Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 22:19, CBOOL22 napisał:

czy przygody "Cena Neutralności" i "Efekt uboczny" będą zdubbingowane?


Najprawdopodobniej tak, ponieważ wszystkie sekwencje dialogowe zostały nagrane ponownie :) A jak Redzi nas rozpieszczą to nawet w kilku wersjach językowych;)

EDIT: Więcej szczegółów na temat Edycji Rozszezonej na www CDP RED
http://www.thewitcher.com/community/pl/www/ee_update.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem o co sie lizzu czepia
gra kosztowala 100zl, staniala do 79, to teraz staniala do 59, a ze dodaja dodatki za 20zl to gra kosztuje 79zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:25, TobiAlex napisał:

Niestety, ale LIZZU ma dużo racji. Rok temu kupowaliśmy grę za 79,99 zł. Dziś "musimy"
dokupić update, że 20 zł, natomiast nowi gracz kupują od razu zaktualizowaną grę także
za 79,99 zł. Można oczywiście pobrać z netu, ale to przecież nie to samo.


Ale kolego tak jest ze wszystkim...co nowsza wersja gry, to po czasie i w sklepie będziesz kupował już "aktualną" wersję, a nie był zmuszany do patchowania po zakupie. I nie wiem skąd ta świadomość w was, że czujecie się oszukani ; d. Identycznie jak z samochodami, kupujesz w 2001 jakieś autko, a w 2005 wychodzi nowszy model z nowymi bajerami, a ty niestety musisz sobie te "nowsze bajery" dokupić JEŻELI jest możliwość zainstalowania sprzętu:P. A jak tak bardzo kogoś to boli, to niech sie powstrzyma zakupem na przyszłość odczeka rok - dwa lata i dopiero kupi :P proste.

ps. Zostawić kompa na dobę czy tam dwie i po problemie, patch jest , wasze grube (20 zł) jest w portfelu i ludzie są szczęśliwi.

Tak źle i tak źle. Ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... zarejestruje tu wiedźmina, jak tylko wyczesam te 24 zł bodajze(z pszesyłką) to kupie tego wiedźmina, ale odrazu mówię. Że jeśli to nic nie da, nie poprawi się wydajność to osobiście się wybiorę do studia CDPR i pizgnę im tym pudełkiem w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy newsa przeczytac...

Zamów zestaw Wiedźmin Update za 19,90 zł (a nawet 14,90 zł, o ile posiadasz zarejestrowaną grę Wiedźmin)!

Jak ma sie zarejestrowana gre Wiedzmin to mozesz wykorzystac 5 wpln i masz zestaw Wiedzmin Update za 14.90 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:05, Wojman napisał:

Jak ma sie zarejestrowana gre Wiedzmin to mozesz wykorzystac 5 wpln i masz zestaw Wiedzmin
Update za 14.90 PLN.

Ok - dzięki za info - jakoś musiałem to przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do newsa wkradł się błąd. Na oficjalnym forum zostało napisane:

Chciałbym zauważyć, że CD Projekt RED ani razu nie potwierdził informacji jakoby Patch zajmował 9GB.

Jak to napisał Terry Pratchett "Kłamstwo obiegnie świat trzy razy, zanim prawda zdąży włożyć buty."

Podstawowy Patch (jedna wersja językowa + pliki uaktualniające grę) będzie zajmował mniej niż 2GB. W tej chwili jeszcze nie wiadomo dokładnie ile, gdyż staramy się jak najbardziej skompresować te pliki.

Pozostałe elementy ER dostępne będą w paczkach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać sam, które elementy/języki chce ściągnąć, a których nie.


http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=15728.msg364742#msg36474 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:52, Michaelius napisał:

Kurcze czy my zyjemy w trzecim swiecie , zeby byla taka wojna z powodu kilku giga do
sciagniecia ?

Nie, ale za to żyjemy w świecie gdzie przeciętny gracz to rozdarty bachor któremu wiecznie mało, a przeciętny wydawca ma problemy sięgające od logistyki, przez polonicacje, po wydawanie patchy. Taki kraj... może i trzeci świat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły news. Bardzo miły. Do tej pory wstrzymywałem się z kupnem Wiedźmina - a to brak pieniędzy, a to mi się odechciało, a to wymagania...

Właśnie - jakie są wymagania Wiedźmina? Za nic nie mogę ich znaleźć, naprawdę. Bo nie wiem czy jest sens zamawiać, a oferta nad wyraz atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:52, Wayzin napisał:

Bardzo miły news. Bardzo miły. Do tej pory wstrzymywałem się z kupnem Wiedźmina - a to
brak pieniędzy, a to mi się odechciało, a to wymagania...

Właśnie - jakie są wymagania Wiedźmina? Za nic nie mogę ich znaleźć, naprawdę. Bo nie
wiem czy jest sens zamawiać, a oferta nad wyraz atrakcyjna.


Najważniejsze wymaganie - system operacyjny inny niż Vista. Jeżeli zapragniesz grać w Wieśka na Viście to prędzej ku....y dostaniesz niż skończysz grę. A, że CDP nie potrafi tego buga naprawić to umywa ręce i udaje, że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - ja póki co jadę na moim starym, dobrym XP-ku :P. Mam GeForce 7300, 1024 mb ramu i procesor Intela zdaje się, jednordzeniowy. Wymagania udało mi się dorwać w oficjalnym wątku o Wieśku i mam duże nadzieje, że chociaż pośmiga (albo chociaż podziała z rozsądną ilością FPSów :P) na moim sprzęcie, bynajmniej byłbym rozczarowany, gdyby tak nie było ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:05, Wojman napisał:

Jak ma sie zarejestrowana gre Wiedzmin to mozesz wykorzystac 5 wpln i masz zestaw Wiedzmin
Update za 14.90 PLN.


+ drugie 15 pln za koszty przesyłki :] to juz bardziej oplaca sie kupic w empiku za te 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:58, KrzysztofT napisał:

Najważniejsze wymaganie - system operacyjny inny niż Vista. Jeżeli zapragniesz grać w
Wieśka na Viście to prędzej ku....y dostaniesz niż skończysz grę. A, że CDP nie potrafi
tego buga naprawić to umywa ręce i udaje, że wszystko jest ok.

A to fascynujace odkrycie jakbym wiedzial to az z wrazenia bym czesciej zapisywal :D
A tak w nieswiadomosci skonczylem calosc na strasznej Viscie w dodatku x64 zaliczajac ze 3 zwiechy :D

A co do wymagan 7600gt do 1280x1024 nie wyrabial, na radku 2900 1920x1200 chodzi sensownie, mile widziany core2 @ 2.7 Ghz +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Athlona XP 2500+ (producent mówił, że na nim nie działa, i wspominał, że od 2800+ działa płynnie)
GF 6800 GS 256mb i 1GB ramu i Wiesiek mi na średnich płynnie chodzi a na maksymalnych sie odrobine przycina;)

Dodam, że mam ustawione na 1680 x 1050 (screen) i jakoś nie zauważyłem, żadnych przycięć ;)

Oczywiście systemik XP SP3

Tylko troche się lokalizacjie wczytują:(

20080812200844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:38, macned napisał:

Do newsa wkradł się błąd. Na oficjalnym forum zostało napisane:

Chciałbym zauważyć, że CD Projekt RED ani razu nie potwierdził informacji jakoby Patch
zajmował 9GB.

"niemniej nie chcąc pominąć niczyich gustów, firma CD Projekt udostępni ważący 9 GB patch aktualizujący Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej w sieci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:10, Shadow SSJ Warrior napisał:

mam Athlona XP 2500+
GF 6800 GS 256mb i 1GB ramu i Wiesiek mi na średnich płynnie chodzi a na maksymalnych
sie odrobine przycina;)

Dnia 12.08.2008 o 20:10, Shadow SSJ Warrior napisał:

Dodam, że mam ustawione na 1680 x 1050 (screen) i jakoś nie zauważyłem, żadnych przycięć
;)


cos mi sie wierzyc nie chce.. ODROBINE to sie mi przycina CZASAMI na full i 1280x960 na athlonie 3000+, 2GB Ram''u i GF7900GT .........................

wiec co dopiero na marnym6800gs ..

Dnia 12.08.2008 o 20:10, Shadow SSJ Warrior napisał:

Oczywiście systemik XP SP3


ktory jest jednym wielkim zbiorowiskiem błędów. połowa gier które chodziły na sp2 zaczeły na sp3 sie buntowac. z tego co mi wiadomo z mass effect tez są OGROMNE problemy na sp3.
ja zawierzylem niepochlebnym opiniom i zostalem przy sp2, po co zmieniac cos co jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobrze wiedzieć. Mi nie zależy jakoś szczególnie, by Wiesiek wyglądał oszałamiająco - byleby nie było jakichś niewyobrażalnych przycięć. Gra ma chodzić płynnie i tyle. Pewnie ustawię i tak na minimalne, ale ważne jest to, by cieszyć się grą, grafiką można, ale to przy okazji. Dzięki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 17:58, KrzysztofT napisał:

Najważniejsze wymaganie - system operacyjny inny niż Vista. Jeżeli zapragniesz grać w
Wieśka na Viście to prędzej ku....y dostaniesz niż skończysz grę. A, że CDP nie potrafi
tego buga naprawić to umywa ręce i udaje, że wszystko jest ok.


Bardzo ciekawe. Miałeś w ogóle doczynienia z Vistą czy jesteś po prostu kolejną uprzedzoną osobą do tego OS''u? Tak się składa, że posiadam wersje x64. Wiedzmina ukonczyłem, nie zaliczywszy żadnej zawiechy czy wyjścia do windy... A żeby nie offtopować to własnie złożyłem zamówienie na Update :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować