Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spore przemeblowanie w Guild Wars

34 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 12:41, Budep napisał:

> Omg "Znerfiono ursana"?Co to znaczy?:P Piszcie newsy tak żeby każdy je rozumiał.

>
> Ale w GW by się zagrało.:P

Gdyby mieli to tlumaczyc, news - lekko mowiac, bylby dlugi. Ten news jest przeznaczony
dla graczy GW ;p

Ale mogli by zrobić newsa dla zwykłych śmiertelników GW.:P

A Ursana mam i znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, znerfiono miśka, zboostowano pve-skille, słabe elitki wszystkich profesji (gogo undieyling aura!) i usunięto VoDa... ale błagam! Jeśli ma ktoś pisać newsy o GW, to niech będzie to ktoś porządny, kto chociaż wie, że GW to nie MMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:59, Blober napisał:

Oj, znerfiono miśka, zboostowano pve-skille, słabe elitki wszystkich profesji (gogo undieyling
aura!) i usunięto VoDa... ale błagam! Jeśli ma ktoś pisać newsy o GW, to niech będzie
to ktoś porządny, kto chociaż wie, że GW to nie MMO!

Hehe, GW to MMO.
Massive Multiplayer Online - Gra dla wielu graczy przez sieć. Czy taką nie jest GW? GW nie jest MMORPG-iem, ale jest MMO. Poza tym nawet napisałem PvPMMO, skupia się ono na trybie walki z innymi. Wiem o GW więcej niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW jest RPG w dużo większym stopniu niż większość innych gier zazwyczaj określanych jako MMORPG. Jeżeli już to nie jest właśnie MMO. Ale jak dla mnie to GW jest MMO, tak długo jak długo nie wyjdzie się z miasta. :)
Całą dyskusję na temat tego czy GW jest MMO czy nie jest postrzegam jako głupawą i pozbawioną sensu. Jest to kłótnia o etykietkę. GW jest po prostu sieciowym RPG-iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 15:15, Zaitsev napisał:

Hehe, GW to MMO.
Massive Multiplayer Online - Gra dla wielu graczy przez sieć. Czy taką nie jest GW? GW
nie jest MMORPG-iem, ale jest MMO. Poza tym nawet napisałem PvPMMO, skupia się ono na
trybie walki z innymi. Wiem o GW więcej niż myślisz.


Niektórym tego nie wytłumaczysz. :) Ja już sam próbowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może są to spore zmiany, ale nie zmienia nic, co mogło by spowodować mój powrót do GW. Gra jest nudna i trochę szkoda, że wydałem kasę. To jest druga moja gra, której nie sprawdziłem przed kupnem i żałowałem wydania pieniędzy (pierwszą był Gothic 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna sprawa, że ten screen, który zrobiłem do artykułu o World Preview GW:EN nadal się przewija w newsach o GW. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 13:47, Krejt napisał:

Zabawna sprawa, że ten screen, który zrobiłem do artykułu o World Preview GW:EN nadal
się przewija w newsach o GW. ;)


A widzisz, do mojego tekstu go użyczałeś (raz jeszcze dzięki! :P), a że korzystamy z materiałów raz użytych, to się przewija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 13:37, marius1g napisał:

Może są to spore zmiany, ale nie zmienia nic, co mogło by spowodować mój powrót do GW.
Gra jest nudna i trochę szkoda, że wydałem kasę. To jest druga moja gra, której nie sprawdziłem
przed kupnem i żałowałem wydania pieniędzy (pierwszą był Gothic 3).

Tak, nie mam zamiaru przekonać Cię do GW bo mi to lata, ale normalnie człowiek podaje argumenty. A tutaj u Ciebie nie widzę ŻADNEGO.

A to ciekawy news swoją drogą, widać gram.pl nie ma o czym pisać w sezonie ogórkowym, bo skoro news jest skierowany dla graczy w gw a już parę dni temu można było się zorientować o tych updatach choćby z oficjalnej strony gw czy oficjalnej wiki... ja się dowiedziałem o tych updatach jakieś 3 dni temu, o drugiej w nocy. No ale już jestem przyzwyczajony do opóźnionego gram.pl.

juhas7
GW to nie MMORPG.

Blober
No i słabe elitki stały się za mocne, choćby taki defy pain. Dodatkowo z tego co słyszałem nie tylko on, elki mają swojego master of magic który też dodaje im nieźle armora, zaś sam jako derwisz boję się testować moich nowych elitek, choćby Zealous Vow które już przed updatem było dobre do farmu np na UW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów oraz graczy Guild Wars to znakomita wiadomość!

Fajnie, że NCSoft nadal przywiązuje uwagę do swojego, jednego z najlepszych zapewne "dzieła" i nadal je wspiera. Wprowadzenie tej aktualizacji wnosi sporo do gry, a zmiany w systemie Gildia versus Gildia na pewno umilą pojedynki, które teraz będą bardziej "fajne". Zmiany na pewno wyjdą na plus, tak więc gracze powinni być zadowoleni. Sam kontakt z Guild Wars miałem kilka razy, głównie za sprawą triala, ale jakoś nigdy mnie on tak nie wciągnął, abym chciał kupić pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w GW w ogóle nie wychodzę z miasta,a co?:P
Takie bicie moobków to nuda.Nawet misje są kiepskie.Najbardziej heroiczna misja to bicie smoka...łooo...przepraszam:smoczycy,Kuvanga(czy jak ona tam miała na imię:P)ale tylko wtedy kiedy masz team graczy.Tak przeszliśmy całe Fac od tej misji,a moja drużyna chciała zakładać gildie.Niestety angola znam stosunkowo słabo,więc nie wiem jakie są teraz losy mojego teamu.Ale takie misje zawiązują więzi.
No poza mis.Kuvang w GW są same nudne questy,nudne misję ale w najlepszym mieście w grze(ta niewiarygodna muzyk(ding-dong:P),sami proo gracze do podziwiania,zero spamu:P)w SJ.Poza tymi i tak gra tnie mi się mocno więc nie ma co myśleć o farmie czy misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram mw GW od półtora roku i moje konto jeszcze nie zdążyło się zakurzyć ;) A update - w PvP gram żadko, nie wiem dlaczego, ale PvE wciągnęło mnie jak diabli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować