Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedziano prace nad Divinity 2

27 postów w tym temacie

pepsi

Niemiecka firma dtp entertainment ujawniła, że trwają prace nad kontynuacją wydanego w 2002 roku RPG-a Divine Divinity, Divinity 2: Ego Draconics. Produkcja ta doczeka się premiery w 2. kwartale przyszłego roku. Po sieci krążą już pierwsze obrazki z gry.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedziano prace nad Divinity 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

divine 1 to była perełka, którą tak naprawde mało kto docenił bo nei powalala ani grafiką ani reklamą i marketingiem.
za to wciągała lepiej niz wszystkie neverwintery itp. do tego bardzo fajna interakcja ze swiatem, wzorowana na ultimie :)
dobry news, czekamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część pierwsza reprezentowała stany średnie grywalności... I broń Boże nie było to cRPG, a rozbudowany Hack''n''Slash! Część druga nie będzie z pewnością hitem, aczkolwiek grą co najmniej dobrą. Tak czy inaczej wszystkie dotychczasowe gry H''n''S to jeno ''waiting on Diablo III''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:51, Metalhead86 napisał:

Część pierwsza reprezentowała stany średnie grywalności... I broń Boże nie było to cRPG,
a rozbudowany Hack''n''Slash! Część druga nie będzie z pewnością hitem, aczkolwiek grą
co najmniej dobrą. Tak czy inaczej wszystkie dotychczasowe gry H''n''S to jeno ''waiting
on Diablo III''.


Nie zgodze się. Ta gra oferowała jedne z najlepszych stanów grywalności ostatniej dekady. Do dziś do niej wracam.

Temat:

Wspaniała wiadomośc, czekam niecierpliwe. Mam nadzieje, ze powiększą nieco świat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 15:51, Metalhead86 napisał:

Część pierwsza reprezentowała stany średnie grywalności... I broń Boże nie było to cRPG,
a rozbudowany Hack''n''Slash!

Stany średnie? Moim zdaniem była (i jest do dzisiaj) po prostu świetna, a jakość fabuły i pobocznych zadań wyprzeda o lata świetlne te z ''hack''n''slashy'' i choć jest spory nacisk położony jest na walkę to myślę że śmiało można nazwać ją pełnoprawnym cRPGiem. Choć faktycznie na pierwszy rzut oka przypomina klon Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość dnia dla mnie ! Nie mogę się doczekać. W Divine i Beyond''a grałem ze 3 razy i dalej nie mogę się oderwać od tych gier, i niech się schowają ludzie twierdzący, że te gry były kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonale. Co prawda na screenach wyglada jak Oblivion, ale mam wiare, ze chlopaki dadza rade. To chyba najfajniejsza gra w klimatach fantasy od czasow Diablo. Oczywiscie bedzie brakowalo 2d i izo :(. Mam nadzieje, ze szczegolowosc i humor z jedynki pozostana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczom i uszom nie wierzę- po prostu super!Od Divine zaczęła się moja przygoda z grami RPG.Jedynka była rewelacyjna,do tej pory mało która gierka może jej dorównać pod względem klimatu.Mam nadzieję że dwójka nie rozczaruje.Jest na co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczom i uszom nie wierzę- po prostu super!Od Divine zaczęła się moja przygoda z grami RPG.Jedynka była rewelacyjna,do tej pory mało która gierka może jej dorównać pod względem klimatu.Mam nadzieję że dwójka nie rozczaruje.Jest na co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość, trochę pograłam w pierwszą część przypadła mi ona do gustu;) O ile pamiętam grałam magiem;) Screeny nieźle wyglądają, czekam na dalsze informacje odnośnie gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, czy każdy kolejny "RPG" musi koniecznie mieć swoją wersję na X360? Paranoja.
Nic dziwnego, że DD 2 będzie w 3D, izometria na x-klocku nie miałaby racji bytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować