Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

gram.pl

[Uaktualniono] Od dzisiaj można składać zamówienia na nowego Wiedźmina! Edycja Rozszerzona to masa zmian i poprawek w stosunku do oryginału, wprowadzonych po uważnym wysłuchaniu społeczności jego fanów. A wydanie równie bogate, co za pierwszym razem i to w atrakcyjnej cenie, już za 79,90 zł!

Przeczytaj cały tekst "Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dodatek do gry, to wszystko oprócz patcha już jest.
Po co więc wydawać to jako dodatek??

Teraz CDP RED mógłby się postarać zrobić profesjonalny dodatek do wiedźmina, a nie krótkie historyjki i jeszcze bez głosów w dialogach

Czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wieska i nie zamierzam miec. Ot, kolejny rpg jakich sporo. Co z tego ze z Polski? Jest wiele lepszych i na jego poziomie rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:23, ashar napisał:

o nie, drugi raz Wam kasy do kieszeni za to samo nie bede pchal ;p


I nikt cie do tego nie zmusza, bo jak byk jest napisane, ze jak ktos bedzie chcial to sobie bedzie mogl sciagnac patcha, ktory wazy 9 GB. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Jakiś geniusz wpadł na to, żeby całą górę tekturowego opakowania na całość zasyfić odznaczeniami gry?
Szanowny Panie/Pani, to wygląda okropnie. ;/

@Budep, jakie? Tibia?

I BTW. Nie wiem czy to z powodu pre-orderów czy po prostu ktoś dał sobie spokój z wirtualną ściemą, ale przy Wieśmaku i pre-orderach nowych gier ze Złotej Kolekcji nie trzeba już używać wpln. Brawo! W końcu jakaś zmiana na plus. Szkoda tylko, że nie ma zniżki na Wieśmaka ER przy zarejestrowanej wcześniejszej wersji gry. Może i bez sensu, ale parę groszy bym zaoszczędził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch zajmuje 9GB? 0.o OMG....
chyba raczej ściągnę patch, nie widzę sensu płacić za to... mam tylko nadzieję że będzie można pobrać np. FlshGet''em z możliwością wznawiania pobierania, bo przy moim łączu to musiałbym mieć kompa odpalonego baaaardzo dłuuugo... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, myślałem, że przy okazji wydania tej edycji rozszerzonej obniżą cenę Wiedźmina. A tutaj 100 zł za prawie roczną grę po updacie... Niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tym niemniej nie chcąc pominąć niczyich gustów, firma CD Projekt udostępni ważący 9 GB patch aktualizujący >Wiedźmina do Edycji Rozszerzonej w sieci.
Hmm... Albo pomyłka ze strony autora, albo mam omamy wzrokowe. 9 GB? Czy to nie ''lekka'' przesada? Optymalizacja silnika to jedno, ale przecież sama wersja podstawowa Wiedźmina zajmowała około 8.5 GB. Jeśli to nie błąd, czeka mnie naprawdę sporo ściągania.

Wiedźmin Update jest co najmniej pozycją ciekawą... Dodatkowa płyta z muzyką i dodatkowe minikampanie są interesujące. I to za śmieszną cenę dwudziestu złociszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:32, Modok napisał:

Mam pytanie co ten Path dodaje?


takie pytania jakie zadałeś xD ..czytaj newsa, a nie spamujesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w koncu cos konkretnego dla mojego lacza 10mb (za marne 89zl ;p), mam nadzieje ze bedzie mozna sciagac calosc od razu, a nie tylko w paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:30, Miltenos napisał:

19,90 za takie wydanie? Muszę przyznać, że niewiele sobie liczycie. Kupić kupię, ale
nie wrześniu, bo ten miesiąc mam inaczej zaplanowany.


19,90 za rozszerzenie edycji podstawowej, a nie za samą grę Einsteinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co i tak jest cena nad wyraz niezla, Einsteinie. Sam sie pewnie skusze. Poczekam jednak i zobacze czy przypadkiem sie to rozszerzenie w MM czy Empiku nie pojawi. Ostatnio malo kupuje gier, wiec musialbym na sile gry dobierac, by nie placic 15zl za przesylke towaru za 14 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować