Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2008 o 19:41, kurpiewskiwb napisał:

Oto bajka o tym jak wyciągnąć jeszcze więcej pieniędzy od ludzi…

Przecież wszystkie dodatki z rozszerzenia będzie można pobrać z internetu, tak więc gdzie Ty tutaj naciąganie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według reklamy z CDA najnowszego pudełka z Wiedźmin Update będą dostępne we "wszystkich sklepach". Więc problemu nie powinieneś mieć ze znalezieniem egzemplarza w MM lub Empiku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu wystartowały preordery!

Pora odkładać pieniądze. Przymierzałem się do kupna Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej od kilku miesięcy, teraz tylko wystarczy odłożyć pieniądze i zamówić. Fajnie, że znajdzie się w niej więcej rzeczy aniżeli w zwykłej edycji. Ech, muszę uzbroić się w cierpliwość, bo czekanie na to magiczne pudełko doprowadzi mnie do szału ;-) Co prawda raczej nie zagram, ale ten tytuł wypada mieć w kolekcji, tym bardziej że tworzyło go rodzime studio - CD Projekt RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:54, Davw napisał:

Trochę dziwnie 15zł niecałe za update i to samo za kuriera <hahaha>. Ale w pre-order
już zamówiłem.


ty się śmiejesz.. z siebie?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim pobierania 9GB z serwerów gramowych :-P
Dorzucę do Age of Conan i reszty październikowych zakupów, jeszcze 85 i przesyłka będzie gratis <:D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:29, Mistic napisał:

Czy ja dobrze widzę? Jakiś geniusz wpadł na to, żeby całą górę tekturowego opakowania
na całość zasyfić odznaczeniami gry?
Szanowny Panie/Pani, to wygląda okropnie. ;/

No przecież trzeba się pochwalić...
Ale fakt, pierwszy raz widzę coś takiego na grze komputerowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to... oszustwo:/ ja kupiłem grę tydzień po premierze i mam teraz bulić 15zł za coś co inni mogą mieć za tyle samo ile ja wydałem... żenada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. :) CDP znów pokazuje klasę. Za 79zł udostępnia pakiet, którego nie powstydziłaby się nie jedna "kolekcjonerka". :) Brawo, brawo i respect. :]

I mam rozumieć, że za te nie całe 20zł otrzymam wszystko co jest widoczne na drugim screenie? Kurczę... TYLE za taką śmieszną kwotę? O_O

A patha nie będę ściągać, bo 9GB ściągałoby się mi z 6 dni... A że plik nie byłby udostępniony raczej do pobrania programem typu eMule, to byłbym zmuszany do posiadania włączonego PC przez jakiś tydzień... Nie. To ja wolę kupić.

Jeszcze raz brawa dla CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną. Tą zacną umiejętność wyniosłem z trzech pierwszych lat nauki w szkole, gdzie uczyłem się ze specjalnych książeczek przeznaczonych do tego celu! Jeżeli posiadasz oryginalnego Wiedźmina możesz ZA DARMO ściągnąć patcha który będzie zawierać wszystko to co pack za te 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że gracze którzy już mają wieśka mogą za darmo pobrać patcha lub kupić za tak niską cenę rozszerzenie. Uważam, że to bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm.. może to być dziwne, ale należe do ludzi, którzy nie są posiadaczami Wiedźmina. News mnie ucieszył.. ale jakoś nie śpieszno mi do złożenia zamówienia. Ten miesiąc został zaplanowany całkiem inaczej na mojej liście czekają inne gry. Trzeba także wspomnieć o zbliżających się Hitach, typu Diablo3, Gta4 - PC... no ale do nich to jeszcze daleko. Ta edycja kusi.. póki co stoi umnie pod znakiem zapytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 19:16, Kitel-1992 napisał:

To nie jest dodatek do gry, to wszystko oprócz patcha już jest.

wszystko RAZEM z patchem. znaczy instalka będzie już do 1.3 spatchowana (a może nawet oznaczą ją 1.4)

Dnia 08.08.2008 o 19:16, Kitel-1992 napisał:

Po co więc wydawać to jako dodatek??

dla kasy :P

Dnia 08.08.2008 o 19:16, Kitel-1992 napisał:

Teraz CDP RED mógłby się postarać zrobić profesjonalny dodatek do wiedźmina, a nie krótkie
historyjki i jeszcze bez głosów w dialogach

dwa mody (Cena Neutralności oraz Efekt Uboczny) będą zdubbingowane w ER przez aktorów, biorących udział w nagraniach do podstawowej wersji Wiedźmina. wystarczyło trochę poczytać... [thewitcher.com]

edit: dla mnie bomba. biorę w ciemno... khem... znaczy, jak kasa będzie. ale faktycznie, okładka została trochę oszpecona ;) a nadruczki na płytach od początku mi się nie podobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie czytałem tego newsa;P wystarczyły mi obrazki a to jest już sztuka:D a odnośnie tego patcha to... naklejki też mam ściągnąć i sobie wydrukować??;P

PS; mam już lepszy humor po tym jak newsa przeczytałem:D ale nic nie zmieni faktu że ER powinna kosztować 10zł więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może wkońcu kupię wiedzmina. A już myślałem ze w ta grę nigdy nie zagram. Poprawione wydanie to mi na rękę. Swoją drogą ta aktualizacja dla ludzi którzy już grę kupili powinna być darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować