Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore przemeblowanie w Guild Wars

34 postów w tym temacie

Zaitsev

Guild Wars mimo już 3 lat na karku wciąż dobrze się trzyma. Jednak nawet staruszkom czasami należy się odświeżenie w salonie odnowy. W przypadku GW taką wizytą można określić ostatnio wprowadzone uaktualnienie, które mocno miesza w trybie GvG.

Przeczytaj cały tekst "Spore przemeblowanie w Guild Wars" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ursan, potocznie zwany Usran. Build opierający się na jednym ze skilli, który został wprowadzony w GWEN. Jednym słowem podobny syf jak Iway, RSpike itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, a ja na początku czytając tytuł newsa myślałem że kolejna, kretyńska część "Spore..." ^^ No i dobrze, Ursan był kompletnym błędem, ale i tak Guild Wars imo jest za mało dynamiczne i szybko nudzi, co innego Lineage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się kojarzyło, że spore ma coś wspólnego z GUILD WARS.
Niech gram.pl zacznie jakieś "normalne" tytułynp. Całkiem duże przemeblowanie w Guild Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore, inaczej dość duże. Tytuł jest całkiem ok, a to, że macie skrzywione umysły, to już nie wina autora.

GvG w GW bardzo mi się kiedyś podobało...sporo (:p) czasu tam spędziłem, eh wspomnienia...Mam nadzieję, że nie zepsują wyjątkowości GW poprzez zbyt mocny skręt w stronę zwykłych mmo, w drugiej jego odsłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, muszę odstawić kompa bo w tytule zamiast spore(znaczy, że duże) przeczytałem Spore(czyt. spor, ta gra:P).
A jeśli chodzi o GW to nie interesuje mnie to, nie biorę w ogóle udziału w walkach typu PvP i GvG. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miesiąc temu odświeżyłem swoje konto w GW a że i tak nie bawiłem się w GvG to dla mnie takie aktalizacje to żadna przyczyna abym zaczął znowu grać w GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:50, Bingolo napisał:

Omg "Znerfiono ursana"?Co to znaczy?:P Piszcie newsy tak żeby każdy je rozumiał.

Ale w GW by się zagrało.:P


Gdyby mieli to tlumaczyc, news - lekko mowiac, bylby dlugi. Ten news jest przeznaczony dla graczy GW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować