Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 20:53, lord0 napisał:

"niemniej nie chcąc pominąć niczyich gustów, firma CD Projekt udostępni ważący 9 GB patch
aktualizujący Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej w sieci."


Normalnie patch będzie zajmował 2-3GB, chyba, ze ściągnie się kilka wersji językowych (wtedy rzeczywiście może wzrosnąć do 9 GB). To, że udostępni plik 9 GB nie wyklucza, że udostępni wersję 2-3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 10:05, Wojman napisał:

Wystarczy newsa przeczytac...

Zamów zestaw Wiedźmin Update za 19,90 zł (a nawet 14,90 zł, o ile posiadasz zarejestrowaną
grę Wiedźmin)!


Jak ma sie zarejestrowana gre Wiedzmin to mozesz wykorzystac 5 wpln i masz zestaw Wiedzmin
Update za 14.90 PLN.


"firma CD Projekt udostępni ważący 9 GB patch aktualizujący Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej w sieci. Będą mogli go pobrać wszyscy posiadacze premierowego wydania Wiedźmina - i to zupełnie nieodpłatnie."


Ja to tego tylko nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:06, Astmatyk napisał:

"firma CD Projekt udostępni ważący 9 GB patch aktualizujący Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej
w sieci. Będą mogli go pobrać wszyscy posiadacze premierowego wydania Wiedźmina - i to
zupełnie nieodpłatnie."

Ja to tego tylko nie rozumiem


Bylo to juz tlumaczone wiele razy. Jesli chcesz to kupujesz zestaw Wiedzmin Update, a jesli nie chcesz to sciagasz patcha. Tak czy siak podstawowa edycja gry Wiedzmin zostanie upgradowana do Edycji Rozszerzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to sorki, nie doczytałem. Czyli, że ten zestaw update będzie miał jakąś fizyczną formę nawet. 9gb ściągania to przy moim łączu z tydzień :D Wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:43, Maciek2194 napisał:

EEe będzie update w sklepach? bo nie wiem czy zamawiać w preoderze

ja mam 1GB wiec w 24 h lub wiecej
Sorry....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moderator jak może to usunie źle nacisnąłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Najważniejsze wymaganie - system operacyjny inny niż Vista. Jeżeli zapragniesz grać w

Dnia 12.08.2008 o 17:58, KrzysztofT napisał:

Wieśka na Viście to prędzej ku....y dostaniesz niż skończysz grę. A, że CDP nie potrafi
tego buga naprawić to umywa ręce i udaje, że wszystko jest ok.


A to ciekawe co piszesz, naprawdę - fajnie się czyta takich bajkopisarzy :-) Powiem krótko: mam Vistę 32 bitową, "Wieśka" aktualnie kończę (jestem mniej więcej w połowie V aktu) - jak do tej pory były dwa zwisy (gram na najnowszym patchu) - poza tym absolutnie żadnych problemów, gra chodzi idealnie, więc nie wiem o jakim bugu mówisz.

Co do tematu wątku - jeśli będzie taka mozliwość to ściągnę tylko sam "update", jeśli nie - to zamówię sobie w sklepie, bo ściąganie 9 GB mi się nie uśmiecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób z CDP (nie wiem czy nie lepiej byłoby zadać je w innym wątku...), jak zostanie wydany update? Tak jak edycja rozszerzona Wiedźmina, czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:29, lord0 napisał:

> Mam pytanie do osób z CDP (nie wiem czy nie lepiej byłoby zadać je w innym wątku...),

> jak zostanie wydany update? Tak jak edycja rozszerzona Wiedźmina, czy jakoś inaczej?

http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/200808081252162935.jpg

No i widzę okładkę, a chcę dowiedzieć się jak to w środku wygląda, czy np. muzyka inspirowana grą jest w normalnym pudełku CD (tak jak w sklepach), czy w DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 12:26, kitek0101 napisał:

Mam pytanie do osób z CDP (nie wiem czy nie lepiej byłoby zadać je w innym wątku...),
jak zostanie wydany update? Tak jak edycja rozszerzona Wiedźmina, czy jakoś inaczej?


Przeczytaj newsa do konca, zobacz co w nim jest napisane. A dopiero pozniej zadawaj pytania. Przeciez wszystko jest wyjasnione i pokazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:54, LIZZU napisał:

cos mi sie wierzyc nie chce.. ODROBINE to sie mi przycina CZASAMI na full i 1280x960
na athlonie 3000+, 2GB Ram''u i GF7900GT .........................


Właśnie na full a ja gram na średnich;)

Dnia 12.08.2008 o 21:54, LIZZU napisał:

wiec co dopiero na marnym6800gs ..


No nie takim marnym, żebyś widział chłodzenie;D Im wydajnioejsze tym chip sprawniej pracuje:)

Dnia 12.08.2008 o 21:54, LIZZU napisał:

ktory jest jednym wielkim zbiorowiskiem błędów. połowa gier które chodziły na sp2 zaczeły
na sp3 sie buntowac. z tego co mi wiadomo z mass effect tez są OGROMNE problemy na sp3.


owszem;) nie dziala DMC4, CMR DIRT, EARTH 2160 :( Niektóre gry nie rozpoznaja zabezpieczen itp;p

@Wayzin

Gra jest wciągająca i warto w nia grać nawet na minimalnych;) zawsze kiedyś można powrócić gdy sie bedzie miało lepszy sprzęt :)

Mogli by się chłopaki z REDA pośpieszyć, z wydanie matcha a tu jeszcze ponad miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest skok na hajs... wiadomo ze fani kupią (ja mialem akurat na wiedzmina kupilem zagralem fajny nie powiem) ale ci co kupili wiedzmina to powinni dostac za free a nie 20 PLN- ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:08, nekromanta7 napisał:

Dla mnie to jest skok na hajs... wiadomo ze fani kupią (ja mialem akurat na wiedzmina
kupilem zagralem fajny nie powiem) ale ci co kupili wiedzmina to powinni dostac za free
a nie 20 PLN- ów


... i jeszcze z darmową dostawą i podziękowaniami od twórców, tak? Chcesz - ściągaj 2GB z internetu ZA FREE. Jak chcesz dodatkowo nowe pudełko, naklejki i inne gadżety - zamów Update. Nikt nie zmusza do zakupu. Ludzie! CDP przedstawił dodatkową alternatywę. A jeszcze narzekają...

Daj komuś palec, a weźmie całą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja Wiedźmina mniejsza o 7 GB

Po poniedziałkowej informacji, że darmowy update przerabiający podstawową wersję Wiedźmina na edycję rozszerzoną będzie miał objętość aż 9 GB, na forach zawrzało. Do tego stopnia, że CD Projekt zdecydował się na nowo rozpatrzyć sprawę planowanej łatki i postanowił podzielić aktualizację na kilka osobnych elementów.

Dzięki temu, decydując się na ściągnięcie patcha, będziemy mogli samodzielnie wybrać, o które opcje chcemy wzbogacić swoją kopię gry. Warianty, jakie zostaną udostępnione na oficjalnej stronie produktu i będą mogły być dowolnie łączone, przedstawiają się następująco:

* Uaktualnienie do gry wraz z edytorem D''jinni w wersji 1.0 i dwoma przygodami („Cena neutralności” oraz „Efekt uboczny”, obie zdubbingowane) – 2 GB;
* Dodatkowe wersje językowe gry – po 600 MB każda;
* Zawartość płyt z muzyką – po 150 MB każda;
* Filmy z płyty DVD „making of” – każda z wersji językowych po 1,5 GB.

Jak widać, do cieszenia się rozszerzonym Wiedźminem wystarczy ściągnięcie 2-gigabajtowego pliku, co z wcześniejszym planem wprowadzenia w obieg wyłącznie całego, 9-gigabajtowego, pakietu „update + dodatki”, brzmi znacznie rozsądniej. Ci, dla których 2 GB to wciąż za dużo, będą mogli kupić pudełkową wersję aktualizacji, która trafi do sklepów 19 września, równocześnie z Wiedźminem: Edycją Rozszerzoną, i będzie kosztować 19,99 zł.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42423


:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo wstrzymywałem się z kupnem Wiedźmina. A to modernizowało się sprzęt, grało się w Gothic''a 3 albo zacinało się w Neverwinter Nights 2. Mówiło się.. poczekam, poczekam.. ale Wiedźmin kusił, lecz nie zakupiłem gry. Mimo, że jestem wielkim "fanem". No cóż.. takie życie. Pewnie nie wiele jest takich osób. Co do kupna Edycji rozszerzonej.. myślę, że w najbliższym czasie zamówie i będe się cieszył nowym i "lepszym" Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jejku 15 zł to nie są jakieś wielkie pieniądze w zamian za to dostaje płytę z muzyką inspirowaną grą, 9 GB mniej ściągania oraz kolejne pudełeczko do kolekcji na półeczce :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować