Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Ludzie o czym wy piszecie ? Jak to czytam to *ręce :)
Tutaj macie opcje do wyboru
1) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> ściągasz za darmo 9GB
2) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> nie chce Ci się ściągać 9GB (szkoda czasu na to) + dostajesz bonusy - kupujesz za 20 pln
3) Jesteś nowym przyszłym posiadaczem Wiedźmina kupujesz cały zestaw zaktualizowany
4) Jesteś Kretynem bo masz pirata -> no cóż jesteś nadal kretynem :)

PS. Jeśli jakiś idiota nie widzi ze za 20 pln dostaje produkt (czytaj płyty, pudełko, papierki -> koszty transportu) to chyba mając nawet IQ psa domyśli się, że CDP na tym praktycznie nic nie zarobi, a robi tylko to po to, aby gracze mieli wygodnie a nie ściągali 9GB pewnie przy transferze (w dniu premiery) 10-20KB

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do narzekan "a ja mam edycje podstawowa i jeszcze mam placic za dodatki". A przepraszam czy ktokolwiek kiedykolwiek zastrzegl, ze kiedys nie moze sie pojawic jeszcze bardziej wypasna edycja? Nikt nikogo nie oszukal, bo firma ma prawo wprowadzic taka edycje z takimi dodatkami kiedy jej sie podoba i za cene jaka sie jej podoba. W przypadku wydawcy gry Wiedzmin mamy naprawde sytuacje bardzo wyjatkowa i unikalna na skale swiatowa. Wydawca w nowym wydaniu daje duzo lepsza gre i jeszcze fajniejsze dodatki niz poprzednio. A nabywcom dodatkowe elementy z edycji zwyklej lub kolekcjonerskiej oferuje te aktualizacje za darmo. A jesli ktos nie chce sciagac to doslownie po kosztach wlasnych wydawcy kupuje sobie zestaw update. CD Projekt nie ma obowiazku wprowadzac takiego zestawu, wiecej wprowadza go do sprzedazy dlatego, bo o to prosili sami gracze. Ale oczywiscie jak zwykle znajduja sie "oszukani". Ech... jakich by atrakcji nie wprowadzic zawsze jest zle. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet kupię, głównie ze względu na to że wydałbym tyle samo na dvd9. Niedawno chciałem przechodzić Wieśmaka 3 raz, dobrze że się wstrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 01:28, Wojman napisał:

firma ma prawo wprowadzic taka edycje z takimi
dodatkami kiedy jej sie podoba i za cene jaka sie jej podoba.


oczywiscie ze tak :] co nie znaczy ze ma sie to kazdemu podobac :]
wiesz, chleb tez moze kosztowac 10 zł. bo komus tak sie spodoba i nic Ci do tego - musisz kupic - ale bedziesz zachwycony .. :]?

>A nabywcom

Dnia 10.08.2008 o 01:28, Wojman napisał:

dodatkowe elementy z edycji zwyklej lub kolekcjonerskiej oferuje te aktualizacje
za darmo
.


W FORMIE WIRTUALNEJ !

>A jesli ktos nie chce sciagac to doslownie po kosztach wlasnych wydawcy

Dnia 10.08.2008 o 01:28, Wojman napisał:

kupuje sobie zestaw update


nie bardzo po kosztach bo ile mozna powtarzac ze ktos kto kupuje teraz gre, nie dosc ze ma ją taniej samą w sobie (co jest zrozumiale - w koncu rok minal czy ilestam od premiery) to jeszcze ma ją DUZO TANIEJ JUZ RAZEM Z UPDATEM.

Dnia 10.08.2008 o 01:28, Wojman napisał:

Ale oczywiscie
jak zwykle znajduja sie "oszukani". Ech... jakich by atrakcji nie wprowadzic zawsze jest
zle. :/


zaślepieni jacyś jestescie :( sprawiedliwie to by bylo, jakby był TYLKO update. i nie byloby DUZO TANSZEJ WRAZ Z ZAŁĄCZONYM UPDEJTEM OSOBNEJ EDYCJI !
iserio .. powodzenia wiekszosci z Was w sciaganiu 9 GB ...... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff, już chciałem bluzgac że CD projekt obiecał za darmo dodatek ale nie doczytałem.
co do wiedźmin update to nie rozumiem poruszenia - CD projekt to nie instytucja harytatywna , nie poniesie za nikogo w ciemno kosztów produkcji...a te 20 zł to n ie kłopot chyba uzbierać??
ja sam się raczej skuszę na DVD update

9GB!! nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 01:52, LIZZU napisał:

>A nabywcom
> dodatkowe elementy z edycji zwyklej lub kolekcjonerskiej oferuje te aktualizacje

> za darmo.

W FORMIE WIRTUALNEJ !


No i co z tego? Czym sie rozni muzyka zapisana na plycie od muzyki w formacie mp3? Albo czym sie rozni patch, ktory jest na plycie od patcha dostepnego w sieci. Masz aktualizacje za darmo i jeszcze ci zle.

Dnia 10.08.2008 o 01:52, LIZZU napisał:

nie bardzo po kosztach bo ile mozna powtarzac ze ktos kto kupuje teraz gre, nie dosc
ze ma ją taniej samą w sobie (co jest zrozumiale - w koncu rok minal czy ilestam od premiery)
to jeszcze ma ją DUZO TANIEJ JUZ RAZEM Z UPDATEM.


Trudno, zeby wydawca jeszcze doplacal, zebys mial przyjemnosc. Kiedy kupowales gre byla ona dostepna w takiej formie jaka byla i nikt nie obiecywal, ze kiedys pojawi sie jakas bardziej wypasna edycja. CD Projekt naprawde nie ma obowiazku udostepniac elementow z edycji rozszerzonej a mimo tego to robi.

Dnia 10.08.2008 o 01:52, LIZZU napisał:

> Ale oczywiscie
> jak zwykle znajduja sie "oszukani". Ech... jakich by atrakcji nie wprowadzic zawsze
jest
> zle. :/

zaślepieni jacyś jestescie :(


Nie. Zaslepiony to ty jestes. Bo caly czas twoje wypowiedzi sa w stylu "a mnie sie nalezy". zamiast trzezwo spojrzec na sprawe. Jak chcesz to update kup, jesli nie chesz to sobie sciagnij. Tak czy siak bedziesz mial edycje rozszerzona, dodatkowa muzyke etc.

Dnia 10.08.2008 o 01:52, LIZZU napisał:

sprawiedliwie to by bylo, jakby był TYLKO update.


Zaraz by byly narzekania, ze jest tylko update, ze CDP ma gdzies graczy, bo sie prosilo o mozliwosc zakupu plytki, a tak trzeba 9 GB sciagac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

No i co z tego? Czym sie rozni muzyka zapisana na plycie od muzyki w formacie mp3?


tym ze w formacie mp3 wystarczy chwila nieuwagi i tracisz ;) pomijając że mp3 nie wygląda ładnie na półce :]

>Masz aktualizacje

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

za darmo i jeszcze ci zle.


wiesz, to nie USA, wiekszosc polakow ma NAPRAWDE slaby net przez ktory sciaganie 9GB ... ughhhh :]
i nie o to chodzi !
ja juz wyraznie napisalem o co mam pretensje
o to ze obecni nabywcy gry mają to FREE w komplecie, a my nie dosc ze słono płacilismy premierowo to jeszcze ZA TO SAMO musimy dopłacać - za cos co oni dostaną ZA DARMO.
czemu nikt nie rozumie takiej prostej rzeczy :(

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

Kiedy kupowales gre byla
ona dostepna w takiej formie jaka byla i nikt nie obiecywal, ze kiedys pojawi sie jakas
bardziej wypasna edycja.


no tak - ale jesli juz sie pojawila - to czemu dyskryminowani sa posiadacze poprzedniej, a nie stawiani na równi? hę?

>CD Projekt naprawde nie ma obowiazku udostepniac elementow z

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

edycji rozszerzonej a mimo tego to robi.


jak to nie ma... nie dosc ze zwalili gre, to jeszcze mamy błagać o patche żeby łaskawie udostępnili tym co kupili wczesniej? no litości ..:]

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

caly czas twoje wypowiedzi sa w stylu "a mnie sie nalezy".


bo mi sie nalezy.

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

zamiast trzezwo spojrzec na sprawe.


trzezwe spojrzenie jest takie - do obecnego wydania i to juz i tak duzo tanszego, jest za darmo to za co my musimy płacić.

>Tak czy siak bedziesz mial edycje rozszerzona, dodatkowa muzyke etc.

a poprawioną instrukcje? HAAAA! :)))))

Dnia 10.08.2008 o 02:43, Wojman napisał:

Zaraz by byly narzekania, ze jest tylko update, ze CDP ma gdzies graczy, bo sie prosilo
o mozliwosc zakupu plytki, a tak trzeba 9 GB sciagac...


nei nie...... TYLKO UPDATE W SKLEPACH / W SIECI
na zasadzie ze nie dolaczony do calosci.
gra grą - niech obie tanieje z roku na rok. a dodatkowo masz wybor - sciagasz kupujesz. i jest sprawiedliwie BO WSZYSCY PŁACĄ TAK SAMO za uaktualnienie. i Ci co kupią grę teraz i ci co kupili wtedy.
i oczywiscie ze kupie - nie mam wyjscia jak chce zagrac, ale BARDZO mi sie nie podoba takie podejscie bo mojego kumpla ktory sobie kupuje gre teraz, koztuje ona Z UPDATEM 79 zeta a mnie 120.
pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadną nowością nie jest fakt, że edycje premierowe są zawsze droższe od tych późniejszych. To jest jedno z elementarnych praw handlu. Także nie wiem, o co robisz tę szopkę. Nikt Ci nie kazał niczego wcześniej kupować. Może zacznij jeszcze narzekać, że ceny kart graficznych i innego sprzętu spadają co miesiąc o 100zł. Przecież to oszuści, wyłudzacze, skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym kupił pół roku później za 79,99zł to teraz i tak muszę dorzucić 19,99zł żeby mieć coś co inni dostają za friko i jeszcze w opakowaniu (no bo ja zawsze mogę sobie ściągnąć wszak mam łącze 10MB/s i 9GB to kilka minutek ściągania). O to się tylko rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 02:54, LIZZU napisał:

i oczywiscie ze kupie - nie mam wyjscia jak chce zagrac, ale BARDZO mi sie nie podoba takie podejscie bo mojego kumpla ktory sobie kupuje gre teraz, koztuje ona Z UPDATEM 79 zeta a mnie 120. pieknie.


Prawie rok po premierze. Czym to się różni od każdej innej gry, która po roku pojawia się w tańszej edycji z łatkami, które na dodatek można ściągnąć darmowo z Internetu? (ważą swoje, ale takie jest życie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9gb patch hahahaha zaraz pęknę ze śmiechu. Ludzie kochani z CDP czy was już na dobre pogieło. Gdzie wyście te ankiety robili. Czasami trzeba wyjść poza Warszawę z tymi badaniami rynku(upodobaniami politycznymi notabene też). Chwila juz chyba wiem o co chodzi. Przecież żyjemy w kraju cudów. Ludziom żyje się coraz lepiej i kazdy ma łącze 10mb/s.
Cała reszta jak najbardziej ale takiego pomysłu żeby 9gb przez neta patch ? poprostu poroniony pomysł i tyle.
Zgłoście się do Księgi rekordów na największy patch do programu komputerowego wygracie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sądząc po komentarzach to większość osób tu wypowiadających się w tym temacie to dzieci. tym moje większe zdziwienie bo gra jest kierowana do osób pełnoletnich.

Jak dla mnie jest to jak najbardziej uczciwa inicjatywa i chociaż mam edycję kolekcjonerską to nie czuję się oszukany, ponieważ kupując grę zapłaciłem za produkt taki jaki był w dniu premiery, tym bardzie, że spełnił on moje oczekiwania.

ponadto z tego co sobie przypominam to producent wydając wiedźmina obiecał, że będzie dalej rozwijał swój produkt, a więc należało się spodziewać wydawania kolejnych patchy - jak widać wydając ten patch jak i wcześniejsze słowa dotrzymał to tym bardziej lepiej dla niego jak i dla nas. zauważcie że cd- projekt mogło przez ten rok nie rozwijać gry, nie przeznaczać kolejnych pieniędzy, ani swojego czasu na produkt tylko zostawić ją taką jaka jest była i wszyscy byliby happy. ci co kupili wcześniej bo mieli to pierwsi zagrali, ci co kupili by teraz też ponieważ zapłacili by za to mniejsze pieniądze.

dziwi mnie że narzekacie na cenę w końcu nikt was nie zmusza do kupna tego pacha, możecie go ściągnąć całkowicie legalnie z internetu za darmo wraz z wszystkimi dodatkami nawet muzyką inspirowaną grą, zresztą sama taka płyta obecnie kosztuje coś koło 30 złotych tu masz to za 15, a w dodatku dostajesz jeszcze patcha, kolejne przygody itd... mało? moim zdaniem nie w końcu cd- projekt nie musiało wydawać tego patcha pozostawiając go jedynie w formie elektronicznej, ale kolejny raz wyszło naprzeciw oczekiwaniom graczy i postanowiło im ułatwić życie- jak dla mnie bomba.
A jeśli komuś nie podoba się sama idea wydania tego patcha to nikt nikogo nie przymusza- nie musicie go ściągać, instalować możecie zostawić wiedźmina takim jakim jest bo za taki produkt zapłaciliście i taki produkt dostaliście.

jeszcze wracając do ceny wydania rozszerzonego - nie rozumiem ludzi którzy burzą się że teraz kupując taniej dostaną więcej, a kto wam kazał kupować grę po premierze mogliście poczekać rok i kupilibyście to taniej przecież to było w 100% do przewidzenia że ta gra będzie tańsza niż w momencie premiery wystarczyło popatrzeć na inne gry w 99,9% są one tańsze niż w momencie w którym zostały wydane. i nie jest to żadne oszustwo tylko takie są prawa rynku.
ps. czy kupując samochód po roku gdy okaże się, że można go kupić taniej w dodatku z bogatszym wyposażeniem lecicie do producenta i robicie mu awanturę oto że wy kupiliście go drożej? pewnie, nie.
ps2. na oficjalnej stronie wiedźmina była informacja o chęci wydania patcha w takiej formie przez cd- projekt i była tam możliwość wypowiadania się na ten temat, więc osoby chcące patcha tylko w foliowej koszulce mogli się tam wypowiedzieć i przeforsować swój pomysł, a że tego nie zrobili cóż ich sprawa. większość osób wypowiadających się w tym temacie była za wydaniem tego patcha w takiej formie.
ale jak to mówią nigdy nie zadowoli się wszystkich osób i jak widać w stu procentach jest to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 02:54, LIZZU napisał:

i oczywiscie ze kupie - nie mam wyjscia jak chce zagrac, ale BARDZO mi sie nie podoba
takie podejscie bo mojego kumpla ktory sobie kupuje gre teraz, koztuje ona Z UPDATEM
79 zeta a mnie 120.
pieknie.


łoooo a ja kupiłem gothica 3 za 135 zł gothica 2 za 19 NK za 49, i g1 za 9,99,, a teraz mój kumpel kupi wszytego za 79 zł jestem oszukany i on ma patche których ja nie mam i muszę sobie je ściągnąć, co ja teraz zrobię biedny, świat jest niesprawiedliwy, z jednej strony wojna z drugiej symbol wolności w kraju nieszanującym praw ludzkich, ale to nic bo mnie oszukano!

Żeby nie było chciałem sobie poprawić humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dzodzik

Nie dzieci :) tylko jacyś debile :) W związku z tym powtórzę post który napisałem wyżej :)

Ludzie o czym wy piszecie ? Jak to czytam to *ręce :)
Tutaj macie opcje do wyboru
1) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> ściągasz za darmo 9GB
2) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> nie chce Ci się ściągać 9GB (szkoda czasu na to) + dostajesz bonusy - kupujesz za 20 pln
3) Jesteś nowym przyszłym posiadaczem Wiedźmina kupujesz cały zestaw zaktualizowany
4) Jesteś Kretynem bo masz pirata -> no cóż jesteś nadal kretynem :)

PS. Jeśli jakiś idiota nie widzi ze za 20 pln dostaje produkt (czytaj płyty, pudełko, papierki -> koszty transportu) to chyba mając nawet IQ psa domyśli się, że CDP na tym praktycznie nic nie zarobi, a robi tylko to po to, aby gracze mieli wygodnie a nie ściągali 9GB pewnie przy transferze (w dniu premiery) 10-20KB

PS2. W dniu premiery graliście w grę w tym dniu dostępną (i mieliście z tego fun) kto wtedy nie kupił może kupić teraz dostaje więcej ale tego funa nie miał kiedyś tylko będzie miał teraz. Reasumując dla mało IQ (sądzę po niektórych wypowiedziach na tym forum bardzo małym IQ) komputer mogłeś też kupić rok temu, ps3, xbox360 i miałeś wtedy fun teraz jest ten sprzęt tańszy, więc co czujesz się oszukany ? Nie bo miałeś fun wcześniej i nikt Ci tego nie zabierze, Ci co kupili teraz mają fun od teraz i są jakby nie patrzeć do tyłu choć Ty pewnie twierdzisz, że jak to ja płaciłem więcej.

PS3. Masz rację @dzodzik tutaj się wypowiadają albo dzieci albo skrajne matoły :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dzodzik

jak czytałem poprzednie komentarze to mnie nęciło żeby odpisać ale nie mogłem praca itd itp ale widze że wstrzeliłeś się idealnie w to co chciałem powiedzieć...

A od siebie dodam... Gdyby to było EA a nie CDP to nadali by temu podtytuł i wydawali jako dodatek... (Patrz Sims-y...) i płacilibyście za to nie 20 a 60 zł...

Osobiście chylę czoło przed CDP... naprawdę, za spełnianie wymagań klienta należy im się 6+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:23, damos123 napisał:

Cała reszta jak najbardziej ale takiego pomysłu żeby 9gb przez neta patch ? poprostu poroniony pomysł i tyle.


Prawda? No co za bezczelność dawać graczom wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że za to, że czekaliśmy na zakup Wiedźmina tyle czasu coś się nam za to należy. Wy graliście wcześniej, a my czekaliśmy, to teraz dostaniemy za to bonusik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 11:39, alexds napisał:

Ludzie o czym wy piszecie ? Jak to czytam to *ręce :)
Tutaj macie opcje do wyboru
1) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> ściągasz za darmo 9GB
2) Masz grę, masz ją zarejestrowaną -> nie chce Ci się ściągać 9GB (szkoda czasu na
to) + dostajesz bonusy - kupujesz za 20 pln
3) Jesteś nowym przyszłym posiadaczem Wiedźmina kupujesz cały zestaw zaktualizowany
4) Jesteś Kretynem bo masz pirata -> no cóż jesteś nadal kretynem :)

PS. Jeśli jakiś idiota nie widzi ze za 20 pln dostaje produkt (czytaj płyty, pudełko,
papierki -> koszty transportu) to chyba mając nawet IQ psa domyśli się, że CDP na
tym praktycznie nic nie zarobi, a robi tylko to po to, aby gracze mieli wygodnie a nie
ściągali 9GB pewnie przy transferze (w dniu premiery) 10-20KB

PS2. W dniu premiery graliście w grę w tym dniu dostępną (i mieliście z tego fun) kto
wtedy nie kupił może kupić teraz dostaje więcej ale tego funa nie miał kiedyś tylko będzie
miał teraz. Reasumując dla mało IQ (sądzę po niektórych wypowiedziach na tym forum bardzo
małym IQ) komputer mogłeś też kupić rok temu, ps3, xbox360 i miałeś wtedy fun teraz jest
ten sprzęt tańszy, więc co czujesz się oszukany ? Nie bo miałeś fun wcześniej i nikt
Ci tego nie zabierze, Ci co kupili teraz mają fun od teraz i są jakby nie patrzeć do
tyłu choć Ty pewnie twierdzisz, że jak to ja płaciłem więcej.


Tiaa,bo gdyby CDP dał wieśka do Platynowej Kolekcji czy jakiejś innej taniej serii to już by nie narzekali pomimo że też by musieli ściągać tego wielkiego patcha.ja tam nie kupiłem Wiedźmina w dniu premiery gdyż po krótkiej przygodzie z demem wiedziałem że komp nie pociągnie.Ale teraz skoro ma wyjść reedycja z patchem i dodatkami to prawdopodobnie po upgradzie kompa zainwestuje,a to że jest taniej niż było to IMHO dobra decyzja w końcu ta gra wszyła rok temu i nie jest już taką nowością i hitem jak wtedy.Także zgadzam się z tobą że aby narzekać trza być albo debilem albo dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować