam z oferty skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:01, dark master napisał:

A jakby nie dali możliwości kupienia tego update to by te same osoby marudziły, że mogą
tylko ściągać 9GB chociaż wolałyby zapłacić i postawić to sobie na półeczce.. chore.
Ja tam z oferty skorzystam.

a wlascicie ek kupia i bede miac 2x to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tą płytką aktualizacyjną za 19.90. Na pewno skorzystam. Barwo :)
teraz pomarudze :D
choć osobiście wolałby samego dvd''ika z patchem za 10 zł bez zbędnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:25, TobiAlex napisał:

Niestety, ale LIZZU ma dużo racji. Rok temu kupowaliśmy grę za 79,99 zł. Dziś "musimy"
dokupić update, że 20 zł, natomiast nowi gracz kupują od razu zaktualizowaną grę także
za 79,99 zł. Można oczywiście pobrać z netu, ale to przecież nie to samo.


Takie prawa rynku. Nikt jakoś nie ma pretensji do producentów sprzętu, że dziś za 300 zł można kupić kartę o wiele lepszą niż pół roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:17, VooDooofour napisał:

Więc nie
pierdo&lcie głupot bo za 32zł to ja przez 2 dni mogę wyżyć. Widać gry to hobby dla bogatych...


Gry tak jak każde inne hobby wymaga pewnych poświęceń. Dla jednych mniejszych dla innych większych. Przykro mi to pisac, ale skoro Cie nie stac (a z tego co piszesz wlasnie to mozna wywnioskowac) to nie jest to hobby dla Ciebie.
Moge jedynie zaproponowac abys gry pozyczal od znajomych zamiast kupowac. I koszty mniejsze i frustracji mniej jesli tytul Cie nie zadowoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman
jesli nie umiesz moderować to sie naucz. bo nie mi powinienes to wlepic tylko osobie która wyzwala od tych wlasnie ''debili'' itp mase graczy. ja to tylko mu uwydatnilem zeby zauwazyl jakie to ''miłe''. żałosne. jak nie przeczytales wszystkiego to nie udzielaj sie póki nie tego nie ogarniesz bo powinienes ukarać osobą która PIERWSZA zwyzywała ludzi a nie tę która jej odpowiedziała. moze i ja mam -2 degrad ale Ty masz jakieś -10 do sprawiedliwosci i spostrzegawczosci. pfffffffff... ''moderator''.
PS. pomijam juz fakt ze ów gracz przeprosił jesli kogoś uraził a i ze mną doszedł do porozumienia wiec co sie po czasie wtrącasz i to jeszcze NIESPRAWIEDLIWIE.
howgh.

> Ja tam niektórych naprawdę nie rozumiem. Kupujecie sobie gry za 99 złotych wzwyż, a nie
> stać Was na zakup Update''a za 2 dyszki?

stać. a ja naprawde nie rozumiem ze w kółko powtarzacie to samo jak sie tłumaczy ze NIE O TO CHODZIIIII :]
i kolejny przykład

> Nikt jakoś nie ma pretensji do producentów sprzętu, że dziś za 300
> zł można kupić kartę o wiele lepszą niż pół roku temu.

co to ma do rzeczy? serio, znudzilo mi sie pisanie po raz 7 tego samego. nie chodzi o to ze SAM PRODUKT POTANIAŁ PO CZASIE ! tylko o to ze ZA DARMO jest do niego dołaczone cos NOWEGO za co reszta musi placic. dżizzassssss :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:55, LIZZU napisał:

jak nie przeczytales wszystkiego to nie udzielaj
sie póki nie tego nie ogarniesz bo powinienes ukarać osobą która PIERWSZA zwyzywała ludzi
a nie tę która jej odpowiedziała.


Sprawa pierwsza - proba obrazania Moderatora to raczej niezbyt fajny pomysl, dlatego nim cokolwiek napiszesz zastanow sie tak co najmniej z trzy razy, albo bedzie BAN. Tak sie akurat przez przypadek sklada, ze te dyskusje sledze od samego poczatku i przejrzalem sie temu co zaszlo.

Dnia 11.08.2008 o 13:55, LIZZU napisał:

PS. pomijam juz fakt ze ów gracz przeprosił jesli kogoś uraził a i ze mną doszedł do
porozumienia wiec co sie po czasie wtrącasz i to jeszcze NIESPRAWIEDLIWIE.


Mnie interesuje to co zaszlo na forum. I mam prawo zainterweniowac w czasie, ktory jest dla mnie wygodny, a nie dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:55, LIZZU napisał:

co to ma do rzeczy? serio, znudzilo mi sie pisanie po raz 7 tego samego. nie chodzi o
to ze SAM PRODUKT POTANIAŁ PO CZASIE ! tylko o to ze ZA DARMO jest do niego dołaczone
cos NOWEGO za co reszta musi placic. dżizzassssss :]

słuchaj, od marca wiadomo, co będzie w ER Wiedźmina, jeśli coś sobie kupiłeś PO tym czasie, twój pech.
jakoś nie słyszę narzekań, że do SuperSellera dorzucają poradniki z GOLa, które X miesięcy przed wydaniem gry w SS ktoś kupił za te 10 złotych. to jest oczywiste, że rzeczy tanieją, że dorzuca się coraz więcej za coraz mniejszą kwotę.
Wiedźmin ER kosztuje 99 [79] złotych. O ile dobrze pamiętam, pierwotna wersja też tyle kosztowała. A jak nie chcesz tyle płacić, kup za 20 upgrade. Albo ściągnij. Za darmo. I nagraj sobie na płytki. Nie bardzo rozumiem twoje rozgoryczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 14:05, Wojman napisał:

Sprawa pierwsza - proba obrazania Moderatora to raczej niezbyt fajny pomysl,


alez ja Cie nieobrażam. ja Cie UŚWIADAMIAM, bo najwyraźniej przegapiłeś rozmowę PRZED postem, w którym mnie zacytowałeś, a w którym ja posłużyłem sie tylko i wyłącznie zwrotami (debil, ciemnogród :]) którymi ów kolega obraził resztę.

Dnia 11.08.2008 o 14:05, Wojman napisał:

Tak sie akurat przez przypadek sklada, ze te dyskusje sledze od samego poczatku i przejrzalem
sie temu co zaszlo.


Tym bardziej więc nie pokazałeś klasy, bo ja to ja. odpowiedziałem mu tak jak sobie na to zasłuzył obrażając innych graczy - w tym mnie. ale Ty jako mod powinienes mieć podejscie troche inne.

Dnia 11.08.2008 o 14:05, Wojman napisał:

Mnie interesuje to co zaszlo na forum. I mam prawo zainterweniowac w czasie, ktory jest
dla mnie wygodny, a nie dla ciebie.


wiec skoro Cie interesuje to co zaszło na forum to niech Cie też interesuje co było powodem takiej a nie innej odpowiedzi. jasne, moglem nic nie mowic, ale nie lubie jak ktos obraza graczy wyzywajac ich, wiec odwróciłem jego kartę w jego strone. dziecinne :]? mozliwe. ale miało swój powód który Ty jakoś przegapiłeś a jako mod nei powinienes.
teraz wyjdzie ze znow sie go czepiam wiec powtorze ze juz sobie wszystko z nim wyjasnilismy i doszlismy do kulturalnego porozumienia.

@szypek26
oj nie wazne juz, jak ktos nie chce to i tak nie zrozumie :] dziwie sie tylko ze kazdy tak sie bez słowa godzi na przepłacanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:32, LIZZU napisał:

oj nie wazne juz, jak ktos nie chce to i tak nie zrozumie :] dziwie sie tylko ze kazdy
tak sie bez słowa godzi na przepłacanie.

ja tam bym chciał zrozumieć (o co ci chodzi ^^)
dla mnie opcje są trzy:
1) ktoś kupuje ER jako swojego pierwszego Wiedźmina i wszystko OK
2) ktoś kupił już W., teraz mu pasuje zapłacić drugi raz za W. albo upgrade''a
3) ktoś kupił W., teraz nie chce płacić, więc ściąga z neta
więcej opcji nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo widzisz co by sie nie zrobilo i tak zawsze jest zle. CD Projekt odpowiedzial na prosbe graczy, ktorzy mowili, ze chcieliby mozliwosc zakupu dodatkowych elementow z Edycji Rozszerzonej - zle, bo trzeba 20 PLN zaplacic. Nie chcesz placic, a miec wszystkie elementy z Edycji Rozszerzonej? To sciagasz patcha z sieci za darmo i... tez zle, bo nie wszyscy maja internet, a jak maja to niezbyt szybki. Czyli i tak zle i tak nieobrze, po prostu nie da sie dogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:43, szypek26 napisał:

ja tam bym chciał zrozumieć (o co ci chodzi ^^)
dla mnie opcje są trzy:
1) ktoś kupuje ER jako swojego pierwszego Wiedźmina i wszystko OK


ooo, mało powiedziane - BARDZO OK :]

Dnia 11.08.2008 o 14:43, szypek26 napisał:

2) ktoś kupił już W., teraz mu pasuje zapłacić drugi raz za W. albo upgrade''a


o to to to .. ;) płacenie drugi raz za gre oczywiscie odpada -bezsens - chodzi o płacenie za upgrade. za ktory JA musze płacić. a osoba co kupuje Wiedzmina teraz juz nie. i tak np. Ciebie Wiedzmin kosztuje teraz 79 zł. (razem z DARMOWYM patchem ktory dostajesz fizycznie do ręki) a mnie 120 zł, bo nie dosc ze kiedys zaplacilem za gre wiecej (i to ROZUMIEM - wiec nie piszcie tego w kolko ze teraz gra jest tansza - to NORMALNE :) to jeszcze teraz musze doplacic za ''patcha'', zeby miec to samo. a dlaczego tylko ja musze doplacac? dlaczego nie jest tak ze jest wypuszczony wiedzmin w tanszej cenie ALE jak juz chce sie dodatek - sorry - rowouprawienie - gre kupiles taniej bo juz ilestam minelo - ale nowe przygody itp są NOWE i kazdy płaci za nie tak samo w tej samej formie (czyli ''namacanej'' :)

Dnia 11.08.2008 o 14:43, szypek26 napisał:

3) ktoś kupił W., teraz nie chce płacić, więc ściąga z neta


mało prawdopodobne przy takiej wielkosci patcha.
ja nie sciagne na bank. za duzo tego. w dodatku lubie miec cos na polce ;)
btw: czy te poprawki do wersji niemieckiej i ang są w TYM patchu? bo jesli tak - omg .. nie ma to jak zasmiecic dodatkowymi, zbędnymi dla polaka gigabajtami patcha do wersji polskiej.. bo chyba nikt z was po niemiecku grać nie będzie :]

@Wojman
tyle ze gracze prawdopodobnie nie spodziewali sie ze w momencie gdy bedą musieli doplacac za nowy update to ktos inny dostanie go za darmo w formie za jaką oni muszą płacić.. troche jednak brak tu konsekwencji ..
IMO powinni dać SAM update na półki i kto chce ten niech kupuje a kto chce niech sciaga. i SPOKO. nikt by sie o nic nie czepial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

o to to to .. ;) płacenie drugi raz za gre oczywiscie odpada -bezsens

dlaczego? jeśli ktoś chce, nie kupi, skoro go stać. 90 złotych to jeszcze nie jest majątek, a z tego co mi wiadomo, po okolicach Empików nie grasują watahy dresów, zmuszających ludzi do zakupu ER

Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

- chodzi o płacenie za upgrade. za ktory JA musze płacić. a osoba co kupuje Wiedzmina teraz juz nie. i tak

nie musisz. możesz ściągnąć. co, chciałbyś, żebyś dostał płyty z uprade''a pocztą za darmo? śmieszny jesteś...

Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

teraz musze doplacic za ''patcha'', zeby miec to samo. a dlaczego tylko ja musze doplacac?

nie musisz. masz wybór. możesz ściągnąć. za darmo!

Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

dlaczego nie jest tak ze jest wypuszczony wiedzmin w tanszej cenie ALE jak juz chce sie
dodatek - sorry - rowouprawienie - gre kupiles taniej bo juz ilestam minelo - ale nowe
przygody itp są NOWE i kazdy płaci za nie tak samo w tej samej formie (czyli ''namacanej''

przygody są do ściągnięcia za darmo. z czego jedna z nich już od paru miesięcy, więc najpierw się zorientuj, o czym mówisz

Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

@Wojman
tyle ze gracze prawdopodobnie nie spodziewali sie ze w momencie gdy bedą musieli doplacac
za update to ktos inny dostanie go w zestawie za darmo.. troche jednak brak tu konsekwencji

już od marca było wyszczególnione co będzie w ER, a od bodajże stycznia wszyscy i tak wiedzieli :P

Dnia 11.08.2008 o 14:57, LIZZU napisał:

IMO powinni dać SAM updade na półki i kto chce ten niech kupuje a kto chce niech sciaga.
i SPOKO. nikt by sie o nic nie czepial.

no to dają Upgrade, dają też ER. ktoś zmusza ludzi do kupowania ER?!!! logika jest twoją kiepską stroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować