Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Boże jak wy jęczycie równie dobrze mogliby to puścić jako dodatek do gry i sprzedawać po 50-60zł. I już wtedy byście kupowali bez marudzenia. Panowie z CD-P idą nam na rękę a wy tylko narzekacie. Ja osobiście narazie nie kupie tego cudeńka, ponieważ nie chce mi się narazie wracać do wiedzmina, ale myślę że za parę miesięcy może kto wie.

I tak po za tematem CD-Projekt RED planuje jakieś nowe projekty lub dalsze przygody wiedzmina? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 15 zł lub 20 zł to nie majątek, ale faktycznie osoby, które kupiły jedno z pierwszych wydań "Wiedźmina", zapłaciły więcej niż te, które dokonają zakupu teraz już zaktualizowanej, rozszerzonej edycji gry. Jednak i tutaj należy wziąć po uwagę to, że na chwilę obecną gra do nowych się nie zalicza. Uważam, że powinno to być na takiej zasadzie, że osoby, które dotychczas zarejestrowały swoją kopię gry, mogą ją odesłać na adres wydawcy, a ten wymieni im ją na edycję rozszerzoną. Ale i tak źle nie jest. Swoją drogą, patch 9 GB? Ta gra musiała mieć od cholery błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie bardzo dobrze zorganizowało to CDP. Przecież każdy kto ma grę zarejestrowaną może pobrać patch a jeśli to danej osobie nie pasuju kupuje patch za 15 lub 20 zł. To chyba nie za dużo?! A wymiana starej gry na nową była by trochę bezsensu. Nawet nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Chyba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo, iż ściąganie 9GB danych mnie nie przeraza to wole kupić Wiedźmin Update z dwóch powodów:
- chce to mieć w pudelku,
- dla CD z muzyka.

szkoda tylko, ze nie można kupić medaliony wiedźmina, gdyż fajnie by wyglądał jako brelok do kluczy w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 00:35, ACE_2005 napisał:

Swoją drogą, patch 9
GB? Ta gra musiała mieć od cholery błędów :D


Zauwaz, ze w Edycji Rozszerzonej bedziesz mial m.in. obsluge innych jezykow niz polski. A te pliki tez jakosc sie gdzies musza zmiescic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 22:44, LIZZU napisał:

dobra. ja rozumiem ze mozna sciagnac za darmo to jako ptach.
ALE.
K&#$^&#%^&#. zaplacilem za wiedzmina stowe i teraz mam doplacac jeszcze 20 zł zeby miec
TO SAMO co bedą miec ci co kupią edycje rozszerzoną za 79 zł ???????

uuuuuuuuuuu.. przegięcie....


Nikt cie nie zmusza do zakupu tego zestawu. Mozesz bezplatnie sciagnac patch, tkory bedzie zawietal jak zapowiadali tworcy wszystkie elementy z Edycji Rozszerzonej za datmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 15-20zł a ktoś podliczył do tego przesyłkę ? bo tak wszyscy ładnie piszą tylko 20zł a to samo się nie przywiezie bo mało kto mieszka obok siedzimy gram.pl a taki kurier to 16zł bo zamawiać poczta skazuje się grę na poniewierkę a do tego jeszcze trzeba dolicz koszta opłaty za przelew lub za pobranie i razem wychodzi i około 40zł ;s co daje tak czy siak 50% kosztu rozszerzonej edycji więc to nie jest "tylko 15-20zł".

Nie wiem ja jako właściciel wersji EK nie widzę w tym wydaniu niczego szczególnego ;p jak EK było jedyne w swoim rodzaju tak dalej jest ta wersja po za innymi kolorami Box na dvd i pudełkiem nie rożni się wcale od podstawowej wersji która wyszła na początku ;s i właściciele EK powinni się cieszyć bo z tego co pamiętam dostałem za kłopoty z tym całym Wiedźminem bon na 100zł plakat i to spory + naklejka co daje w sumie prawie 350-380zł (jak nie więcej) ;s

Co do samej łatki ja tego na pewno nie kupie bo nie widzę sensu nie dodaje to żadnej nowej kampanii po za tymi krótkimi które można ściągnąć muzyka mnie nie interesuje ;s a te bajery poprawy również mało ciekawe bo nie chce mi się grac 2 raz w to samo lepiej niech CDPR zacznie produkcje czegoś nowego a nie odgrzewa dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 02:03, Herrmann napisał:

szkoda tylko, ze nie można kupić medaliony wiedźmina, gdyż fajnie by wyglądał jako brelok
do kluczy w samochodzie :)



No to by było małe przegięcie jak by one były dostępne były tylko dla wersji ek i ta już powinno pozostać ;P ale jeśli chodzi o ten medalion to by ci stacyjkę rozwali ponieważ jest z deko ciężki i jak dla mnie to tylko zdaje się jako ozdoba i nic ponadto jedynie można się cieszyć że mało osób je posiada ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Qilathe
ale ja rozumiem ze po roku SAMA GRA jest tansza. tylko nei rozumiem czemu do tej potaniałej juz gry dolozony jest patch za darmo a ja - nabywca edycji premierowej i drozszej - musze jeszcze za niego doplacac zeby fizycznie miec to samo co nabywca tej wersji za 79.
tak jak ktos napisal - powinni albo dosylac te update''y, albo wymieniac, albo PRZYNAJMNIEJ zapewnic darmową przesyłkę ..... to wtedy jakos mozna juz OD BIEDY przebolec te dwie dychy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman
no stary, nie wiem jak ty ale ja chyba bym z dwa miesiace sciagal 9GB. a biorąc pod uwage niestabilne łącze - nerwica gotowa. nie kazdy ma mega szybi net a 9GB to NAPRAWDE DUZO jak na plik do sciagniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 02:18, Wojman napisał:

> Swoją drogą, patch 9
> GB? Ta gra musiała mieć od cholery błędów :D

Zauwaz, ze w Edycji Rozszerzonej bedziesz mial m.in. obsluge innych jezykow niz polski.
A te pliki tez jakosc sie gdzies musza zmiescic.


Fakt. Umknęło mi xD

@TTBoS: Koszt firmy kurierskiej wynosi 15 zł. Jeśli masz zarejestrowanego Wiedźmina, to łączny koszt wyniesie 30 zł.

Sądzę, że zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie na te uaktualnienie. Wolę zapłacić te 28 złotych aniżeli ściągać tak duży plik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że te 9GB to zagrywka. Nie uwierzę, że same poprawki do gry to 9GB... Wrzucili wszystko do kupy, żeby tyle zajmowało i nie dało się tego normalnie ściągnąć. Jeszcze powiedzcie, że to będzie na serwerze bez wznawiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:39, Valdar 2.4 napisał:

Ej mam zarejestrowaną grę a nadal mam zapłacić te 19.99zł ?


Jeziu, źle wam jeszcze? Masz przecież furę dodatków za znikomą cenę! Poza tym istnieje darmowa alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, żeby kazać sobie płacić za patch, dokładając jakieś pierdoły dla ściemy.

Jak pokazuje dotychczasowa historia tzw. promocji gram.pl/CDP w dużych sklepach z grami to samo będzie dostępne po niższej cenie, więc nie ma sensu dodatkowo nabijać im kasy.
(Nie mówią tutaj o patchu, chociaż i tego nie wiadomo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie lepiej cieszcie się, że macie jeszcze taką alternatywę niż brak jej w ogóle dla tych, co kupili podstawową wersję gry! A i dodatki fajne. Kupię sobie niedługo 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 09:23, Jeggred napisał:

Takie głupie pytanie ... Czy ten dodatek za 19.99zł będzie dostępny także w Empikach
czy innych Media Markt ?

Tak, z tego co wyczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować