Zaloguj się, aby obserwować  
arti95

Neofon - temat ogólny

6 postów w tym temacie

Niedawno zamawiałem liveboxa i zaproponowali mi opcję iż mogą mi dorzucić do zestaw program "Neofon" do darmowych rozmów (coś w styly skype)... Piszcie co o tym sądzicie i czy warto z tego programu korzystac.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:26, arti95 napisał:

Niedawno zamawiałem liveboxa i zaproponowali mi opcję iż mogą mi dorzucić do zestaw program
"Neofon" do darmowych rozmów (coś w styly skype)... Piszcie co o tym sądzicie i czy warto
z tego programu korzystac.
Pozdrawiam.



najlepiej by było w ogóle liveboxa nie kupować bo to shit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:26, arti95 napisał:

Niedawno zamawiałem liveboxa i zaproponowali mi opcję iż mogą mi dorzucić do zestaw program
"Neofon" do darmowych rozmów (coś w styly skype)... Piszcie co o tym sądzicie i czy warto
z tego programu korzystac.
Pozdrawiam.

Hmmm.... nie wiem nie bawiłem się tym, ale możesz spróbować, co ci szkodzi, ja tam preferuję skype`a

@ziolek1301

Dnia 08.08.2008 o 21:26, arti95 napisał:

najlepiej by było w ogóle liveboxa nie kupować bo to shit!!!

Racja chello rządzi, ale czy livebox to naprawdę taki ''shit''? gdyby tak było to z pewnością większość polaków by nie korzystało z usług TP i Neostrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 21:33, ziolek1301 napisał:

najlepiej by było w ogóle liveboxa nie kupować bo to shit!!!


Tja...A może jakieś dowody...

Z 80% osób, które podłączają Liveboxa nawet nie czytają tej malutkiej 2-stronicowej, obrazkowej instrukcji...I później wyją na neostradę, a źle podłączyli mikrofiltr...Ich wina...
Tak samo niewiele osób w ogóle włącza szyfrowanie używając Liveboxa. I się później dziwią, że komp cały zawirusowany.

@ arti95
Ja bym nie brał. Po co ci jakiś neofon w stylu Skype-a, skoro można mieć samego Skype-a? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skype sprawdzony i pewny. A co do neostrady to są udzie, którzy sięz niej cieszą ale ja do nich nie należę a wyboru nie mam za dużego. Osobiście uważam nie samą neostradę jako internet ale ludzi za nią odpowiedzialnych za życiową porażkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2008 o 21:39, struksik napisał:

Racja chello rządzi, ale czy livebox to naprawdę taki ''shit''? gdyby tak było to z pewnością
większość polaków by nie korzystało z usług TP i Neostrady :)


Po pierwsze, nie ma już marki "Chello" obecnie jest po prostu UPC,
A co do popularności TP, to zasięg TP jest wszędzie, a UPC nie, mam znajomych którzy neostradę wybrać musieli, bo innej opcji u nich nie było.
Dodatkowo spójrz na reklamy neostrady(swoją drogą takie jak Tele2, Netia) - superszybki internet od 20zł miesięcznie, czy to nie brzmi ładnie i to dla kogoś kto nie w głęba się w szczegóły umowy? Umowa na lat 3, a te 20zł to na początku potem za niska cena to już nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować