Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Ulubiona rasa i profesja w Morrowind i dlaczego.

91 postów w tym temacie

Rasa: Redgard :) Gwoli wyjaśnienia, dlaczego właśnie on, mogę powiedzieć że świetnie pasuje właśnie na wojaka :> Poza tym był moja pierwszą rasą w norku więc, równeż dlatego.
Klasa: Własna Pozwoliło mi to na stworzenie postaci która jest dobrym wojownikiem i przy okazji ekspresowo leveluje :D
Znak: Wieża Otwieranie zamków jest bardzo przydatną umiejętnością. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 19:22, Marko Pele napisał:

Rasa: Redgard :) Gwoli wyjaśnienia, dlaczego właśnie on, mogę powiedzieć że świetnie
pasuje właśnie na wojaka :> Poza tym był moja pierwszą rasą w norku więc, równeż dlatego.
Klasa: Własna Pozwoliło mi to na stworzenie postaci która jest dobrym wojownikiem i przy
okazji ekspresowo leveluje :D
Znak: Wieża Otwieranie zamków jest bardzo przydatną umiejętnością. Tyle.


Hmmm. Wojownik ze znakiem wieża? Fakt czar otwierania zamków jest bardzo przydatny zwłaszcza na początku ale nie uważasz że lepiej było by mieć damę cz ewentualne wojownika bo dla twojej postaci to najlepsze wyjście a zaklęcia otwarcia można znaleźć w każdym sklepie z magicznymi przedmiotami zwłaszcza pod postacią zwojów a co do zaklęć wystarczy mieć tylko w miarę wysoką przemianę a można sobie stworzyć czar otwarcia zamka do 100 pkt. i masz od razu problem z głowy a twój wojak oszczędza sobie konieczności posiadania znaku wieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:02, Desann235 napisał:

>/.../
Hmmm. Wojownik ze znakiem wieża? Fakt czar otwierania zamków jest bardzo przydatny zwłaszcza
na początku ale nie uważasz że lepiej było by mieć damę cz ewentualne wojownika bo dla
twojej postaci to najlepsze wyjście a zaklęcia otwarcia można znaleźć w każdym sklepie
z magicznymi przedmiotami zwłaszcza pod postacią zwojów a co do zaklęć wystarczy mieć
tylko w miarę wysoką przemianę a można sobie stworzyć czar otwarcia zamka do 100 pkt.
i masz od razu problem z głowy a twój wojak oszczędza sobie konieczności posiadania znaku
wieża.


Eee no tak, aczkolwiek zanim mógłbym użyć takiego czaru i zanim znalazł bym zwój mineło by sporo czasu. A jak wiesz Morek nie stawiagranic, jesli chodzi o eksplorację :P Tak więc jeśli ma się szczęśćie można bardzo szybko znaleźć ciekawy przedmiot :) Ja wybieram też taką opcję, choć moje postacie miały również znak wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona rasa to Anterrianin ( czy jakoś tak ( ten rybiak)), a profesja to mag. To ze sobą zbytnio nie współgra, wiem. Ale rybiak mi sie spodobał i tyle, chociażby dlatego, że szybko biega :] A jeżeli chodzi o magię, to dlatego, że magowi najłatwiej. XD
Jeszcze niedawna za ulubioną rasę dałbym tu wysokiego elfa ( tego złotoskórego), ale myślałem, że szlag mnie trafi, jak biegał w bullet time-ie, przez co bez problemu go doganiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:29, piotr.kwazi napisał:

Moja ulubiona rasa to Anterrianin ( czy jakoś tak ( ten rybiak)), a profesja to mag.
To ze sobą zbytnio nie współgra, wiem. Ale rybiak mi sie spodobał i tyle, chociażby dlatego,
że szybko biega :] A jeżeli chodzi o magię, to dlatego, że magowi najłatwiej. XD
Jeszcze niedawna za ulubioną rasę dałbym tu wysokiego elfa ( tego złotoskórego), ale
myślałem, że szlag mnie trafi, jak biegał w bullet time-ie, przez co bez problemu go
doganiali.


Chodzi ci chyba o Argoniana. A tak według mnie to najłatwiej ma wojownik nie mag zwłaszcza że magia zniszczenia w Morrowindzie jest strasznie słaba a jak już ma się dobre zaklęcie to wymaga ono tyle many że nawet na wysokim poziomie możemy rzucić je 1 góra 2 razy więc jak dla mnie wojownik najlepszy zwłaszcza że ma naprawdę dużą wytrzymałość nie to co mag ale jak lubisz być magiem. Ja też uwielbiam być magiem zwłaszcza w grach RPG ale niestety w Morku magia(z niewielkimi wyjątkami takimi jak otwarcie zamków czy niewidzialność) jest słaba więc preferuje jednak wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 08:56, Desann235 napisał:

Chodzi ci chyba o Argoniana. A tak według mnie to najłatwiej ma wojownik nie mag zwłaszcza
że magia zniszczenia w Morrowindzie jest strasznie słaba a jak już ma się dobre zaklęcie
to wymaga ono tyle many że nawet na wysokim poziomie możemy rzucić je 1 góra 2 razy więc
jak dla mnie wojownik najlepszy zwłaszcza że ma naprawdę dużą wytrzymałość nie to co
mag ale jak lubisz być magiem. Ja też uwielbiam być magiem zwłaszcza w grach RPG ale
niestety w Morku magia(z niewielkimi wyjątkami takimi jak otwarcie zamków czy niewidzialność)
jest słaba więc preferuje jednak wojownika.

Ja wojownika nie wybieram, bo wnerwiają mnie ciągłe nietrafienia w potwory i stwory atakujące na odległość. poza tym magiem można dosyć szybko atakować silne potwory, które są wolniejsze niż ty i nie atakują na odległość ( kiedy masz łuk sytuacja wygląda podobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram zazwyczaj wojownikiem, bo moim zdaniem to najbardziej uniwewrsalna klasa do tego oczywiście dodaje mrocznego elfa (który też jest najbardziej uniwersalny) a ze znakami jest różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Rasa-Kahijjt
Klasa-Złodziej
Znak-Wieża
Wybrałem tą postac z względu na Gildie Złodzieji,a później zaczełem wykonywać nią inne misje,zawsze gdy kogoś trzebało zabić albo coś ukraść obchodziło się bez rzezi :)

2.Rasa-Nord
Klasa-Wojownik
Znak-Wojownik
Gdy po raz pierwszy przeszłem Morka moim Kahijjtem postanowiłem zagrac w niego drugi raz,ale dla odmiany jakimś Rozpruwaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rasa-Bosmer
Klasa-Złodziej
Znak-Dama
Zabijanie po cichu, na odległość daje straszną radoche. Po dodatkowym podszkoleniu z iluzji postać staje się praktycznie predatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować