Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 20:27, player000 napisał:

wcale nie czytałem tego newsa;P wystarczyły mi obrazki a to jest już sztuka:D

Powodzenia na maturze - jak juz do niej dotrzesz. Az dziw bierze, ze udalo ci sie egzaminy gimnazjalne zdac ogladajac tylko obrazki. Przeciez tam ani obrazkow nie ma, a same teksty sa dluzsze...


>>> Mistic
>. Według reklamy z CDA najnowszego pudełka z Wiedźmin Update będą dostępne we "wszystkich sklepach".
No to szafa gra :). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff... a już myślałem że te 20 zł będę musiał zapłacić za samo ściągnięcie patcha, ew. jakieś ubogie pudełko z płytą. Ale nie... CDP dobrze się spisał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wakacje mam to odpoczywam od myślenia, chyba mam takie prawo??

PS; skad wiesz że w liceum jestem (jest to prawda)??
PS2; <przechwalanie sie mode; on> oglądając obrazki w teście gimnazjalnym miałem 86pkt, i na tym poziomie mógłbym zdać podstawową maturę z fizyki (na szczęście tam jest dużo obrazków i wykresów) więc chyba nie jest ze mną tak źle
PS3; jak chcesz mi odpowiedzieć to napisz na gg(901712) żeby nie zaśmiecać forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9GB, to bardzo dużo i ściąganie zajmie naprawdę sporo czasu. A jesli ten patch ma być taki wielki, to powinien być do kupienia w Media Markt i w Empiku, powiedzmy za 5zł. Moim zdaniem, płytę DVD z patchem można spokojnie zapakować w papierową kopertę z logiem Wiedźmina. A jeśli chodzi o posiadaczy kolekcjonerek, to CDP nic na tym nie straci, że wyśle pocztą płytę z patchem. Wydawanie jakiegoś update w pięknym, dużym pudełku z dodatkowymi płytami jest zupełnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mi tam pasuje do tego czasu powinienem mieć upgrade kompa i może mi wreszcie pójdzie a że do tego będzie patch w pudle i od groma dodatków to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:42, Mistic napisał:

> 19,90 za takie wydanie? Muszę przyznać, że niewiele sobie liczycie. Kupić kupię,
ale
> nie wrześniu, bo ten miesiąc mam inaczej zaplanowany.

19,90 za rozszerzenie edycji podstawowej, a nie za samą grę Einsteinie...

Bym się nie domyślił, wiesz? To, że ciężko Ci się domyślić... cóż, nie mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 20:58, Yondaime napisał:

kupić kupię ale nie obraziłbym się gdyby posiadaczom EK wysłali za darmo zestaw poszerzający

a ja bym sie nie obrazil, dlugo na nia czekalem i teraz musze czekac az 9gb sie pobierze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:39, Valdar 2.4 napisał:

Ej mam zarejestrowaną grę a nadal mam zapłacić te 19.99zł ?



Przeczytałeś newsa do końca? Możesz ściągnąć ZA DARMO patch uaktualniający.

A niech się ktoś jeszcze zapyta... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:39, Valdar 2.4 napisał:

Ej mam zarejestrowaną grę a nadal mam zapłacić te 19.99zł ?

jesli chcesz miec to wszystko na połce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupiłem w dniu premiery (brak sprzętu który by wieśka pociągnął :| ) ale teraz to co innego, także mój egzemplarz już zamówiony, wszystkim, którzy jeszcze nie mają naszej rodzinnej produkcji we własnej kolekcji polecam zrobienie tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji kupuję ER, już w dniu premiery kupiłem Podstawową wersję, a jak teraz mam za 14.90 dostać taki bogaty update, to nie mam wyboru, muszę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować